Seksas per mėnesines

15. Oct, 01:52

mamytes norejau paklausti ar buna tokiu dienu kad kai sergame toks apima sekso norejimas . ir ka patartumete siuo atveju:)

14. Nov 2009, 19:21

tikekimes ir laukim 😀 zinau daug istoriju,net ir drauges istorija tokia,kad su vyrais patiria mazai lytiniu santykiu ir vyrai nukrypsta i kaire.. Kolkas del savojo esu rami,jis visada su manim,i sona niekada nenueitu,manau per daug mane myli.. Bet sunku juk suprasti tuos vyrus,viena kart jie atrodo del taves padarytu viska,o kita jau pasirodo visai kitaip.. Tad stenkimes vyrams skirti daugiau demesio 😀😀

13. Nov 2009, 20:55

Zivile25 man irgi nesinori myletis... seergu striuma,tad internete skaiciau kad gali but nuo to 😕 na mylejimosi metu man neskauda,taciau niekaip negaliu susijaudinti,nesinori ir viskas 😕

07. Nov 2009, 18:54

yra moteru kurios gali pastoti tik menesiniu metu, bet manau ret moteris kuri isvis nenoretu 😀 jei salia geras ir karstas vyras, ko nenoreti kasdien 😀

03. Nov 2009, 13:44

fiuuuuuuuuuuiiiiii

31. Oct 2009, 22:27

Manau čia nuo kiekvienos individualiai priklauso, man tai nėra priimtina ir vyras supranta, bet būna, kad neatsilaikau 😃. Per nėštumą mylėjomės ir viskas tvarkoj buvo, o po jo praėjus geram mėn, kai skausmai dingo ir vėl viskas susireguliavo. O ir db nesiskundžiam, manau reikia nepamiršti vyrų ir kurstyti aistrą nuolat😉

26. Oct 2009, 13:17

as net neklausiau daktares nieko o pasitikrinau menuo po gimdymo nes labai pradejau kraujuot gausiai labai galvojau vel kas pasidare nes po pirmo gimdymo turejau problema su moteriskom labai issigandau

26. Oct 2009, 12:43

o man nesake kada pradeti, pas gydytoja ejau, kai praejo menuo po gimdymo, ir pasake, kad viskas tvarkoje ir galima daryti, ko sirdis geidzia

26. Oct 2009, 12:41

suzinotu vyras, kad veltui celibatas buvo, daktarei ne kas butu 😃

26. Oct 2009, 11:16

po gimdymo pas daktare apsilankiau pirma karta po 2 su puse menesio. pasake viskas grazu uzgijo, viskas gerai. ir kad jau viska galima, kaip tik fantazija leidzia😀

26. Oct 2009, 11:02

o as tai net neplysau.. nu zodz man viskas ten tvarkoj buvo nieko nesiuvo, bet vistike liepe va tik po 6sav..

24. Oct 2009, 19:40

2menesiai 8 savaites 😉 siaip kai nueini pas gydytoja ji tave apziuri ir pasako,kad viskas sugije normaliai 😀

24. Oct 2009, 18:29

o po nestumo jus greit.. o nebuvo jokiu pasekmiu? nes man tai liepe ar 6 sav nesimylet, dabar tiksliai neatsimenu

23. Oct 2009, 17:44

OI KAIP IDOMIAI CIA PLEPAT😀:0 na mesir esam bande per tas dienikes ir visai nieko...o per nestuma tik pradzioje mylejomes.,paskui vyras nebnorejo kazkaip,nes pilvuko gyventojo bijojo matyt😀na o po nestumo tai po 2menesiuku pradejom ,nors is pradziu buvo skaudokai ,o ir neblabai atsipalaiduodavau,nes vis ausis istempus klausydavau ar vaikiuks miega...o paskui po truputy gerejo viskas o dabar tai super..o ir siaip pati jauciuosi daug seksualesne....nu o apie trecia asmeny tai man net baisu butu paglvoti...

21. Oct 2009, 13:50

ne ir nenoreciau,kad kazkoks vyras mane liestu 😕 😃 nezinau kaip kitom moterim atrodo,bent man nepatiktu ... 😀

21. Oct 2009, 13:39

nu kaip ideja tai ir nieko,bet nenoreciau,kad mano mylimas vyras dar kazkokia kita ... nu man jau netiktu😀

21. Oct 2009, 11:57

Sutinku, kad myliesi su mylimu zmogumi 😀 taciau, kai myletis nebesinori su tuo mylimu zmogumi, manau reikia pameginti vel suzadinti ta nora ir atnaujinti aistra partneriui 😀 as nesakau kad tai daryti butinai reikia tuo budu (seksu tryse) 😀 tai buvo tik ideja 😉

21. Oct 2009, 11:35

tai va teisingai deimante sako 😉 myletis galima tik su mylimu zmogumu...

21. Oct 2009, 10:33

Cia patarimas toms moterims, kurioms nebesinori myletis po gimdymo 😀
deimante nemanau, kad jeigu jau myliesi tryse, tai nera jokio imtymumo. Nebent nori myletis siurksciai ar grubiai 😃 arba galbut tau tai atrodo nepriimtina todel , kad manai jog jaustumeisi nemaloniai? 😀
laura cia jau kaip noretumet 😃 galima ir taip ir taip 😀

21. Oct 2009, 08:56

musu dienomis as kaip tik noriu myletis ir nematau tame nieko blogo kaip tik man dar pilvo skausmai dinksta 😃 manau jai nori tai reikia 😀

20. Oct 2009, 18:54

bet mes kalbam apie seksa per menesines o ne nestumo metu😛

20. Oct 2009, 18:53

o kaip tas tryse du vyrai ar dvi moterys?😃

20. Oct 2009, 16:23

Mes ir nestumo metu mylejomes ir po gimdymo myllimes 😀 aisku buna dienu kai abu nenorim nes bunam nusikale ir vienintelis dalykas kurio norisi - poilsis 😃 manau, kad tam jog noretusi sekso reikia ismeginti vis ka nors naujo, arba pakeisti aplinka, gal isbandyti seksa tryse :p

19. Oct 2009, 12:02

tai taip ir patogiausia su pilvuku 😀

19. Oct 2009, 08:51

na su brangiuoju pasikalbejom isbandem kas ymanoma ir nutarem kad sonu kolkas teks tenkintis

16. Oct 2009, 23:13

😀 pas mane tai tokio pilvo didelio nebuvo beveik nesimate 😀 tai net netrugde tam reikaliukui 😀

16. Oct 2009, 23:12

tai kad tuo suniuku jau pabodo o ir mane juokas ima atrodo kad pilvukas kaip kamuoly prarijus 😀

16. Oct 2009, 23:09

tai va prie grozio ir sveikata viena mamyte lauke labai patarimo jai kuri bande 😀 nueik uzmesk akytes 😉
tai galima suniuku 😃

16. Oct 2009, 23:07

o reiks pabandyti , aciukas

16. Oct 2009, 23:00

taip visos temos issikraipo , o ir is virsaus darom galvojau kokiu kitu pasiulysit , bo jau jis ant virsaus niekaip nes storeja su manim kartu ir svere jau 100 kg , toks juokas ima pilvas kaip mano darosi

16. Oct 2009, 22:59

vistiek su mylejimusi susije 😃

1 2 3