vaikų iškrėsti pokštai

07. Sep, 09:25

va manikis kol mes su teveliu miegojome mano vaikis prie savo lovos nuplese visus tapetus, ir kas keisciausia kad nei as nei tevelis musu nejutome o kai atsikeleme teko visas detales delioti, bet va pavyko visdelto:) , butu smagu paskaitineti ka jusu mazyliai iskrecia

07. Oct 2009, 15:07

mano mazoji tai su mano akiu seseliais taip pasigrazino, kad gavau sienas tv ,zaislus ir pacia plaut 😉 o jau apie sisiukus, kraustymus ir tapetu plesymus nekalbu...liniuote buvau nupirkus ant sienos klijuojama kur vis vaikiuka matuoji ir su varlyte pazymi, tai jau nebeturim... sukramte velniukste 😃

07. Oct 2009, 13:12

Jus ziuriu apkakojo o maniskis vienas tai tiesiai i akis siusiu padare nespejau pridengti . O linksmiausia budavo kai miega tai viens kito pirstus ciulpe ( matyt dvynukai taip daro ) ciulptuku neeme nuo gimimo . Bet dabar paauge tai prisigalvoja visokiu velnevu ir kava su druska padaro ir sumustiniu pritepa o desra tai didziausiais gabalais, dar i lova atnesa tai nei verkt nei juoktis . Praeita savaitgaly tai i kepures prisidejo akmenu ir tol kale i pamatus kol kepures skyletos liko teko sekmadieni vaziuoti pirkt . daug jie pridaro o kiek dar pridarys

30. Sep 2009, 09:36

va o man vakar koks nuotykis buvo su vaiku , vakare ejau isdziaustyti skalbinius i veranda ir jis mane uzdare ir rankena palenke o tevelis musu miegojo jau siaubas nu db galvoju miegosiu verandoj bet siaip ne taip prabudinau su savo baladojimais siaubas kaip buvau issigandusi

13. Sep 2009, 19:51

maniskis irgi mane apkakojo, bet skistai, kai nakti jam keiciau pampersa. jau norejau det nauja, bet mano pizama liko apkakota. kazkur apie menesiuka jam buvo, gal pusantro men

11. Sep 2009, 09:41

jo is to ir as smagiai pasijuokiau

11. Sep 2009, 09:41

jo is to ir as smagiai pasijuokiau

10. Sep 2009, 22:41

as ir taip juokiaus is ziviles vaikelio ciauduliuko 😀

10. Sep 2009, 18:17

geras cia su tuo ciauduliu ir kakuciu sutapimas.😀taip juokas paeme😀😀😀

10. Sep 2009, 14:04

oj kokiu tik jusu vaikai isdaigu nepridaro...

09. Sep 2009, 19:06

Manoji tikra isdykele.Krausto spinteles istisas dienas, mat panelyte yra uzsiemusi ir pyksta juk trukdau as jai😃

09. Sep 2009, 14:46

as savo suneli viena diena palikau ant zemes ir nubegau trumpam i WC ateinu, vyrukas atsidares komodos stalciu ir iskraustes beveik visa mamos apatini trikotaza, ant kaklo kabo mamos liemenele 😀, taip juokingai atrode, o patenkintas mazasis, labai patinka stalcius kraustyt. Papugai ramybes neduoda, prisliauzes purto narveli, tai teko i palube papugos narva uzkelti 😀 jau moksi zengti pirmuosius zingsnelius, tai ir labai juokingai atrodo 😀

neri neri 08. Sep 2009, 20:32

o musu mazoji dar nieko tokio kol kas nepadare,bet vyresnele kai buvo maza tai buvo tecio rubus i paplavu kibira sumetusi,atseit skalbti

08. Sep 2009, 13:00

rence99 tai jau tikrai ir maniskis toks pats 😃

08. Sep 2009, 11:44

ir mum dar neteko rimtu isdaigu pajaust,bet jau sirdim jauciu kad nebedaug beliko.nes tikras velniukstis auga.pasakai negalima,pasiziuri savo gudriom akutem,nusisypso ir toliau ta pati daro😀

08. Sep 2009, 09:56

oj cia tai geras 😀 as ir pykau bet kur jau pyksi kai tokia mina vaikai nustato po to juokai paeme

08. Sep 2009, 00:14

neteko dar mums-bet jauciu ne uz kalnu tos dienos..😃(mums dar tik 9men)

07. Sep 2009, 21:47

mano dukryte ir man jau ne viena poksta yra iskretus😀))cia gal pries 3 men, gavo dovanu tokia skrynele pilna piestuku, kreideliu, flomasteriu ir t,.t., na ir ka, tuo momentu, kol bendravau su drauge, dukryte apziurinejo naujaja skrynia, lakste po kambarius patenkinta, nesina rankose flomasterius😀) atrodo lyg ir nieko blogo negaletum pagalvoti, bet...kita diena, sudejau i skalbimo masina visus baltus drabuzius skalbti....tikriaiusiai jau nereikia daugiau pasakoti...supratot😀)) taip, mazoji imete flomasteri ne i bugna, o i skyle, kuri yra isemus skalbimo milteliu dezute...ta diena turejau vargo....ir juokinga buvo, ir pikta...😀)))
kita kart, pietu miego miegodama, pridare i pamperi tiek kakiaus, kad pro pamperi iskrito truputi, tai visus pataliukus istepliojo..😃DD
Dar aisku ir tapetus apiplese, kampuciuose, kur rado..😀))
istraukinedavo tv antena😀))gele nuverte ir nulauze😀))
na, tikrai atrodo kad kiekviena diena vis kazka naujo sugalvoja😀))
bet is tiesu tai tikrai smagu ziureti kaip tokie mazi zmogeliukai prigalvoja ivairiausiu isdaigu😀))

07. Sep 2009, 14:49

joa fainas jausmas 😀 kol negaliu dar pakamuoti savojo bumbuliuko 😀)

07. Sep 2009, 14:44

pamenu ir as ta laika mano pilvas nebudavo apvalus o budavo kampuotas kaip visi is manes juogdavosi sakydavo vaikas bus akrobatas😃

07. Sep 2009, 14:34

maniskis tai kolkas tik mano pilvo formas juokingas daro 😃

07. Sep 2009, 09:25

va manikis kol mes su teveliu miegojome mano vaikis prie savo lovos nuplese visus tapetus, ir kas keisciausia kad nei as nei tevelis musu nejutome o kai atsikeleme teko visas detales delioti, bet va pavyko visdelto😀 , butu smagu paskaitineti ka jusu mazyliai iskrecia