ranku darbo sukneles maitinanciom mamytem

25. Nov, 08:32

Sveikos mamytes! Pastebejau kad beveik nera sukneliu maitinanciom mamytem. Graziu,siuolaikisku,patogiu. O paklausa gana didele tikrai. Tad sugalvojom su sese pabandyti jums mielos mamytes pasiulyti tai ka pacios mielai nesiojame,ir kas puikiai tarnauja maitinant krutimi mazylius. Ikelsiu kelis modelius ka jau esam pasisiuve,gal patiks ir jums :) lauksim atsiliepimu,o galbut ir pageidavimu .

29. Nov 2014, 20:47

Tiek visos kalbejo o dabar norinciu neliko 😀

27. Nov 2014, 17:30

Sveiki turiu gera naujiena pasidalinti su jumis.
Aš gavau mano paskolą su ponia Sault yra labai rimta panele bijojau į
skiriamas laikas, bet šiandien manau, nes tai panele suteikė man ir davė man paskolą
Pelės man ir mano šeimai, suteikiant man 26.000 € paskolą finansuoti vienas iš mano
  projektai toli ir taip pat padėti daugelis mano giminaičių. Yra fake skolintojai, todėl būkite atsargūs.
Taigi jūs ieškote finansuoti savo veiklą arba paleisti arba už projekto ar
perkate butą, bet, deja, bankas prašo jūsų risčia sąlygos
Jūs negalite užpildyti daugiau nei jaudintis dėl nieko,
Miss Sault galite suteikti paskolą sudarys 3000 eurų, 25.000 € 000 su labai interesų
naudingiau 2% .Adresse jei reikia ...... saultingrid@gmail.com

27. Nov 2014, 17:30

Sveiki turiu gera naujiena pasidalinti su jumis.
Aš gavau mano paskolą su ponia Sault yra labai rimta panele bijojau į
skiriamas laikas, bet šiandien manau, nes tai panele suteikė man ir davė man paskolą
Pelės man ir mano šeimai, suteikiant man 26.000 € paskolą finansuoti vienas iš mano
  projektai toli ir taip pat padėti daugelis mano giminaičių. Yra fake skolintojai, todėl būkite atsargūs.
Taigi jūs ieškote finansuoti savo veiklą arba paleisti arba už projekto ar
perkate butą, bet, deja, bankas prašo jūsų risčia sąlygos
Jūs negalite užpildyti daugiau nei jaudintis dėl nieko,
Miss Sault galite suteikti paskolą sudarys 3000 eurų, 25.000 € 000 su labai interesų
naudingiau 2% .Adresse jei reikia ...... saultingrid@gmail.com

26. Nov 2014, 17:06

Spalvos,medziagos ir modeliai gali buti visokie.

25. Nov 2014, 22:30

raudona grazi suknele.

25. Nov 2014, 22:19

Ryt ikelsiu dar modeliukus ka sesuo turi. Siulykit taip pat ir savo modelius, siuveja patyrus ir kvalifikuota. 🌷🌷🌷

25. Nov 2014, 22:14

Tamsi tunika.

25. Nov 2014, 22:10

Pilko trikotazo suknele, tokia labiau sportine, ant klubu susirisa sniureliu, rankoves kimono stiliaus. Priekyje du paslepti uztrauktukai, labai placiai atsisega,patogu maitinti. Sita mano mylimiausia 😀

25. Nov 2014, 22:04

Juoda suknele, su odos imitacijomis. Prieki uztrauktukas. Veliau galesiu uzsidejus nufotkint kai vaikai sumigs 😀

25. Nov 2014, 21:12

Cia ikelsiu, neuzilgo 😀

pypse pypse 25. Nov 2014, 20:47

kur įkelsit?