Randų (strijų) naikinimas lazeriu

05. Apr, 10:39

Sveikos, mielosios. Jau išgveldenta temukė apie strijas, visgi tikiuosi padiskutuosime ir apie operacijas lazeriu, kai naikinami randai. Gal teko susidurti ar ką nors apie tai girdėti? Gal žinote kokios kainos ir pan.? Sūnui jau metai ir trys mėn., o tie randai ant pilvo, klubų srities tiesiog baisūs . . . išbandžiau keletą brangesnių kremukų vieną avon, kitą pusseserė parsiuntė iš užsienio, tačiau niekas nepadėjo . . . Kaip manot apie jų naikinimą lazeriu ?

07. Apr 2010, 13:00

as turiu randa ant nugaros, kuris yra beveik vienodo amziaus su manimi. atrodo, netrukdo, bet vasara vengiu rodyti nuoga nugara ar apsivilkti suknele atvira nugara, visada pridengiu. o salinti turbut nesalinsiu, gyvensiu su juo iki galo

05. Apr 2010, 16:31

Suprantama 😀
Aš itin kompleksuoju dėl savo randų . . .

05. Apr 2010, 13:11

na man jie netrukdo, bet vistiek noretusi panaikinti 😀

05. Apr 2010, 13:05

Na ant veido tai turbūt tikrai nemalonu, tad manau lazeris geriausia išeitis.
Mano pilvo srity ir ant klubų, paslėpti įmanoma, bet visgi vasara ateina . . .

05. Apr 2010, 13:05

Na ant veido tai turbūt tikrai nemalonu, tad manau lazeris geriausia išeitis.
Mano pilvo srity ir ant klubų, paslėpti įmanoma, bet visgi vasara ateina . . .

05. Apr 2010, 12:45

na nzn, as turiu ant veido tai man kaune kainuotu nuo penkiu simtu iki septyniu simtu litu, o siaip nueikit konsultacijai ir jums viska tiksliai pasakys

05. Apr 2010, 12:35

O, tai nemažai išeitų man . . .

05. Apr 2010, 11:45

na cia nuo dudzio, senumo ir pacio rando priklauso, bet siaip kainos iki tukstancio litu. anksciau buvo astuoni litai uz kvadratini rando cm, bet gali buti, kad ta operacija reikes kartoti.

05. Apr 2010, 11:35

O kokia kaina agonija ?

05. Apr 2010, 11:07

Aš taip pat mąstau tokiu būdu susitvarkyti strijas, tik vėliau, kai susilauksime antro vaikelio. Įdomu būtų išgirsti jau turėjusių šią procedūrą atsiliepimus. Gal tokių mamyčių čia yra 😀

05. Apr 2010, 10:56

Pati turiu randu po avarijos, jau praejo septyni metai, kiek visko isbandyta, kremai nepadeda, nebent butu sviezias randas ir tepi po n kartu per diena ir tai tada tik maza skirtuma matai, o siaip pati ruosiuosi darytis operacija lazeriu, jos nera labai brangios ir labai sudetingos 😀

05. Apr 2010, 10:39

Sveikos, mielosios. Jau išgveldenta temukė apie strijas, visgi tikiuosi padiskutuosime ir apie operacijas lazeriu, kai naikinami randai. Gal teko susidurti ar ką nors apie tai girdėti? Gal žinote kokios kainos ir pan.? Sūnui jau metai ir trys mėn., o tie randai ant pilvo, klubų srities tiesiog baisūs . . . išbandžiau keletą brangesnių kremukų vieną avon, kitą pusseserė parsiuntė iš užsienio, tačiau niekas nepadėjo . . . Kaip manot apie jų naikinimą lazeriu ?