reikia skubios pagalbos

30. Nov, 12:17

mano sunui jau 4m ir jis nenori atsisakyti sauskelniu. kai jis uzsinori kakoti atsinesa sauskelnes ir liepa uzzdeti. po to jisai nueina i savo kambari ir kakoja po to jis nusiplesia sauskelnes. kai jau jis nusiima sauskelnes jis pradeda gnaibyti savo sudus ir pasiima i sauja po to jisa prisideda prie veido nes palieka jo veidas sudinas ir nezinau galbut jis valgo juos. po to kai jam atsibosta pradeda teplioti tuos savo sudus abt sienu grindu ar baldu. as jo paklausiau kodel taip darai o jis man kartais jokio atsakymo arba nezinau. 

02. Mar 2015, 12:41

Parašykite savo telefono numerį, pakomentuosiu jūsų situaciją asmeniškai.

09. Dec 2014, 11:01 mellisa

na nesakau kad butent 2 metu,juk vaikai ir vaiksciot ar kalbet ne vienodai ismoksta,bet as konkreciai apie si atveji,juk 4m o taip daro

05. Dec 2014, 21:04 egliuke1987

Būtent taip darančių tikrai nežinau atvejų, tačiau, kai vaikas puoduku naudotis išmoksta 2-3 m. žinau daug atvejų ir gink Dieve negaliu sakyti, jog tai mamos aplaidumas. Kaip ir sakau, mano manymu, žindyti negali vos keli procentai, visa kita nenoras, tingėjimas ir aplaidumas. Tačiau kadangi ir pati turiu vaikų, ir su jais dirbu, esu mačius kokių tik nori, tai niekada neapsiverčia liežuvis sakyti, kad mama aplaidi, nes puoduku vaikas išmoko naudotis 3 m. ar kad mama nežindė, nes tiesiog nenorėjo.
Liečiant šį atvejį, tai čia mamai su galva negerai. Jau antrąkart ši istorija čia ir kituose portaluose, kur bendrauja mamos.

05. Dec 2014, 14:13 mellisa

zindyti ar ne priklauso nuo mamos noro o ne nuo apsileidimo ir dar nuo sveikatos,o jau vaiko auklejimas yra kas kita,cia auklejimo pasekmes,nezindo daug mamu bet ar daug mamu vaikai taip daro??????????

03. Dec 2014, 14:39 mellisa

27

02. Dec 2014, 23:46 liutas123

Kiek jums metų?

02. Dec 2014, 23:41

.bet jam visai nesvarbu

02. Dec 2014, 23:39 Daiurchy

As ji sudrausminu nepalieku likimo valiai sakau ka pridirbai tai ir valyk ir jis valo bet buna jis patenkintas kai valo ir dar ant saves paiteplioja tada liepiu staigiai eiti i volia nusiprausti o jisai neina jis savo nuvalytus sudus susikisa i triusikulius ir laiko kad nesvalyciau o paskui jis dar zaidzia tada atsibosta eina alpsiplauti. O paskui pasakau kita karta taip valysi ir neziuresi multiku visa diena t.t taip ir darau bet jam visai

02. Dec 2014, 18:46 egliuke1987

Su tuo apsileidimu, tai galima teigti, jog ir mamos, kurioms nepavyko žindyti - apsileidėlės, kurios davė žindukus irgi apsileidėlės ir t. t. Manau, ne visada ir ne viskas priklauso nuo mamos įdirbio.

02. Dec 2014, 09:57

pagalbos?tokiam vaikui kokios gali but sauskelnes,vaikai 2 jau moka ant puoduko sestis,jei ne tai jau mamos apsileidimas kad neismoke o su tokiu jau sunku sutart,kaip mokinot ta ir turit

01. Dec 2014, 15:58

Ar niekas nesusidure su kakojimo problema

30. Nov 2014, 18:04

Isviso pirma karta esu cia uzsiregistravusi

30. Nov 2014, 17:50

Jau ne pirmas kartas rašoma ši istorija ir ne tik čia. Ir ne dėl lietuviškų raidžių sakau, jog mama beraštė.

30. Nov 2014, 17:47

Zinau kad bjauru bet kaip su juo susitarti

30. Nov 2014, 14:54

Sunui o as nerasai papildomai lt raidziu

30. Nov 2014, 09:58

Kuriam čia reikia skubios pagalbos - beraštei mamai?