Strijos

05. Aug, 07:16

mamytes kurios jau turi viena vaikeli,ar liko is po gimdymo striju,ir kurios planuojat antra,ar nebijot kad striju padauges

05. May 2013, 14:44

sveikos, esu irgi viena is mamu norinciu kovoti su strijomi, bet tikrai nezinau kas gali padeti isskirus kokia plastika.
P.S. naudojausi visokiais kremais, net alyvuogiu alejumi, bet nieko, pirmai ju nebuvo o veliau kazkiek atsirado ir po pacio gimdymo man ju pagausejo. ir niekur nedingsta. mano krykstamotei niekur jos nedingo tik biskiuka pasviesejo, bet vistiek rausvokos. gal kas tikrai zinote kokias veiksmingas priemones

05. May 2013, 14:35

man striju nebuvo, kol 🤓9 menesi vaikas vartesi kaip 5 ir istampe mane kaip reikalas, net daktarai stebejosi.

22. Oct 2009, 10:07

pas mane pora yra, bet beveik nepastebimi

04. Oct 2009, 13:36

Zinau isgirta priemone nuo striju-naturalus sviestmedziu aliejus, jis kietas, bet pasildzius tarp pirstu susyla, suminksteja ir jau tada tepuosi i sveikata😀O tepliotis profilaktiskai reikia jau nuo trecio nestumo menesiuko, labai tikiuosi, kad pavyks isvengti striju, na o ne tai ne, vadinasi priemone ne tokia jau ir gera😉

02. Oct 2009, 15:58

o as turiu pilna striju ☹

neri neri 20. Sep 2009, 12:57

o man nei po pirmo nei po antro neatsirado,ir jokiais kremais netepiau

06. Sep 2009, 15:58

mano visas pilvas kaip zemelapis liko.bet po truputi jos svieseja😀

04. Sep 2009, 14:33

pas mane ir ju atsirado nestumo gale nors tepdavau kiekviena vakara kremu, bet kas keisciausia kad nestumo metu buvo tik keli bruksniukai o po gimdymo pailgejo jie ☹ bet baisiai nepergyvenu del ju ,nes nieko cia nepakeisi, kad ju isvengciau viska padariau o per laika tikiuos pasvesies ir taip nebesimatys 😀

02. Sep 2009, 17:01

Atsirado ir labai daug ☹ Nors ir budama niescia tepiau aliejuku, na gal per mazai... Dabar naudoju krema Geomar ir galiu pasakyti, kad padetis pagerejo.

28. Aug 2009, 21:27

nestumo metu priaugau 20 kg bet striju natsirado

25. Aug 2009, 00:35

mamytes,turiu ir as,sakiau reik tept kazkuom,bet vis uzmirstu,tai eisiu db patept.. 😃 sonai strijom nuseti.. 😃

23. Aug 2009, 17:28

pas mane dar iki nestumo buvo striju ant krutines i lb daug smulkiu ant nugaros virs dubens. nestumo metu 20kg priaugau bet ant pilvo atsirado tik viena ir ta prie bambos tai db tikrai nesimato. lb retai patepdavau aliejuku su Evitaminu

22. Aug 2009, 01:53

oj striju per akis pas mane,is pradziu buvo melynos dabar baltuoja,,ir dideles,,nesugalvojau ka daryt dar su jomis,,

21. Aug 2009, 20:09

po niestumo atsirado daug jiu , ir dabar dar matosi .ant pilvo jiu bet po truputi jios baltejia ir nyksta

13. Aug 2009, 13:09

Strijos atsirado likus 2 sav iki gimdymo☹ jau galvojau kad jų išvengsiu, bet..........Turiu šią "puošmeną" ant pilvo ir krūtinės. Bet jau nebetokios ryškios kaip išpradžiu buvo.

11. Aug 2009, 13:37

po gimdymo isnyko jos

10. Aug 2009, 13:02

bet ir jum nera ko liudeti,reikia vaikuciu dziaugtis😉

07. Aug 2009, 14:09

na smagu tam kas nei svrorio nei strijų neturi, tai gyventi ir džiaugtis belieka.

07. Aug 2009, 12:41

Liko striju ir labai daug. Pilvas, slaunis.... viskas "graziai" isvagota. Pradzioj labai gedidavausi, slepdavausi, bet po kokiu 4 metu nusispjoviau juk vistiek nieko nepakeisiu. Aisku su mini nelakstau bet ismokau savaip paslept plius kad su metais jos ne tokios ir ryskios tampa

07. Aug 2009, 10:48

jokiu striju ir jokio papildomo svorio,po gimdymo netgi sveriu maziau nei pries pastodama,cia jau kaip kuris organizmas sureaguoja😉

07. Aug 2009, 08:45

oi turiu as jų labai daug ir ant pilvo ir ant litų vietų, ir niekas nepadejo nors ir visus kremus naudojau, na tokia ta mano dalia oda neelastinga

06. Aug 2009, 23:18

Butent Braskute, vaikutis yra visu svarbiausias!!! nors pas mane striju ir nera, bet dar ''kabo'' 10kg.po gimdymo ☹ nekreipiu i tai demesio, nes tikiu, kad kai nebemaitinsiu savo grazuolytes, jie istirps.... 😉

06. Aug 2009, 18:35

tos strijos....kai laukiausi pirmagimes atsirado kelios strijos ant sonu,bet laikui begant jos isblysko ir nelabai matesi.o kai susilaukiau sunaus pries 4men tai dar kelios strijos prisidejo.bet dziaugiuosi,kad nera taip ryskiai matomos.

06. Aug 2009, 10:41

Pas mane atsirado ir yra iki siol dar, tai net nezinau, kaip jas ,,bepradanginti" . Bet isgyvensiu, nes vaikutis man svarbesnis nei mano isvaizda po gimdymo.

05. Aug 2009, 23:27

Per nestuma priaugau 14kg ir striju atsirado ir liko ant krutines, gerai bent tiek kad jos nelaibai jau ryskios tai gyvent galima 😃

05. Aug 2009, 21:41

pirma mergaie 20 metu gimdziau, tai striju ant pilvo net nebuvo, jaunyste stangri😀 bet va krutys ko visai nesitikejau ,liko su strijom, nes labai jau prisikaupe priespienio. Slaunys keliom strijom nusetos, bet cia todel kad apie 7 kg skysciu prisirinko visam kune, istinus kaip velnias buvau, po gimdymo skysciu varanciu suleido ir atlego, tai ir strijos iskarto pasimate. Supratau, kad ne vien pilvukas kencia nuo striju, reikia teplioti kiek galima ir slaunis ir krutis (aplink ziedelius). Siuo metu laukiuos antrosios tai kolkas 30sav viskas ok.

05. Aug 2009, 21:18

na man per nestuma atsiradi dvi strijos 😃 tai po gimdymos jos tikrai susitrauke ir visiskai nesimato tik labai gerai isiziurejus. be to jokiu priemoniu nenaudojau 😀

05. Aug 2009, 20:26

lyg ir neliko 😛

05. Aug 2009, 19:40

man tai liko ant sonu ir slaunu vidines puses.ant sonu pasirode jau keletas savaiciu iki gimdymo,o vat ant slaunu buvo nemalonus siurprizas,nes isryskejo tik po gimdymo☹ant pilvo vienoj vietelej matosi,bet taip neryskiai,tai nors tiek dziaugiuosi😀tepiau su pregnacare kremu strijoms as,bet prisipazinsiu,kad ne taip ir saziningai :p cia man rodos ir priklauso ir nuo genu ir nuo odos strukturos...

05. Aug 2009, 19:19

pas mane liko ant pilvo striju,nors jos neryskios nelaibai matosi,bet lb bijau kad jei pastosiu su antru tai jos isryskes☹,nepadejo man tada nei kremai nors tepiau nuo pat nestumo pradzios,kaip jums ar naudojot kokius kremus

1 2