Sportas elipsiniu treniruokliu :)

02. Sep, 02:13

Sveikos paneles,gal kas noretu pradeti sportuoti ir atsikratyti nereikalingu kilogramu? ;)

beeflower44 beeflower44 03. Nov 2022, 12:46

Sveikos. Ar naudojate išmaniuosius laikrodžius sekti savo kūno rodiklius sportuojant? Galvoju įsigyti laikrodį, nes visur su savim nešiotis telefoną yra nepatogu. Bandau žiūrinėtis čia https://www.bite.lt/ismanus-laikrodziai, tik galvoju, kiek biudžeto skirti ir kokio gamintojo laikrodį pasirinkti. Gal patarsite? 😀

podarki podarki 28. Oct 2021, 18:24

Liekninančios tabletės - http://acaiberry900.lv mano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

Sveikata Sveikata 23. Sep 2021, 21:49

Visada padės ir konsultuos www.treniruokliu-servisas.lt

Gabriele323 Gabriele323 13. Apr 2021, 10:17

Sveiki, norėčiau paprašyti patarimo renkantis treniruoklį. Galvojų įsigyti treniruokli iš šios el parduotuvės https://www.skorpionas.lt/lt/katalogas/TRENIRUOKLIAI/elipsiniai-treniruokliai/ ar kam teko pirkti iš čia kokie būtų atsiliepimai apie šį pardavėja. Aišku būtų šaunu gauti patarimą, kurį treniruokli geriau rinktis 😀

Simonadub Simonadub 07. Feb 2021, 14:49

Sportuoju kasdien , man labai kelia
Nuotaika

27. May 2016, 13:06

Sveiki. Pati neseniai nusipirkau elipsinį treniruoklį. Kai vaikas miega užsiimu sportu. Elipsinis treniruoklis nauda ir sielai ir kūnui. Sportuodama aš pailsiu, susidėlioju savo mintis, taip pat dailinu savo kūno formas. 😀 Treniruoklį pirkau iš čia: http://vs-sport.lt/lt/13🤓elipsiniai-treniruokliai

17. Jul 2014, 13:37

Patrkite kuri man išsirinkti iš šių treniruoklių: http://www.hanteliai.lt/lt/treniruokliai-ir-suolai.html ?😀

12. Feb 2013, 11:19

labas mamytes, norejau paklausti ar vartojate kokius nors preparatus?kiek girdejau exadipin padeda numesti svori....yra is naturaliu produktu....draugei padejo...bet noretusi daugiau atsiliepimu😀daugiau info apie juos yra www.exadipin.lt ir facebooke.....sakau, gal rasiu bendraminciu, kurios taip pat nori si produkta vartoti😀

12. Dec 2012, 21:14

Aš tai jau savaitike sportuoju namuose, nes neseniai nusipirkau. Kol kas sekasi neblogai žiurėsiu kaip toliau seksis sportuoti, labai norėčiau iki vasaros pagražinti savo figūra.

11. Dec 2012, 18:22

Labas mamytes ar yra kas sportuojancios elipsiniu treniruokliu?

24. Feb 2012, 23:18

aha girdejus bet nebandziau,ai dar gerai svoriui ir reguliuoja cukru kraujyja ir nesinori saldumynu va sitas hromas.ir jame vitaminu yra ir labai gerai organizmui.jo zinok as katy pery muzika pasileidziu tai zinok kaip dedu i takta.tik va jai uzsibrezi pvz 6val vakare tai ir mink 6 ne veliau ir ne anksciau,priprasi ir paskui ateis 6v vakaro ir jau zinosi kad turi eit sportuot,sendie as puse septyniu sportavau,tai ismyniau iki 7val.su vienu sustojimu

24. Feb 2012, 11:31

as dar pasisakysiu, as uzsisakiau L-karnitino, ar girdejai kanors apie tai? padeda greiciau numesti svorio sportuojant, liuks😀 (L- karnitinas yra geras maisto papildas, kuris degina riebalus, suteikia energijos raumenims ir neleidžia kauptis riebalams.) ir beto jis nepavojingas😉

24. Feb 2012, 11:24

o va cia nebloga ideja man davei, reiks pabandyt su muzika, kaip man nedaejo😀))

22. Feb 2012, 23:37

ispradziu kol jas nusipirkau tas slides tai pirma savaite reikejo man net 5 pertrauku.po kelias arba minute ,o dabar jau gerai.

22. Feb 2012, 23:36

dabar jau man koju neskauda tai priprato man jos per pora savaiciu.ir tame esme kad telefona pasimk ysikelk tokios muzikos kaip gaga,arba fredis merkuris,ir kiekviena diena ta pacia valanda mink,as nusistacius puse septyniu mynima ir minu iki 7va.o jai nelabai buna laiko tai puse devyniu vakare minu tik 10min.bet mano mynimas vyksta tik vakarais ne ryte.

22. Feb 2012, 23:32

katyte02-as 10minuciu minu ant pacio silpniausio kad nepavargciau o kad prasijudinciauapsilimas skaitosi,paskui bemindama matau kad jau 10min tai truputi pasisunkinu ir minu mano greitis 16-18.paminu 10min vel,jau pavargstu tai nulipu nuo ju tol kol atsikvepiu normaliai,tai kazkur uztrunka atsikvepimas 2min.vaikscioju nesedziu vietoj atsigeriu.paskui dar truputi pasisunkinus vel minu ,kaip groja ausines lengviau minti nes pataikau i takta tai paminus 18 greiciu truputi pritupiu kaip sedeciau ir pasistengus isminu greiti 23 bet trumpai tik paskausta raumenis ir pradedu minti vel ant 1🤓16.ir kaip jau lieka 5min pabaigos tai pasidarau vel ant pacio lengviausio ir viskas.

22. Feb 2012, 17:14

salele, o kaip tu mini ta 30 min, as tai negaliu man persunku tiek ilgai isminti, sakai su vienu sustojimu, ta prasme mini 15 min darai pauze ir vel 15 min? o kiek laiko ta pauze darai? as tai taip pradejau minti :10 min minu, 5min pauze ir taip 3 kartus, tai gaunas kad isminu 30 min su dviem pauzem..... o kokiu greiciu tu mini,ar letai, ar reik stengtis kuo greiciau kad nusikaltum isvis? bet galvoju kad jei greit minsi ar tik raumenys nepavirs is lasiniu, o as to nenoriu noriu kudesniu koju, o ne rauminingu☹

22. Feb 2012, 14:57

KATYTE02,zinok nereik nieko laikytis nes kaip sportuoji ir kunas negauna maistingu medziagu tai visaik bus sunku tau nusilpsi.as nusistacius teip pavalgau pusrycius 9-10val,paskui pietus 3val,ir ir einu su vaiku pamiegu iki 6val vakaro atsikeliu atsigeriu kazko ir puse septyniu pradedu minti savo slides ir su vienu sustojimu minu 30min,ir nieko nevalgyt daugiau nuo 6val.ir nereikia jokiu dietu nieko laikytis ir rezultatai bus stulbinantys

22. Feb 2012, 12:26

taip, vien skysciai + sportas ...... Geri skyscius per diiens, vandeni sultis, sultini, arbata, trinta sriuba, kefyra pati liesiausia, piena ir t.t. Sveriu 68kg , o noriu per men 10 kg numest, lb tikiuosi ta skysciu dieta man pades😀

21. Feb 2012, 19:19

o kas per skysciu dieta,vien tik gerimai per diena?

21. Feb 2012, 15:04

salele, ir as toki turiu , nusipirkau , kelis kart pasportavau, kazkaip sunku prisiverst, bet jau nuo kito men 1 dienos, ir sportuosiu ir atsilenkimus darysiu ir dar skysciu dietos laikysiuos 30 dienu... idomu kaip seksis 😀

13. Feb 2012, 12:18

sveikos as turiu treniruokli kaip slides ir rankos kartu juda ir kojos.ir nepatikesit mano svoris buvo 74kg o po 3savaiciu mynimo sveriausi pas daktare buvau su maziuku ir as sveriausi tai su paltuku su batais sveriau 70kilu tai jai nuemus viska tureciau sverti 67kg,nesitikejau tikrai tokio rezultato

19. Dec 2011, 18:51

as manau,kad begimo takelis butu gerai,as ppati turiu elipsini treniruokli ir tikrai padeda dailinti figura,norint dar ir koki presiuka patobulint reikia papildomai atsilenkimus daryti,o su begimo takeliu jauciu daug geriau 😀

19. Dec 2011, 16:19

gal sportuojančios ir rezultatų jau pasiekusios patarsit, kokį čia treniruoklį pasiėmus - http://www.e-senukai.lt/sportas-laisvalaikis/sporto-prekes/treniruokliai/prekes1.htm. kaip tik didelės akcijos, tai norisi pigiau nusipirkti, o namuose tai susitaupytų laiko sportuojant.

08. Sep 2011, 18:19

kur est dingusios sportininkes? 😃

07. Sep 2011, 15:37

grindu plovimas geriausias apsilimas 😀

07. Sep 2011, 15:29

as 20 min minu, o pries tai apsilimas- grindu plovimas, arba 20 pritupimu, 20 atsilenkimu 😃

07. Sep 2011, 14:42

as ryte 15-20minuciu ir vakare pusvalanduka 😀 kelis kart ir po pietu myniau,bet siektiek sunku 😃 as lanko neturiu tad atsilenkimu padarau 😉

07. Sep 2011, 14:31

Sveikutes😀 na saunuoles kad taip gerai svoris krenta, pas mane tas pats, bet dar juk nera ko noreti juk sportuoju tik pora dienu😀 tai po kiek laiko minate? kiek kartu per diena? as tik vakare apie 20min kolkas ir pries tai dar lanka pasuku.

07. Sep 2011, 14:09

man savaitgaliais daznai buna apsiryjimas,bet paskui kaip sazine griauzia :\

1 2 3