Sulčiaspaudės

21. Jan, 06:54

Sveikos mamytės :) Norėdamos sveikai gyventi, būtinai turime gerti natūralias sultis iš gerų sulčiaspaudžių - vieną iš jų turiu. Ir Jums tikrai rekomenduoju. Pasidalinsiu savo patirtimi. Jei tikrai esate sveikos gyvensenos žmonės, norite investuoti į sveikatą, ilgai ir sveikai gyventi, tai tik vienintelė sulčiaspaudė patenkins Jūsų norus - HUROM sulčiaspaudė. Ji yra lėtaaeigė ir šalto spaudimo, ką rekomemduoja dakatarai, kad tik iš tokios galima sultis sveikąsias gerti (per Stiliaus laidą girdėjau ). Pati ją pamačiau parodoje ir iškarto ji man patiko. Kaip kitos sulčiaspausdės yra centrifūginės, turi ašmenis ir metalą, ši - neturi. Tik keramikinį sraigtą, nevyksta oksidacijos, sultys yra gyvos, su ląsteliena, vitaminais ir visais mineralais. Tikrai skonis neapsakomas. Man labiausiai patiko, kad jos nereikia plauti! Ji turi šerelius ir pati apsiprausia. Tobulas daigtas buityje, tikrai. Aš turiu telefono numerį, kas gali padėti ją pamatyti ir jei patiks įsigyti, gal tiesiog jei susidomėjote, parašyti man į paštą, parašysiu iš kur ją gauti. Mano paštas - birkantaite@gmail.com. Gyvenkime sveikai :)

29. Apr 2016, 23:10 skanautoja

Aš pirkau Greenis sulčiaspaudę. Labai gera kaina (dar ant akcijos papuoliau).
Likau labai patenkinta. Išspaudžia gerai - išspaudos sausos, valosi lengvai.
Pirkau čia: http://www.rawjus.lt/store/products/category/letaeiges-sulciaspaudes/

05. Apr 2015, 02:15

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Kavos aparatų remontas www.kavosmeistras.lt
Kokybiškas darbas
Malonus bendravimas
Greitas aptarnavimas
meistras Marius tel. 🤓625-35950
Kaunas
www.kavosmeistras.lt
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

03. Dec 2013, 11:20

Tai jau taip, rytas be šviežių sulčių stiklinės, tai ne rytas 😀 Tokios sultys man geriausias energijos užtaisas visai dienai 😀 O jei kas ieškot kokybiškų ir už gerą kainą, tai patariu ieškoti čia: http://www.bigbox.lt/Smulki-buitine-technika/Smulki-virtuves-technika/Sulciaspaudes/

20. Nov 2013, 10:53

Sveikos, skaitinėjausi visų jūsų čia pastebėjimus ir vis tiek esu pasimetusi dėl sulčiaspaudės pirkimo. ☹ Norisi ir geros kainos, ir kokybės (kas to nenori). Radau štai ką, <a href="http://www.sulciaspaude.lt/kaip-issirinkti-sulciaspaude">kokia sulciaspaude pirkti</a>kaip manote?🤔

25. Jul 2013, 08:40

as kai pirkau, man svarbiausia buvo kad letaeige butu😉

23. Jul 2013, 23:40 jolantajolanta

Renkuosi sulčiaspaudę, tačiau info nelabai randu. Pasižiūrėjau tą HUROM sulčiaspaudę, tačiau kaina labai jau didelė. Skaičiau kad Versapers yra hurom pagaminta, tai kokybė gaunasi taip pat tokia pati?
Tai vat, paskaitinėjau, paskaitinėjau ir radau tokią įdomią temą, kurioje atsakis į klausimus galima rasti sulčiaspaudę pagal savo poreikius.
http://www.myjuicer.eu/kaip-pasirinkti-sulaciaspaude

25. Aug 2010, 13:43

mes atostogajam visada kartu 😀

25. Aug 2010, 13:06

Aš irgi esu už atostogas, kai gali ir viena pailsėti, ir šeimynines atostogas.Turi moteris turėti ir tokias ,ir tokias.Tada gal ir pailsi, ir jauti ,kas iš tikrųjų yra atostogos.O dėl tų barnių-ne visada išeina aptarti visas smulkmenas iš anksto.Visko būna...

25. Aug 2010, 12:38

manau reik bent dieneliai,antrą pusę paleit atostogų metų,tegul savo malonumui praleidžia laiką

25. Aug 2010, 12:09

nu mum irgi buna barniu jis nemegsta kur daug zmoniu, o man patinka nemegsta eit i kavines, o as noriu zodziu viskas pas mus visaj nesusiderina ne vienu atzvilgiu😃

25. Aug 2010, 12:08

Beje as ir viena islekiu keletai dienu paatostogaut be vaiku,vyro,jis mielai pasilieka su jais 😀 o jau rimtesnes atsotogos visad kart 14 dienu keliaujame kartu

25. Aug 2010, 12:08

bet kol randi kompromisa tai buna oho 😃

25. Aug 2010, 11:43

visada reikia eiti i kompromisus ,o ne kaip ozkai/iui uzsispirti juk viska galima siderinti 😉 viena diena apziurite miesta ,o kita pagulinejat papludimy ir viskas,😀problemu nebelieka 😃

25. Aug 2010, 11:38

ne gi neblogai kaip kada ir vienai pabut,atsiilset galima viens nuo kito 😃

25. Aug 2010, 11:35

keista ir man,bet kiek pasikalbu su pazystamom tai sako geriau vienom atsostogauti 😃 sakau nu jooo..

25. Aug 2010, 11:22

pas mus tokiu barniu nebuna, visada sutariame kas ir kaip ,kad abu liktumeme patenkinti 😉 o trinties net ir po 2 savaiciu nesijaucia 😃

25. Aug 2010, 10:52

mes jei jau susibaram,tai kaskuris is musu pabuna protingesnis,susikaupia,viska nubraukia ir nebesiaiskina daugiau,tada ir nurimstam 😀

blogietee blogietee 25. Aug 2010, 09:12

išsibarti reikia prieš atostogas, kol sprendi kur ir kaip atostogauti, o apsisprendus jau tik atsipalaiduoti, o ne rietis..

25. Aug 2010, 09:07

na keista jei po 2-3 dienu partneris( na gyvenimo draugas su kuriuo atostogauji pvz) ima erzinti...

21. Jan 2012, 18:54

Sveikos mamytės 😀 Norėdamos sveikai gyventi, būtinai turime gerti natūralias sultis iš gerų sulčiaspaudžių - vieną iš jų turiu. Ir Jums tikrai rekomenduoju. Pasidalinsiu savo patirtimi. Jei tikrai esate sveikos gyvensenos žmonės, norite investuoti į sveikatą, ilgai ir sveikai gyventi, tai tik vienintelė sulčiaspaudė patenkins Jūsų norus - HUROM sulčiaspaudė. Ji yra lėtaaeigė ir šalto spaudimo, ką rekomemduoja dakatarai, kad tik iš tokios galima sultis sveikąsias gerti (per Stiliaus laidą girdėjau
). Pati ją pamačiau parodoje ir iškarto ji man patiko. Kaip kitos sulčiaspausdės yra centrifūginės, turi ašmenis ir metalą, ši - neturi. Tik keramikinį sraigtą, nevyksta oksidacijos, sultys yra gyvos, su ląsteliena, vitaminais ir visais mineralais. Tikrai skonis neapsakomas. Man labiausiai patiko, kad jos nereikia plauti! Ji turi šerelius ir pati apsiprausia. Tobulas daigtas buityje, tikrai. Aš turiu telefono numerį, kas gali padėti ją pamatyti ir jei patiks įsigyti, gal tiesiog jei susidomėjote, parašyti man į paštą, parašysiu iš kur ją gauti. Mano paštas - birkantaite@gmail.com. Gyvenkime sveikai 😀