Scrapbook'as

25. Mar, 12:07

Labai įdomus užsiėmimas, iš popieros, detaliukų sukuriami fantastiški ir svarbiausia vienetiniai rankdarbėliai :) Gal yra šalininkių :) Dalinkitės žiniomis, įspūdžiais, nuorodomis ir kt. :)

27. Apr 2010, 16:45

Sveikutės aš savo asmeninį albumą grąžinau maždaug prieš 15 metų. Ir visai nieko, Nors nei pavyzdžiuko jokio neturėjau nei priemonių. O dabar idėjų daug tik laiko, tiksliau noro reik užsiimt. Atsirinkt idėjas ir įgyvendinti. O priemonių naminių pilna tik pafantazuot reik. Laukiuosi pirmagimio tai gan sunku susikonspektuoti. Kaip auga vaikutis ir kokių įvykių seka. Kaip augs kas bus. Nenoriu pirktinės knygutės - atmintinės. Nes juose daug kas neįrašyta. Ir deja dažniausiai išverstos iš anglų kalbos ir mums netinka. Senąjame nenaudotame albume noriu išdėlioti, Tik planelis vis kinta ir keičiasi. Tai tokia tai kitokia idėja, ir jau vėl iš naujo.

26. Apr 2010, 12:35

Tikra tiesa zivkulis rašai, galima pasukti galvelę ir iš turimų priemonių kažką sukurpti 👍
laura, bet tu kitose srityse berods mezgimą esi minėjus ar siuvinėjimą, nepamenu tiksliai, kad įgudus esi 😉 Aš ir seilę varvinu, bet kainos atbaido ir seilėtekis baigias 😃 Visgi sūnaus albumą, bandau taip gražinti iš to ką randu namie 😉

21. Apr 2010, 09:29

as tai vakar net nusipirkusi iki ilgaji batona, pakuote pasilikau 😉 ten visai grazus rastas su rudais israitymais 😉
imanoma atrasti ir patiems pasidaryti,tik reik gerai galvele pasukti 😀

20. Apr 2010, 14:33

zivkulis,fainai papasakojot.megst nert galiu be sustojimo,o va tokiem rankdarbiam but gerai,kad salia kas pamokytu.but gerai nuo A iki Z 😀

20. Apr 2010, 13:50

kodel Jus mamos jaudinates , kad brangu, nebutina viska pirkti😀prekybininkai nori uždirbti, o man tai baisu pagalvojus, kad už popieriaus lapą as turėčiau mokėti keturis litus, ir ne dėlto kad neturiu pinigų o iš principo...ypač kai dabar visi už ekologiją😀 jei truksta fantazijos , galiu tikrai kažkuo patarti.va, dar nepaminėjau pirmai- radau spintoj tapetų likučių nuo remonto- jie margi , dryžuoti, geleti- puikiai tiko mano screbo fonamsgal ir jus rasit..reiktu prisiruosti pafotkinti, galesiu ideti kaip viskas atrodo, jeigu noretumet pamatyti 😉 dar labai gražiai atrodo sagutės- paprastos, nuo marškinių, su keturiom skylutem, prisiutos prie popieriaus- irgi puiki dekoracija screbui.galbut turit kokiu nenesiojamu rubeliu vaiko ar savo, kuriuose yra karoliuku, ar prisiutu blizguciu- juos taip par puikiai galima panaudoti.juosteles medžiagines dovanom pakuoti, dovanu popierius - manau irgi super tinka.tereik tik imtis žirklių, siūlų, klijų ir ir entuziasmo😉perskaityti žurnalai- atkreipkit dėmesi , juose paprastai reklamose buna labai gražių paveiksliuku, ar spalvų, viską gi galima iškirpti ir panaudoti.

20. Apr 2010, 13:19

robke,nebenervink! 😃 man tai taip grazu,o tokiam malonumuj pinigeliu nera ☹ o fantazija mano skurdi ☹

20. Apr 2010, 13:02

Zivkuli tu tikrai teisi,mane tai labiau stebina ir graziau atrodo,kai pacios is belenkokio niekucio sugeba mamos padaryti,grazu scrapbooka 😉tiek daug darbo ir meiles ideta 😀 aisku nupirkti irgi graziai atrodo,bet tai paparasta,nuperki suklijuoji ir viskas 😀

19. Apr 2010, 09:13

Labas screbutes😀 Doovvvile, nevarvink seiles , imk ir daryk😀 aš irgi apsižiūrejau kainas priemoniu, jei pirkti nuolatos -yra brangu, bet paskui pasukau smegenine- ogi galima labai pasidaryti ir nieko nekainuojancius screbus, emiau ir pasigaminau: namuose pilna visokios makulaturos, ir seip niekuiciu , kurias galima paversti skrebinimo priemonemis.pavyzdiui is dirbtiniu geliu nuimti ziedelius, is spalvoto popieriaus pacioms issikarpyti ivairius ornamentus, tikrai namie rasit karoliuku, saguciu , dziovintu augaliuku, giliuku ar pan..viskas tinka, tik reikia nebijot improvizuoti😀 is ssenu zurnalu iskarpu galima rasti ivairiu, pagal nuotraukos tema, as kazkaip nesureiksminu kad cia turetu butinai buti is screbo pirktiniu priemoniu, juk nesam profesnoales..beto atseit tas screbo popierius ne taip greit pasensta, o mano vyras sako, kad jam dar gražiau kai po kiek laiko paglesta albumu popierius su nuotraukom.. is kur esat mamytes screbo megejos? gal yra vilnieciu ?😀

31. Mar 2010, 23:48

Na taip kainelės nemažos, bet labai gražu 😀 Manau atvirukai padaryti bet kokia proga žymiai dailesni nei pirktiniai 😀

28. Mar 2010, 23:28

Aš irgi seile pavarvinu, bet pati taip ir neprisiverčiu pradėti 😀 gal vasara, kai bus daugiau laiko... Be to tikrai labai brangiai kainuoja šis malonumas.... 😀 Bet už tai visam gyvenimui gražūs prisiminimai.. 😀

25. Mar 2010, 22:15

Na taip brangu . . . Bet dabar išvis rankdarbiais užsiimti brangus malonumas 😀

25. Mar 2010, 09:26

www.artmanija.lt yra pirkti visokiu dalyku scrapbookui,o galerijoje yra ir jau padarytu darbeliu 😉

25. Mar 2010, 09:03

jo kaineles,tai baisios labai noreciau stampuku ir kitokiu priemoniu turet 😉 zadu albumiuka savo toliau tvarkyti. Labiausiai primena scrapbooka tai dezute kuria dariau valentino dienai 😀

25. Mar 2010, 07:22

sveika, as ir seile daznai varvinu i skrapbooka bet kolkas kisene nepanesa jo, laaaaaaaabai brangus malonumas 😀

25. Mar 2010, 00:08

scrapping.lt - super tinklapiukas, forumas scrapbook'ingo mėgėjoms ir entuziastėms 😉

25. Mar 2010, 00:07

Labai įdomus užsiėmimas, iš popieros, detaliukų sukuriami fantastiški ir svarbiausia vienetiniai rankdarbėliai 😀 Gal yra šalininkių 😀 Dalinkitės žiniomis, įspūdžiais, nuorodomis ir kt.
😀