Vaikas burbuliuoja

06. Sep, 04:54

Mano vaikui 20men.nors dar nesneka(kelios kalbos seimoje)dar pries kelias dieneles galedavom girdeti visokiausiu garsu,raidziu deliojimo.o stai pries kelias dienas pradejo burbuliuoti.nieko daugiau nebegirdim tik kazka panasaus glglgl.garsas kaip burbuliavimas.kas taip? kodel taip nutiko? gal tai normalu? ar galejo is kitu vaiku ismokti? kaip atpratinti nuo to?

17. Oct 2012, 10:25

Paprastai nepastebimas yra kalbos raidos sulėtėjimas, nes bet kuriuo atveju vaikas dar nekalba pilnais sakiniais. Tai labiau matosi, kai girdintys vaikai moka kalbėti gestais. Taigi, jei vaikas mokosi ko kito (nusiraminti pats, apsimauti kelnes, vaikščioti ar pan.), jo kalbos raida truputį sulėtėja. Burbuliavimas gali būti vienas iš tokių atvejų. Mokslininkai sako, kad tai visiškai normalu 😀

09. Sep 2012, 19:01

zinoma kad gali buti. mano dukra mokosi is savo drauges (menesiu vyresnes mergaites), girdi kaip ji sako ir pati atkartoja.

09. Sep 2012, 18:50

bet ar gali buti kad is kito vaikiuko ismoko? mes lankom tokia vieta kur dauk leliuku zaidzia

09. Sep 2012, 18:50

bet ar gali buti kad is kito vaikiuko ismoko? mes lankom tokia vieta kur dauk leliuku zaidzia

07. Sep 2012, 15:46

ali normalu

06. Sep 2012, 16:54

Mano vaikui 20men.nors dar nesneka(kelios kalbos seimoje)dar pries kelias dieneles galedavom girdeti visokiausiu garsu,raidziu deliojimo.o stai pries kelias dienas pradejo burbuliuoti.nieko daugiau nebegirdim tik kazka panasaus glglgl.garsas kaip burbuliavimas.kas taip? kodel taip nutiko? gal tai normalu? ar galejo is kitu vaiku ismokti? kaip atpratinti nuo to?