Vasaros stovyklos

19. May, 12:24

Artėja mokslo metų pabaiga mūsų mokyklinukams, su ja artėja ir vasaros atostogos. Ar siunčiate savo vaikus į vasaros stovyklas?

13. Apr 2015, 10:39

Sveikutės, praėjusiais metais važiavo per zigzag.lt šiais metais irgi. Lėksim į tą pačia, nes vaikui labai patiko http://www.zigzag.lt/stovyklos/lietuvoje/nykstukai-milzinai bet mes esam iš Šiaulių, tai ne per internetą užsakinėjom, o ėjau tiesiai į agentūrą, greičiau ir aiškiau 😀

18. Oct 2011, 09:53

Sveikos mamytes,galiu pasidziaugti ir patarti mamytems auginancioms sunus,labai gera stovykla Rukloje (karine),nuo 7 metu iki 16m, disciplina charakterio stiprinimas nu super stovykla😀

15. Jul 2011, 16:05

Mano 10-tmetis liepos 19 d isvaziuoja i Flinto stovykla. Paziuresim kaip ten seksis 😀

blogietee blogietee 20. May 2011, 09:48

na orentuojamės siūsti į Rūtos arba šokių stovyklas, nes paskaičiavau, kad Viktorija brangiau gaunasi nei Rūta..

19. May 2011, 16:54

nori mano vaikis į sukarintą yra tokia jurbarko rajone berods nuo 8 ar 9 metų priima

19. May 2011, 16:54

aš ir žiūrėjau zigzag.lt,dar vienas variantas trakuose yra

blogietee blogietee 19. May 2011, 16:15

matai, aš žiūriu visoj lietuvoj, tai dabar vyrui persiunčiau pasižiūrėt iš www.zigzag.lt apie Rūtos stovyklą Molėtų r.

19. May 2011, 15:21

o pati į kokias stovyklas esi išsiuntusi užklausas?kaip matau kai kuriose net vietų nėra reik jau skubėti kur nors užsirezervuoti.

19. May 2011, 15:21

aš pati kažkada senais laikais kai buvau maža esu stovyklavusi viktorijoje ten tai įspūdį superinį paliko stovykla,jos programa.bet praėję nemažai laiko tai daug kas pasikeitę manau.

blogietee blogietee 19. May 2011, 14:57

vištytyje pati esu buvusi, bet ne stovyklavau o ilsėjausi, bet tuo metu vyko stovyklos 😉 šiaip Viktorijoj ten visai smagu, tik nežinau ar įdomiai stovyklas veda 😉 reiktų pasidomėti, ir man pačiai gal ten saviškę leisti 😉

19. May 2011, 13:57

va aš esu radusi kauno rajone kačerginėje tai amžius nuo 5 iki 17 metų,bet esu paskaičiusi atsiliepimų apie ją,kad buvę jog vaikai ir utėlių parsivežę ir vadovai nelabai žiūri.o norėtųsi,kad vaikus labaiu žiūrėtų.dar pas mus dominuoja kita stovykla vištytyje,bet ten aš neprisiskambinu,o jų internetiniame tinklapyje nieko nerašoma apie stovyklos programą.

blogietee blogietee 19. May 2011, 12:59

sveiki, gera temelė, mes kaip tik ieškome stovyklos mergaitei, kriterijus vienas, kad būtų naudinga o ne pramogos vien tik ir amžiaus grupės nebūtų nuo 7-17 metų, norisi kad vaikai bent 7-10 metų grupėse būtų..

19. May 2011, 12:25

Į kokias siunčiate stovyklas, pagal kokius kriterijus renkatės?

19. May 2011, 12:24

Artėja mokslo metų pabaiga mūsų mokyklinukams, su ja artėja ir vasaros atostogos. Ar siunčiate savo vaikus į vasaros stovyklas?