Vaikas muša save

01. Jun, 06:54

SVEIKI, MANAJAM 1M IR 7MEN, TACIAU JAU KOKS MENUO LAIKO KAI PRADEJO SAVE MUST, ATEINA KOKS ZMOGUS IR PLOJA SAU PER GALVYTE, ARBA PASAKAI, KAD NEGALIMA TAI IRGI DAUZO PER GALVYTE, BUNA KAD KRENTA ANT ZEMES IR SPECIALIAI DAUZO GALVA, VAKAR LAIPTINEJ PERKRITO IR Y BETONINES GRINDIS PRADEJO DAUZYT GALVA, SUSIZALOT GI GALIMA:S KAIP ELGTIS? KIEK LAIKO MAZDAUG TRUNKA SIS "ETAPAS"?:S

16. Aug 2010, 20:01

mano vaikiukui 1metukai,is vyro patevio ismoko spjaudytis :s is pradziu draudziau,bet zodziai nieko jam nereiske.syki nusispjove ir as jam brukstelejau ranke per zanduka,ne taip kad skaudetu,bet suprastu ked negerai.iskarto spjove dar karta.dar karta taip padariau.pradejo verkt supykes kad baudziu.po kokiu 15min vel nusispjove,sakau ka tu vel darai?tai pats sau per zanduka pleksnot pradejo.db beveik nesispjaudo,bet kai subaru ka blogai daro pleksnoja per zanduka sau...taip palengva,ir sypsosi taip,lyg noretu pasakyti kad suprantu jog blogai darau ir va pats nusibausiu 😀 tai lyg ir nieko blogo nematau....

02. Jun 2010, 10:59

taip, dazniausiai jis taip elgias kai ko neleidi ar subari negerai elgiantis, o kai pradedi sakyt kad negalima, arba gedint ji, kodel taip daro, tada tokia kankinio mina nustato, lupa patempia ir apsimeta nieko nematas aplinkui

01. Jun 2010, 23:25

Laba diena,

Na neaišku ką taip Jūsų vaikiukas išreiškia, bet dėmesio tai gauna tikrai taip darydamas.
Kokiomis aplinkybėmis jis daužo galvytę? kai pyksta? kai jo neklausot?
Kaip elgiatės kai jis taip pradeda elgtis? nusileidžiat? pamylit?
kaip ten bebūtų jo tokia veikla protestas. O Jūsų reakcija matyt skatina jį toliau taip elgtis.
Matyt vertėtų jam nenusileist ir elgtis taip kaip prieš jo tokius veiksmus. Jei jis kažko nori, siekia, jus sakot "ne". Tai bet kokiu atveju "ne" turi išlikt. O jį reiktų apgint nuo savęs žalojimo. pvz. pakelt nuo grindu ir pasodint ant lovos. Jei atkakliai stojas nuo lovos- sodinkitvėl. kai pamatys kad išeities nėra tik pasilikt ant lovos gali pradėt galvą daužyt į lovą- tegul daužo- neužsigaus. nepraraskit savitvardos. Galit pasakyt jam "suprantu, kad pyksti, bet jei nori apie tai pasikalbėt turi nurimt". Nepalikit vieno arba jei yra galimybė galit palikt tik nuolat prižiūrėkit, kad nasusižalotų.

Pagarbiai

Psichologė Vika

01. Jun 2010, 20:02

ko gera vaikiukas taip ismoko isreikst savo nepasitenkinima,pykti ar pasimetima...gal nusisukt ir parodyti,kad nematai? Iseit is kambario tuo metu?

01. Jun 2010, 19:35

i krutine tai i krutine, gi neuzsigaus, bet kai y grindis dauzo arb y siena tai jetau jetau, ir kuo daugiau draudi, tuo daugiau jis praded trankyt😕

01. Jun 2010, 19:18

Nu net nezianu mano Mancius kai sedi ant keliu man supuojasi ir galva trenkia man i krutine tai man nekilo del to klausimu😀

01. Jun 2010, 18:54

SVEIKI, MANAJAM 1M IR 7MEN, TACIAU JAU KOKS MENUO LAIKO KAI PRADEJO SAVE MUST, ATEINA KOKS ZMOGUS IR PLOJA SAU PER GALVYTE, ARBA PASAKAI, KAD NEGALIMA TAI IRGI DAUZO PER GALVYTE, BUNA KAD KRENTA ANT ZEMES IR SPECIALIAI DAUZO GALVA, VAKAR LAIPTINEJ PERKRITO IR Y BETONINES GRINDIS PRADEJO DAUZYT GALVA, SUSIZALOT GI GALIMA😕
KAIP ELGTIS? KIEK LAIKO MAZDAUG TRUNKA SIS "ETAPAS"?😕