Struma

23. Feb, 07:15

Gal yra mamyciu, serganciu sia liga? Kaip gydotes? Apskritai, jei galite pasidalinkite patirtimi apie sios ligos eiga, gydyma ir t.t.

16. Aug 2011, 19:30

Kaip daktaras sake,nuo strumos visos lygos prasideda. Man buvo blogai su sirdele, nzn kaip LT buvo "sum serca" streikavo mano sirdele, daktaras sake kad taip buna dauguma vaiku,jie perauga ir viskas gerai, tai tfu,tfu kaip ir dingo.Su sirdele viskas gerai.

16. Aug 2011, 19:26

Sveikos! Labai apsidziugiau kad radau tokia tema. Nesu vienisa! 😀 Aisku, tai nieko gero, bet buryje linksmiau. As irgi turiu struma. Vaikisteje mane tikrino kelis kartus.Tai paskutini karta pasake kad viskas gerai. Tada mano gydymas buvo toks kad pasake valgyti viska kas turi j. juodo. Kiekviena vasara nors kelioms dienoms vaziuojame prie juros. Praejo 🤓10 metu kaip neturejau jokiu problemu. Beveik pries metus ivyko persileidimas, visi tyrimai geri,jokiu infekciju, bet vis nepastoju. Paklaususi kalbu vienos mamytes is MK, nusprendziau apsilankyti pas gine privaciai,kuri man pasake kad turi skydliauke, pasitikrink ja,nes gali buti kad del jos hormonai kvailioja.Nes sako tavo balsas keistas, esi labai,labai jautri. Dabar paskaicius jusu pasakojimus tiksliai viskas sutampa. Mano prakaitavimas tai kazkas siaubingo bei nenormalu, buna sunku kviepuoti, svaigsta galva,darosi silpna ipac kai keiciasi orai. Siandiena uzsirasiau pas endo... ta daktara. laukti eileje reikia men. Tai dabar belieka man tik laukti.O taip noriu vaikelio!

03. Jul 2010, 11:20

aciu uz patarimus manau kad dar siek tiek palauksiu kol atsigausiu o po to bandysiu svori mesti😀😀😀

02. Jul 2010, 21:59

jei dabar nera problemu su striuma tai gali gerti o jei nors kiek pablogeja tai negalima bet patarciau truputi palaukti kol aoganizmas atsistatys i savo vieta

02. Jul 2010, 20:42

man atrodo, kad pirma turi pilnai atsigauti organizmas po operacijos, o paskui reikia gyventi normalu gyvenima, koks visada ir buvo. o geriausia paklausti gydytojo

02. Jul 2010, 20:32

gal kas nors is mamyciu zinot ar galima po striumos operacijos gerti vaistus svorio metimui??????

02. Jul 2010, 17:35

man siauliuose gydytojai nustate striuma, nors vilnius viska paneige ir as jos ne neturejau. bet mano mami buvo stiruma ir ejo i isore ,ja prade smaugti ir dusinti, kai isoperavo, pazeide balso stygas, bet antros operacijos deka jas atstate... siaip zmones turintys padidejuse skydliaukia turetu nesioti ant kaklo, ranku gintara, nes jame yra daug jodo. naudoti druska su jodu. man yra teke gerti juros dumblius (homeopatinius vaistus )

02. Jul 2010, 17:21

labutis,man tas pats kaip ir adatelej.turiu mazgelius du.bet tiriuosi kas metai.tik va pernai liepe viena is mazgeliu issitirti.na kad paimtu is jo megineli..bet nebuvo laiko to padaryti-isvykau.tai manau sia vasara laiko atrasiu...tikiuosi viskas bus gerai.manau cia daznas atvejis su tais mazgeliais....dziaugiuosi del taves niurka😀

02. Jul 2010, 16:36

na adatele ir as tau linkiu kad nereiktu operuotis kaip bebutu tai nelabai maloni procedura😀😀bet man tai nebuvo jokios kitos iseities nes tas mazgelis augo.bet dabar jau po visko tik kremukais tepu kad tas randelis mazeesnis butu....😀😀

02. Jul 2010, 15:44

turiu skydliaukeje mazgeli jau 10 metu, bet jis nekinta, niekas nesidaro. pries 3 metus svoris labai augo, bet db normalus, viskas vietose ir telpa i normas. ir tikiuosi,ateityje neprireiks operacijos😀

01. Jul 2010, 16:42

taip aiste man daktare sake kad reik operuotis,nes tas mazgelis augo po truputi.ir anksciau ar veliau reiks operuoti.tai as ir apsisprendziau viska susitvarkyti.kai iseme ta mazgeli siunte i vilniu istirti ir neseniai gavau atsakyma kad jis buvo gerybinis tai dziaugiuosi kad viskas taip pasibaige....

01. Jul 2010, 15:25

Niurka, tai tau turbut tikrai jau reikejo operacijos, nes skydliauke tau pasidare problematiska.
Mano atvejis kitoks. Svoris normalus, sirdis dirba normaliai, hormonu kiekis organizme normalus. Mazgelis yra, bet jis nedideja. Vezio nerasta. Taigi operacija nebutina. Zinoma, tikrinuosi labai daznai. Nestumo metu beveik kas menesi vaziuodavau pas gydytoja.

01. Jul 2010, 13:46

robke nepergyvenk tik netempk ir gazuok pas daktariuke.butinai pasitikrink tau paciai bus geriau.....ir tikrai viskas bus gerai.....😀

01. Jul 2010, 00:23

Na teks tuomet eit pas daktarę savo pirma . . .☹ Gal nieko baisaus, bet geriau nueiti.

29. Jun 2010, 14:11

labukas mamytes.noriu pasidalinti patirtimi.jei pajutot kad kazkas negerai tai butinai pas endikrinologa lekit.as ka tik po operacijos man iseme puse skydliaukes nes joje buvo 3cm guziukas na daktarai tuos guziukuus mazgais vadina.galiu tik tiek pasakyti kad vis tiek ateityje reikes operuoti,nes paprastai jie auga.man pries pusmeti pablogejo sveikata ziauriai pradejo augti svoris tai nusprendziau isiaiskinti kame problema.tada ir paiskejo kas yra.pasirodo kad su skydliauke problemos.bet mane kai isoperavo viskas pasikeite jauciuos daug geriau.mamytes jei kas domina klauskit as pasistengsiu padeti nes visas tas bedas jau iveikiau...

23. Jun 2010, 17:37

Robke, tau reiketu kreiptis i endokrinologa. Echoskopo pagalba nustatys, ar yra mazgeliu, ar ne. Jei yra mazgeliu tai gali tirti ir del vezio - tuo atveju daro punkcija (iduria i ta mazgeli ir paima meginuka).
Tik nestresuok, viskas bus gerai😀

03. Jun 2010, 23:28

Užtikau temą šitą kaip tik . . .viena daktarė neseniai kaklą mano pažiūrėjus, sako ar neturi strumos ? Aš net nežinojau kas tai yra . . . pasiskaičiau db jūsų patirtį ir man baisu darosi . . . kaip dėl jos išsitirti ?

24. Feb 2010, 22:09

radau-kristullia😀

24. Feb 2010, 22:05

nezinau, kaip kitur, bet klaipedoj strumas operuoja nemokamai, nebent daktarui duodi.

24. Feb 2010, 22:00

Ne el pašte - čia 😀 paspausk ant "Mano Mamyčių klubas" kur melynas kairiajame šone, ir po to asmeniniai pokalbiai 😀

24. Feb 2010, 21:57

tai kd nieko nera mano el paste

24. Feb 2010, 21:48

Reikėtu 😀
dovydukoirairidutesmamyte -- aš tau parašiau asmeninę žinutę, matei? 😀

24. Feb 2010, 21:41

😀

24. Feb 2010, 21:40

Manau, kad tikrai blogiau nebus, jei išsitirsi😀

24. Feb 2010, 21:36

o man mazgelis 20mm buvo kai tikrinaus 15m.,o db gal jau ir kokie 25-27mm☹

24. Feb 2010, 21:36

Reiktų ir man kada prisiruošt išsitirti.. Kai nuėjau pas savo ginę, ta pažiūrėjo į mane ir sako - Tu kartais strumos neturi? Tai net pasimečiau, sakė gali būt kad iš mamos paveldėjau, nes broliui tai prasidėjo neseniai irgi... Oj baisu visos tos ligos...

24. Feb 2010, 21:32

Kristulia, cia manes klausi? Man nepiktybine. Yra vienas mazgelis, apie 12mm. Dariausi tyrima pries pusantru metu. kovo mensi vel vaziuoju, bet eilinei apziurai. hormonu tyrimukas geras, tai tikiuosi ir mazgelis nebus padidejes.

24. Feb 2010, 21:31

ziauriau ir nebuna☹☹,

24. Feb 2010, 21:27

Tai tau kiek suprantu piktybine, taip? Tikrai baisu, ypač jei išsioperavus po kiek laiko vėl atsinaujina... Visko būna aišku... Baisu net pagalvot... ☹

24. Feb 2010, 21:27

Gaila, bet taip. Mano kriskto mamai jau reikalinga antra operacija... Bet aisku ne visiems reikia ju😀

1 2 3