TOP SHOP prekės

10. May, 09:26

Kokias prekes esate isigijusios is TOP SHOP? Ar patenkintos pirkiniu? As nusipirkau Derma Wand aparaciuka, galiu pasakyti, kad nieko ypatingo. Labai gundo dirzas Ab Tronic, bet vel bijau tapti reklamos auka.

yoko yoko 30. Jun 2017, 16:14

http://www.topshop.lt/akcijos/
Va per tokius didesnius išpardavimus ir patuštėja piniginė 😀 Jau gerokai išpirkta, bet dar galima rasti "lobių" - medvilninę lovatiesę nusipirkau už 10e.! 😀

Elen7 Elen7 02. Jun 2016, 09:18

https://www.maxima.lt/temines-akcijos/dormeo - gal kažką iš Dormeo Verde kolekcijos pirkote, kur dabar Maximoje?

29. Mar 2016, 20:27

Merginos, matėt kokia akcija 🎉 http://www.dormeo.lt/akcijos/
-15% (!) čiužiniams!

19. Dec 2011, 16:13

tel. 8 - 52 111 017 - dormeo telefonas dėl akcijos

19. Dec 2011, 16:12

tai niekas nekliudo pasiskambinti tiesiai Dormeo ir paklausti - va numeris, kuris nurodytas jų puslapyje, kuriuo galima skambinti dėl akcijos maximose. tiesiai iš pirmų lūpų viską susžinosit, o ne nuogirdas kažkokias. mama pas mus savaitgalį nakvojo, jai labai patiko mūsų dormeo pagalvės, manau, dovanų Kalėdų senis ir jai atneš 😉

13. Dec 2011, 16:04

siaip esu pirkusi prekiu is topshopo ir tikrai patiko.

13. Dec 2011, 16:02

lygiai tokiu pat kamuoliu skalbimui pazekit visos parduotuves prikimstos ale naujove😀 tai kas labainori manau gali ir pigesni varianta isbandyt o ne uz ta pinigus i bala mest😀.del ciuziniu kaip sakoma kiek zmoniu tiek nuomoniu as ir galvojau gal pabandyt nusipirkt vaikui,bet vis galvoju o jei tikrai jie neverti to nes ir internete ir net prekybos centruose kur jais prekiaujama teko girgdeti kad tai ne originalios bet tai tik nuogirdos.

13. Dec 2011, 15:24

mamos nejuokinkit .tikrai ten ne originalūs gaminiai, dormeo ir yra dormeo, o čia plagiatas ir tiek

13. Dec 2011, 15:17

lauraei maximoje originalūs dormeo gaminiai - tik iš naujos kolekcijos. pati skambinausi į dormeo, klausiau ir jie man patvirtino tą. nurodė tankį tų čiužinių, kitas savybes, kurios mane domino - palyginau su kitais čiužiniais internete - tai už tokią kainą nė su žiburiu nerasi tokių savybių čiužinio. apsvarstytas ir pasvertas mūsų pirkinys buvo, labai juo džiaugiamės ir kitiems rekomenduojam pasinaudoti akcija, kol dar yra 😉

12. Dec 2011, 16:20

astrida- maksimoj ne dormeo ciuziniai,ten neoriginalai yra.

12. Dec 2011, 16:19

aijos- mano teta nusipirko ta kamuoli,sake tikrai nieko vertas daiktas...

12. Dec 2011, 16:09

mes pirkom dabar dormeo čiužinuką iš maksimos, labai patenkinti esam. dar vaikui pirksim komplektuką iš šitos akcijos - visi žaislų ir taip pridovanos krūvas, o mes saldžiu miegeliu pasirūpinsim 😀

14. Dec 2010, 17:03

Idomu kas rysis isbandyti dar viena Top Shop naujove - Ecogenie Ball skalbimo kamuoli. Anot reklamos, imeti kamuoliuka i skalbenke ir nebereikia jokiu skalbimo milteliu, visiskai nekenksmingas, galima vartoti iki 1000 kartu. Parasykit, jei kas susigundysit isigyti sia preke.

10. Dec 2010, 17:43

Man irgi patiko tos pagalveles-zaisliukai. Bet jauciu, kad vaikui nelabai patogu ant ju miegoti.

10. Dec 2010, 17:30

gal kas turi nusipirke ta svaikinskas pagalveles:kur ir minkstas zaisliukas gali buti?labai idomu kokie atsiliepimai..😉

10. Dec 2010, 17:21

Seniai uzmirsta temele 😀 Bet idomu, gal dar kas isigijote kokiu Top Shop prekiu, ir kokie atsiliepimai apie jas. As turiu Ab Tronic dirza, bet jau viena karta siunciau i garantini remonta. Pora men. praejo ir vel reiketu remontuoti kol garantija nesibaige.

29. May 2010, 11:12

AS PIRKAU KEPTUVE,PEILIUS IR SAUSAINIU FORMELES. VISAIS GAMINIAIS ESU LB.PATENKINTA. SU SAUSAINIU FORMELEM TAIP LENGVA DIRBT,KAD MANO VYRUKAS VISADA NORIAI MAN PADEDA😀 TIK MATAU VIENA TRUKUMA TOPHOP PREKESE/ PRIE PEILIU NEBUVO STOVO KUR GALIMA SUSIDETI JUOS. TIKRAI JO REIKETU

24. May 2010, 12:10

as pirkausi celiules.. siaip gal ir geras dalykas bet istvermes reikia😀 ir strijas pasviesina vakuminis masazas😀

23. May 2010, 20:45

Mes irgi turime Dormeo Memory dviguli ciuzini (laaabai patinka) ir pagalves Memosan, Viliukui vaikiska pagalve padovanojau ir ramiausiai vaikas miega nuo 6men. Dar sortus turiu, kai uzplaukia sportavimo nuotaika, tai patinka su jais sportuoti 😀 Mamai nupirkau tokius aptempiancius apatinius, kai buvo po 15lt, o dabar ar ne 180 lt 😀
Dabar gundausi pirkti pjaustykle- sulciaspaude ir mesmale viename 😀

12. May 2010, 20:42

Visa šeima turim Dormeo čiužinius ir pagalves...ir esame labai patenkinti 😀 tik man netinka pagalvės... 😀 O dėl dormeo čiužinių...tai tie ploni mažiukai, daug patogesni už storus ir minkštesni 😀

12. May 2010, 19:03

Turim nusipirkę Dormeo čiužinį...Tikrai nesiskundžiu. Daug geriau išsimiegu ir pailsiu nei anksčiau.

11. May 2010, 20:23

turiu hot pen keptuve

11. May 2010, 18:50

ta dirza neilgai naudojau, nes sesuo paprase paskolint tai kai paskolinau tai jos suo apgrauze, tada susiuvo ji ir bande atgal man ikist, bet as nebeemiau tai ji is mane sji ir nupirko😀

11. May 2010, 14:56

na sako, taip maloniai sildo😀 gal ir padeda, velniai ji zino😃

11. May 2010, 14:43

na ir kaip erkule tavo mamai kosmo diskas, mano mama irgi žada pirkti. Aš iš top šopo pirkau dormeo čiužinuką ir Hot pen keptuvę, na kol kas dar nenusivyliau nei vienu nei kitu😀

11. May 2010, 12:56

mam mano Kosmo diska turi😀

11. May 2010, 12:28

as net nesiruosiu is ten nieko pirkt

11. May 2010, 12:23

Niekada nepirkau ir nepirksiu iš TOP SHOPO.Nes parduotuvėse paieškojus galima ir pigiau nusipirkt[aš taip manau].O be to gerai prekei reklamos nereikia.

10. May 2010, 22:09

indrex, tai kaip tas dirzas?

10. May 2010, 21:58

pirkau celluless aparata, tada dirza ta abtronic, keptuve hot pan ir dar viena buvau toki didziuli treniruokli nuspirkus pilvo presui, bet vos tilpo kambari tai issiunciau atgal... keptuve tai man patinka, nes daug jon telpa kai neturiu orkaites tai pravercia kai noriu issikepti vistienos ar kaulliuku kokiu, bet isplaut tikrai nepakanka tik po tekanciu vandeniu, o del aliejaus tai tikrai jo beveik nereikia😀 celluless... net nezinau, nes aptingstu ilgai masazuotis, kelias dienas pasmasazuoju ir aptingstu😃 o del to dirzo tai sese nusipirko, nes jos suo apgrauze tai liepiau nusipirkt, nes tokio man nebereikejo... dabar noriu hoola hup lanko😃

1 2