prasau pagalbos

03. Jun, 08:15

Sveiki. Galbut liksiu nesuprasta, taciau noriu pabandyti paprasyti pagalbos. Trumpai papasakosiu istorija. ZInau,jog tai nera susija su vaikuciais,kas yra aktuolu siame portale,taciau nebezinojau,kur dar galeciau parasyti. Istorija tokia,jog siuo metu mano banko saskaitoje yra -900 euru. Gavosi taip,jog del palukanu augimo buvau paduota i teisma,apie kuri per velai buvau informuota, nes gyvenu ne ten,kur esu registruota. Neturejau is ko moketi isipareigojimu, todel skola vilkinosi ir didejo. Su tokiu minusu ateinancius tris menesius negausiu algos. Nebeisivaizduoju.ko griebtis, bandau parduoti vertingus daiktus, kad bent kiek galeciau pamazinti ta minusa. jeigu kas nors galite paaukoti, nesvarbu, ar centu, ar eura-prisidesite prie mano sviesesnio rytojaus. jei reikia irodymu, galiu juos pateikti. prasymas tikrai nra melagingas. aciu visiems,kurie pades. ateityje labai noreciau pasistengti visiems atsilyginti.

 

LT507300010130771743 tai mano saskaita,kurioje yra minusas. 

14. Dec 2015, 12:12

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com