svoris po gimdymo

05. Dec, 04:35 Lukunia9 Lukunia9

Labas.ar greit numetet svorio po gimdymo? Ir kaip numetinejot? As vat niekaip negaliu.. vietoj stoviu ir viskas.leliui jau 8men..

olevgraffe olevgraffe 01. Nov 2023, 13:55

Liekninančios tabletės - https://tonzes.com/slimlt.htm mano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

podarki podarki 28. Oct 2021, 18:25

Liekninančios tabletės - http://acaiberry900.lv mano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

woyasumu woyasumu 20. Nov 2018, 12:47

Liekninančios tabletės - http://track.thermacuts.com/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=1195&pid=115&bid=advandec mano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

03. May 2016, 14:13

Sveikos mamytes, kreipiuosi pagalbos mokslo tema. Jeigu turite vaikučių ir dirbate kviečiu užpildyti šį klausimyną ir sudalyvauti tyrime, kurio tikslas įvertinti kaip dirbantiems tėveliams pavyksta suderinti darbą su šeima http://apklausa.lt/f/psichosocialiniu-darbo-veiksniu-veikianciu-darbuotojo-savijauta-darbe-ir-ben-qesa9zp/answers/new.iframe. Būčiau be galo dėkingą už skirtą Jūsų laiką.

12. Dec 2013, 17:55

Reta moteris gali kimšti kiek nori ir nestorėti 😃
Va temos autorė ir dovanėlę gauna nuo MK, tai didelis paskatinimas pradėti keisti mitybos įpročius 😀

12. Dec 2013, 16:53

Na as pvz esu priversta sportuoti kaip sakant ne savo noru, manksta man butina, bet vien nuo sportavimo, man svoris nekrenta, butinai turiu ziuret ka valgau, nes kitaip naudos jokios 😃 ir dar kas vakara mintyse pasikartoju, kad reikia maziau valgyti, cia profilaktiskai 😃

11. Dec 2013, 18:19 Zylutee

Tokios gėrybės nei parduodamos, nei už dyką duodamos, deja 😃 Jei trūksta valios, tai belieka tenkintis esama situacija ir gailėtis savęs 😃 Bet kad tik pasekmės nebūtų skaudžios po to.

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 18:15

Panasei ir man

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 18:15

😃

11. Dec 2013, 17:49

Va būtent, reikia stebėti savo organizmą ir žiūrėti kas padeda, o kas ne 😀 Svarbu turėti noro, ryžto ir kantrybės 😀 Gali ir nepavykti iškart, bet reikia nepasiduoti ir siekti savo tikslo bet kokiu atveju 😀

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 17:17

Na daryt.. ne visosms manau tinka. Nes kiekviena turetu atrasti sau palankiausia buda. O nusiteikt butina, kitaip niekaip 😃

11. Dec 2013, 16:50

Reik ne bandyt, o daryt ir teisingai sako Deivukė 😀

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 16:26

Bandysiu 😃

11. Dec 2013, 16:26

Reikia nusiteikti psichologiskai ir bus lengviau 😀

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 16:19

Nu nezinau. Manau ryt pabandysiu

11. Dec 2013, 16:09

Kada pradėsi? 😃

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 15:44

😃 nu vat reiks pabandyt

11. Dec 2013, 15:34

Paprastai. Jei nori numesti svorio, tai ir sieki to. Ne, kodėl turi pykinti. Greičiau pykina nuo maisto, ypač jei privalgai 😃

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 15:33

Ir kaip visa diena istvert tik su vandeniu? Nepykino?

11. Dec 2013, 15:31

Be to dar noriu pasakyti, kad esam žmonės ir mums reikia kontroliuoti savo organizmus bei įgeidžius, o ne būti jų vergais. Tas ir dėl streso, negi dabar susinervinau ir šluoju šaldytuvą 😃
Taip, visą dieną reikia valgyti vien arbūzą, pakanka nusipirkti vieną ir tikrai jo viso nesuvalgysi. Žiemą sunkiau rasti arbūzų, aš valgydavau, kai jų būdavo tiesiog. Kitu metu gerdavau vandenį. Bet čia tik kartą savaitėje. Nors geriausia pradėti apskritai nuo kasdieninės mitybos. Aš visada ryte ant tuščio skrandžio išgeriu bent gurkšnį vandens, kartais stiklinę. Pradeda skrandis dirbti.

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 15:28

Su arbuzu tai noreciau pabandyt.. bet kad ne vieno reikes 😃

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 15:22 mellisa

Tau gerai kad dingsta nuo streso. Tj su tuo arbuzu. Tj visa diena tik arbuza valgyt ? 😀 bet ziema tj nlb gausis arbuzo gaut..

11. Dec 2013, 15:19

Aš esu išbandžiusi gerti vien vandenį kartą savaitėje vieną dieną. Labiausiai pasiteisino vieną dieną per savaitę valgyt vien arbūzą, nukrenta iškart -5 kg., vėliau mažiau. Aišku, jei vėl pradedi ne valgyt, o ėst bet ką ir bet kada, ir bet kaip, tai geriau nesivalyt to organizmo, nes tarkim su arbūzu tai patikėk kaip nelengva, kai antrą dienos pusę ir visą naktį vien wc, ta prasme daug šlapiniesi. Valgant arbūzą jokiu būdu negalima nieko daugiau valgyti, gerti nebent tik vandenį, bet abejoju ar norėsis 😃 Visa tai išbandžiau pati 😀
Jokios tabletės nepadeda, prigėriau ir gaila pinigų, o kas sako, kad padeda, tai plauna smegenis, gal padeda tik tiek, kad jei valgai saikingai, sportuoji, tai tik tiek, bet vien tabletės yra tik pinigų mėtymas. Arbatos gerti irgi yra gerai.
Bet svarbiausia, kad ir ką bedarysi, reikia pasiryžti galutinai ir gyventi tuo ritmu, o ne kad pagėriau vandens, tablečių, nukrito keli kg. ir toliau ėdu - svorio dar daugiau užaugs, pati tą patyriau, nukrito 2 kg., priaugau 4 kg.
Jei nori mesti svorį, tai nereikia griebtis maisto. Man dėl streso dingsta apetitas.

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 15:12

Dar ka norejau pasakyt 😃 vat as jei pastresuoju tarkim biski su vyru apsipykstu ar deip kas
Vat tada dar labai kyla apetitas.kail ir pas teti. Susinwrvina ir kerta kas po ranka 😃

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 15:10

Tarkim valymai.. tj kokie budai? Turi omeny tabletes arbatas ? Ar seip proceduras?

11. Dec 2013, 15:05

Tai čia ne vaikštynė, o tiesiog vaikui pavadėlis, kuris tvirtinasi prie vaiko pažastų, ar ne? Vaikštynė - tai būtent tokia, kokią esi įmetusi į savo temą apie vaikštynes ir tai skirtingi daiktai.
Pasidomėk įvairių maisto produktų kaloringumu, tada nekils klausimų kodėl vanduo yra geriau nei kitas maistas. Turiu omeny palyginimui, o ne kad vien vandnenį gert. Nors užsiteršusiam organizmui reikalingas valymas, tada ir svoris daug greičiau krenta.
Tu iki galo neperskaitei arba nesupratai ką rašiau, pasikartoju: "Vaikas irzlus gali būti dėl daugelio priežasčių, nei viena mama to nepraleidžia", t. y. nėra mamos, kuriai vaikas nebuvo irzlus tam tikrais amžiaus tarpsniais ar apskritai jei vaikas kažko nori, o mama "neduoda" gali tai pasireikšti irzlumu.
Maniškei dantukai pradžioj dygo ramiai, vėliau buvo ir irzli, nemiegojo naktim, temperatūros nebuvo.
Aš kalbėjau apie irzlumą, jog visas mamas tai aplanko, o ne kažką kitą.
O šiaip tai taip, vaikas yra svarbiausia - visa kita tik po to.

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 14:56

O su ta sedima tj turim. Bet prisiklausiau per daug blogu atsiliepimu. Tj pasodinu kai i koki wc nueit reikia ar pan.

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 14:51

Ir seip beabejo kad kiekviena mama to nepraleidzia. Kaip galima isvia kazka praleist , kai tavo vaikeliui negerai kazkas, nesuprantu. Visu pirma ir visada reikia galvot tik apie vaikeli, o po to jau kiti dalykai antroje vietoje.. 😤 siuntu ant mamyciu kurios pirmoj vietoj ziuri save arba pro pirstus kj vaikui tikrai kazkas ne taip

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 14:44

Palauk as nesuprantu ka tu turi omeny? Ka vaikas negali but irzlus? Visada turi but linksmas? Juolab dantukai siuo metu manajam dygsta.. tai nezinau ar pas visas tada nebuvo kile bedeliu kai dygo dantukai.daug pazystamu turiu ir zinau ia pasakojimu kad daugeliui vaikeliu net temperatura pakyla. Pavydziu tau , jei tau neteko suaidurt su tuo.

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 14:41

Vaikstyne -pavadelis.kai stovi prilaikai vaika. Kai suprast tinginem? Ne apie ta vaikstyne kalbu kur vaikas sedi.. del kaloriju tai ne.nezinau kiek kas turi.

1 2 3 4