Sloga- snargliukų traukimas

24. Aug, 10:12

koks budas geresnis traukti snarglycius klizmute ar aparatas, kur reikia traukt i save. siuo metunaudoju aparata, bet su jo man sunkiai gaunasi, nesigauna stipriai traukt. gal kas naudojasi su klizmute, gal su ja geriau?

04. Nov 2009, 15:12

mums taip pat siokia tokia slogyte,naudojam vibrocil nosies lasiukus, kazkaip nesinori kad lelius susirgtu... send vyras vilniuj santariskese buvo,sake mate leliu gal 2 men,sergantis,kosejimas nezmoniskas,kvepuot normaliai negali,springsta,nosin kazkokios zarnytes ivestos..., gaila kazkaip,niekam nesinori kad tokie leliukai sirgtu...☹

25. Sep 2009, 23:06

y jy beziurint ☹

25. Sep 2009, 23:06

klausykit mamytes o ka jus naudojat visiem bubiukam is nosytes pasalint?nes tos pompytes taj maniskis visiskai nepripazysta...rekia taip kad atrodo sirdis plys

25. Aug 2009, 20:09

O mes naudojome labai pigius bet gerus lašiukus gazolin. jie net 5 lt nekainuoja, o slogyte ilgam išgydė

25. Aug 2009, 17:55

aciu mamytes 😉

25. Aug 2009, 14:58

uij, pas mus ta pati beda, siaip as manau kad mano dukrytei tai bus igimta nuo manes, nes pas mane jau nemazai metu tesiasi sinusitas, sergu beveik kas 2-3savaites, dabar pastebejau kad ir dukrytei tas pats darosi☹ mes naudojame sinupreto lasiukus ir juros vandenuka, daktare taip patare...

25. Aug 2009, 14:31

aciu uz patarimus, bandisim gydyti ta slogele

25. Aug 2009, 13:49

nuo slogos corizalia galima paduoti.
ir yra vaistinese tokia daromi lasai, tik pavadinima uzmirsau, kaip pargolis atrodo. ten su jodu - tai gerai tuos liulius isskystina - tada jau lengvai issiurbt eina. su tais vaistukai ir respiratoriu per pora dienu dickei sinusita iveikem 😀 tik ju veikimo mlaikas labai trumpas - nors raso 10 dienu, realiai kaip daktare mums sake veikia apie 5 dienas

25. Aug 2009, 12:26

mes ir dabar vargstam su nosyte ☹ jau ir lasiuku lasinam, ir su respiratorium traukiam, vistiek bega kaip vandeniukas ☹

25. Aug 2009, 11:29

oi,mes irgi vargdavom......... ten kazkur giliai gyvena tas baubis,ir nelabai eina istraukti........ tai su siurbliuku,kur reikia traukt i save pavykdavo,net galva apsisukdavo......... pries tai ipurski juros vandens.........

25. Aug 2009, 08:44

geriause praplauti nosyte juros vandenuku as asmeniskai naudoju HUMER purskekli vaikam ,kudikiam.Po to ilasinu VIBROCIL lasiuku.o slogytes pradzia gydau tik juros vandenuku

25. Aug 2009, 07:34

taip, sloga

24. Aug 2009, 22:32

ipurskiu ir juros vandenuko, bet kazkaip vistiek sunkiai gaunasi man traukt i save

24. Aug 2009, 22:12

koks budas geresnis traukti snarglycius klizmute ar aparatas, kur reikia traukt i save. siuo metunaudoju aparata, bet su jo man sunkiai gaunasi, nesigauna stipriai traukt. gal kas naudojasi su klizmute, gal su ja geriau?