Vaikuciu ugdymas

05. Aug, 11:34

Sveikos dar kart mamos Susiduriu su tokia problema , kad mano 3.6m mergycka isvis nemoka susikaup O jei susikaupia tai minuteliai ir paskui vel nei ka paprasysi parodyt ar pasakyt. PVZ: mokau rast skirtumus tuosia paciuosia paveiksleliuosia tai siaubas toks vaizdas, kad ji net i juos neziuri o jei ziuri tai turbut nieko nemato, nes matosi kad tada ant jos akiu kaip kokia (migla) uzsitraukia. Man net nervai ima gest. Gal zinot kokiu pratimuku lavinti vaika sutelkti demesi ir ji islaikyti? Ir dar manoji isvis negirdi psaku, na gal girdi, bet i galva niekas jai neikrenta, nes matyt ir cia to susikaupimo truksta, nes perskaicius pasakele ji nesugeba man atpasakoti. Kaip jums sekas mokint vaikucius? Nors seip ji gana protinga mergaite , bet cia tai jos silpnosios puses, kaip jas pastiprint? ACIU

01. Feb 2014, 20:32

Na mano sūnus irgi panašaus amžiaus , bet prieš tai nevartojom omegos 3 ,bet kai pradėjom vartoti iš tikrųjų mano sūnui matėsi ,kad gali dėmesį sukoncentruoti ir pradėjo klausytis pasakų , ir dažnai susikaupęs būna.

23. Nov 2009, 22:58

Smagu Raja, jums viskas bus super 😀 Sekmės 😀

10. Nov 2009, 16:09

aciu UTE Oi karpyti tai ji labai megsta, as jos net neprasau, kartais atspauzdinu kanors pripaisius paprasto ir duodu jei ta trikampi ar kvadrata iskirpt, tai kai ilga laiko nieko neduodu ji pati koki zurnala ar reklama pasiemus karpo 😀 Dabar isvis nebemokinu jokiu raidziu skaiciu, kai paklausia pati visada atsakau ir parodau, ar kartais pati jei kieme ar dar kur einam ir kanors paklausia tai atsakau ir dar daduriu ar kokia spalva ar kokia pirma raide.

26. Oct 2009, 16:15

Raja, galėčiau daug šia tema rašyti, tik tingiu (atsiprašau). Labai nuoširdžiai sakau, kad visai nereikia tų skaičiukų ar raidelių mokintis. O kam? Juk ji dar mažikė 😀 jai užtenka žinoti mamos radę, tėčio..Labai svarbu "nesugadinti" vaikučio. Ateis laikas ir ji viską parašys, pasakys ir paskaitys. Dabar svarbu tam dėti "pamatus". Rodyk užrašus, skaičius, raides ir visa kita, ką tik randi aplinkoj. Visur - namuose, kieme, parduotuvėse....
Vartykit knygutes, žurnaliukus ir įvardinkit ką matot. Jei vaikutis norės ir jis įvardins. Jei nenorės - padarys tą kitą dieną, savaitę, mėnesį.
Šiame amžiuje labai svarbu laisti kuo daugiau savarankiškumo, kad ir apsirengti, nusirengti, užsirišti batikus, gražiai valgyti prie stalo, gražiai pasidėti drabužėlius. Tik niekus neturėtų būti privartos. Apžaiskit savo vaikutį, kad jis pats viską daryti norėtų.
Kalbant apie pasakėles, tai pabandyk visą savaitę skaityti tą pačią pasaką. Kitą savaitę - kitą. Vaikams to labai reikia. Labai gerai, jei tai bus ritualas. Na pavyzdžiui prieš miegą. Ir nesvarbu, kad ji neklauso. Patikėk, girdi ji viską.
Dar vienas nuostabus ir be galo naudingas darbelis - karpymas. Kuo daugiau - tuo geriau. Jame labai daug teigiamų dalykų vaiko vystymuisi.

08. Sep 2009, 21:40

ZBRCKN tai kaip jums sekasi su darzeliu?

22. Aug 2009, 16:22

bus linksma jam ten,,ir pati aisku pasilsesi,,o kaip vaikai namie,as jau zinau betvarke iki ausu,,

22. Aug 2009, 00:40

aš irgi sėdžiu namuose,tačiau nuo rugsėjo 1 mano vaikinas keliaus į daržiuką (2,6m). Namuose todėl,kad auginu dar vieną kleckutį (10mėn),ir būtent todėl jau noriu poilsio,noriu kad vaikutis supratingesnis būtų,dabar išsiblaškes visas,ožių pilnas,hyperiukas...

19. Aug 2009, 10:18

LURDI dirbti pradejau nuo 1,7men, bet vaikeli nedaviau i darzeli aukle buvo, o dabar vel nedirbu jau 4men, bet nuo rudenio zadu pradet vest ja i darzeli

15. Aug 2009, 00:30

o tai raja tu nedirbi,kad vaikelis namuose?,,ar jau nuo rudens eisi?

14. Aug 2009, 16:03

mums 3.8 ir mes dar nesam buve darzeli na nuo sio rudenio zadu jau leisti, bet musu pana ir taip labai sneki

12. Aug 2009, 09:30

nieko linuke, tuoj kai prades kalbet negalesi sustabdyti 😀 o darzeli lanko? mano dukra kol nelanke darzelio tai kalbedavo siek tiek gerai siek tiek sako kalba, o kai pradejo eiti i darzeli tuoj pat zodziai pasipyle, prdejom eiti 2 metuku

12. Aug 2009, 08:30

oj kaip saunu kai jusu atzaleles jau moka kalbeti maniskis 2 metuku , bet jis dar net nebando

10. Aug 2009, 21:19

mano dukra geriausiai issisuko 😀 as ja vis su tom spalvom kankinu 😀 siandien piese su akvarele ir klausiu kokia spalva dabar piesia (zalia buvo), sako kaip visada neteisingai 😀 tai sakau per kokia spalva galima eiti per gatve, jinai man per tokia kaip ir varlytes o as klasiu o kokia varlytes spalva. dukra atsako kad tokia kokia jinai dabar piesia. nu net juokas pradejo imti, svarbu, kad bent jau zino kokios spalvos varlyti ir per kokia spalva galima eiti o jau pavadinimus ismoksim kaip nors 😀

10. Aug 2009, 20:26

Na nezinau ar labai daug jau noriu nes pasakele jei skaitau tai labai trumpa o kokia raidde parasyt gi ir valandos nekankinu, manau 20min tikrai neperzengiu 😀

10. Aug 2009, 15:34

ups sorry raja

10. Aug 2009, 15:33

raju matau tu labai daug nori is 3,5 metu vaikiuko tokiu metu vaikiukiui yra skirta jai neklystu 20 min demesio laikymui pati auginu dukra 5 metuku . neversk tu jos nes isgasdinsi vaika

09. Aug 2009, 15:40

Gal cia toks laikotarpis uzejo, na as nusprendziau nauju knyguciu galvoju reik nusipirkt ir paziuresiu, nes gal senos pabodo ir taspats per tapaty kasdien. Vakar buvom kieme o ji nubego pasimti kreidutes atbego ji o as jai sakau parasyk vieneta ir ji tokia nepatenkinta pasukynejo galva, bet parase, tada sakau na dar A raide, o ji jau sako: nenoriu, bet parase ir A ir tada atgal i namus kreidute padet i vieta, matyt, kad daugiau neprasyciau dar ko rasyt 😃 Nors rodos gi nekasdien kankinu, nes nenoriu, kad jai labai ikyreciau, bet ir tai jai matyt perdauk.

09. Aug 2009, 13:59

sveika,na as nezinau ar cia tas pats , kad neiseina susikauoti. mokinu dukra (3,8 ) splavu, skaiciuoti kuo puikiausiai viska mokejo o dabar nieko.☹ kaip paklausi kokia spalva tai arba isikanda viena spalva pvz zalia ir sako ir su skaiciavimu tas pats, o geriausia kai pasako kad man reik sakyt. 😀 cia gal maivosi net nezinau ☹

09. Aug 2009, 13:14

KUR mamos?

05. Aug 2009, 23:34

Sveikos dar kart mamos Susiduriu su tokia problema , kad mano 3.6m mergycka isvis nemoka susikaup O jei susikaupia tai minuteliai ir paskui vel nei ka paprasysi parodyt ar pasakyt. PVZ: mokau rast skirtumus tuosia paciuosia paveiksleliuosia tai siaubas toks vaizdas, kad ji net i juos neziuri o jei ziuri tai turbut nieko nemato, nes matosi kad tada ant jos akiu kaip kokia (migla) uzsitraukia. Man net nervai ima gest. Gal zinot kokiu pratimuku lavinti vaika sutelkti demesi ir ji islaikyti? Ir dar manoji isvis negirdi psaku, na gal girdi, bet i galva niekas jai neikrenta, nes matyt ir cia to susikaupimo truksta, nes perskaicius pasakele ji nesugeba man atpasakoti. Kaip jums sekas mokint vaikucius? Nors seip ji gana protinga mergaite , bet cia tai jos silpnosios puses, kaip jas pastiprint? ACIU