Vaikų nevalingas tuštinimasis

04. Jun, 07:55

Sveikos mamytes turiu problema.  Mano sūnus ir dukra kuriems 2 m ir 5 mėn pradėjo kakoti į kelnytes,  seniau visus reikalus atlikdavo ant puodo. Sūnui tai prasidėjo darželyje, kai mokėsi, o dukrytei prasidėjo namuose. Buvo taip, kai sūnus grįžo iš darželio užuodžiau šūduku kvapa ir liepiau parodyti triusikelius ką ten pridarė. Jisai nusimovė triusikelius ir pamačiau truputi pritepliotus triusikelius,  aš jo klausiau kas valė užpakalį jisai atsakė aš pagalvojau, kad mažas vaikas gerai nemokės ir perengiau švariais apatiniais. Su dukra buvo kitaip, jei tas dalykas prasidėjo nuo paprasčiausio animacinio filmo pažiūrėjimo, kažko išsigando ir truputi prikakojo į triusikelius paskui pakeičiau apatinius. Jiems aš pasakiau, kad čia nieko baisaus juk kartais taip nutinka nelaimių. Nuo to viskas ir prasidėjo. Abu būdami darželyje susitarė ir nuėjo toliau nuo auklytes . Kai jie nuėjo į savo pasirinktą vietą pradėjo kakoti į kelnytes ir nesirodė, kai pradėjo ieškoti auklytes po 10 min pradėjo ieškoti. Juos užtiko jų grupės vaikų kambaryje viduje susikise rankas į triusikelius sūnus sesėi, o dukryte broliui ir gnaibe šūdukus kelnėse. Tada auklytes nuvedė nuprausti ir paaiškino kad taip negražu daryti. Pas mus abu miega vienoje lovytėje. Jie po keliu dienų vėl apsikakojo po nakties miego atsikėlė. Jie ne paprastai prikakojo į triusikelius , o, kad galėtų ką nors paveikti su jais. Tada abu išsitraukė iš triusikeliu šūdukus ir pradėjo minkiti tepti vienas kitam ant kūno ir primaliavojo visą lovelė. Tai jau trunka apie 2 savaites. P. S. Viskas prasidėjo nuo darželio ir nežinau kodėl taip yra. Patarkit ką daryti? Ačiū iš anksto. 

06. Jun 2015, 23:13

Matyt niekas nė susidūrė su tokia problema