Veidrodinis fotoaparatas pradedančiajam entuziastui

03. Mar, 04:17

Sveikutes,na pribrendo reikalas nusipirkti gera fotoaparata-veidrodini.Taigi kol kas kiek teko dometis,susigundziau Cannon 550D + 18-135 objektyvas(Cannon) (tiesa objetyvas yra ir is Sigma 18-200 ir daug pigesnis,ka galvojate apie si objektva).Ka galvojat apie fotaparata ir apie objektyvus,girdejau nuomone,kad sis universalus obj geriausias man,nes fotografuoti zadu namuose ir tarkim kazkur lauke portretus su fone graziais vaizdais.Labai lauksiu nuomoniu,o jei dar profesionaliu cia buta,tai isvis nerealu ;) po to padesit mokintis naudoti :D :P

02. Jan 2014, 15:03

Puikus pasirinkimas 😀 Savo Canon ir į jokį kitą nekeisčiau, pirkau iš http://www.bigbox.lt/Foto-ir-video-technika/Veidrodiniai-ir-sisteminiai-fotoaparatai/ už labai gerą kainą 😀

29. Jun 2011, 02:12

sveikos,as nusipirkau canon eos 550, esu labai patenkinta siuo pirkiniu.Pasirinkau si fotoaparata,nes jis laimejo apdovanojima geriausio fotoaparato pradedanciuju,pusiau profesionalu "lygoje" 😀

28. Jun 2011, 17:05

koki deimante turi canon? as va irgi dar ziurineju canon, komentaruose taip ir skaiciau kaip sakei kad tiek vienas tiek kitas panasus. o kodel nusprendei canon?

28. Jun 2011, 16:54

Aciu deimante, jau skaitinejau cia😀 tik va noreciau dar daugiau nuomoniu. o firma ar gera yra nikon? nes atsiliepimu tai kaip ir visur radau ivairiu.

28. Jun 2011, 16:20

Sveikutes. Zadu pirkti veidrodini fotoaparata, gal kas galite patarti koki pirkti? is pradziu ziurinejau nikon d300, bet apziurejus parduotuveje ir pakalbejus su konsultanatais perkalbejo i nikon d3100. Tai kolkas esu apsistojusi ties siuo. Gal kas toki turite ir galite parasyti kokiu atsiliepimu apie si fotoaparata? o gal galite ka geriau patarti uz panasia kaina?

04. Mar 2011, 21:33

😉

04. Mar 2011, 19:55

oi,nu ir gerai,reiskias gali sau pirktis vardinius rubus is Gelazniko,o as tai perku visokius ir akcijinius ir ne 😛 😃

04. Mar 2011, 19:05

o Dieve,kam cia taip geda,as bent jau nepazystu nei vieno,kam geda...as ne fotoaparata per ebay,o filtra uz kelis dolerius,tai muitas siaip ten buna parasytas is akrto,kaip gali ateiti velaiu,jei tu pasiskaiciuoji viena suma,as nesuprantu,absurdas kazkoks....dabar efoto sedziu jau antra diena,pavargau nuo domejimosi,bet kartu ir idomu 😃 nes jau tuoj pirksiu 😀 tik mane supainiojo zmones su objektyvu,vel pasimeciau,todel siandien vaakre pasakitinesiu nuosirdziai kas ka dar ir galutinai manau apsispresiu 😀 as siaip perku is parduotuviu irgi,kad pakonsultuotu,kad iskart gauti,kad pamatyti,pabandyti,man tai labai svarbu,akd po to neduok dieve nenusivilciau 😃

04. Mar 2011, 17:13

kas čia per strigimai dabar... 😃 >:/

04. Mar 2011, 17:13

pirmiau parašiau, o tik paskui perskaičiau, kad viską, ką parašiau, jau kitos parašę... ot žioplė 😃

04. Mar 2011, 17:11

pirmiau parašiau, o tik paskui perskaičiau, kad viską, ką parašiau, jau kitos parašė... ot žioplė 😃

04. Mar 2011, 17:01

daug informacijos yra www.efoto.lt o šiaip, jeigu gerai suprantu, tai tu fotografuodama portretus norėtum tokio daugiau išlieto fono, taip? jeigu taip, tada reiktų normalaus objektyvo, nes su 1🤓135 išlauši ne tokį gausų susiliejimą. bet realiai, tai fotošopas ir fotoaparatas - du neatsiejami draugai, tad visuomet gali viską koreguot

04. Mar 2011, 16:28

joa man irgi taip atrodo,ir jai suges ar dar kas atsitiks gali lengvai grazint....

04. Mar 2011, 16:20

O Gerda kas liecia del muitu tai bus tikrai neblogas mokestis uzdetas...tau is pradziu jo nerodys bet gali po keliu sav ar men ateit laiskelis is muitines ir lieps susimoket....nesvarbu is kokios salies siusies😉 as papuoliau cia tai paskutini karta ,laiska uz muita gavau po men kazkur 😃

04. Mar 2011, 16:18

pas mane toks pat fotikas kaip ir pas pandukas,esu juo lb patenkinta man kaip zaliai ant fotoaparatu tai jis lb super...ismokau situ naudotis db planuoju geresni objektyva nusipirkt ir toliau tobulintis su naujuoju objektyvu😃 o kas del canno ir nikon tai ju kainos beveik nesiskiria ir is esmes jie yra vienodi....didelio skirtumo jie neturi,bet kas pradeda fotkint su cannon niekada nepirks nikon arba atvirksciai 😃

04. Mar 2011, 14:56

nu mes ebay dabar uzsiregistravom,tai bandysiu gal is ten,nzn...ten ir po kelis dolerius,o kokios kitos svetaines?

04. Mar 2011, 14:20

😉

04. Mar 2011, 14:13

tai jau jo 😀

04. Mar 2011, 14:01

Nėra už ką 😉 Aš irgi žadu vėliau dar dasipirkti viską, bet ne iškart - biški kainos kandžiojasi 😃

04. Mar 2011, 13:58

😃 aciu panduk 😀 butent as jau apsisprendziau,pirksiu canon 550D su 1🤓55mm + 50mm 1,8f.Blykste priksiu veliau,o filtra manau nusipirksiu is ebay 😀 aciu uz patarimus 😉

04. Mar 2011, 13:36

Oi, kiek čia pripliurpėt 😀 Dzherda, tik dabar pradėjau suprasti ko tu norėjai manęs paklausti, kai paskaičiau visus komentarus 😀 Aš tau biški pamelavau (neįsiskaičiau ryte prabudus) - pas mane veidrodinis Canon 1000D su 1🤓55 canon objektyvu 😀 Jis yra standartinis ir pradžiai pilnai jo pakanka. Jei nori paveiksluoti portretus,vaikučius, labai neblogas objetyvas yra šis http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=170&pid=4593. Jis padaro vieną objektą ryškų, o aplinka būna blankesnė, kaip per rūką 😀 O toliau jau visi objektyvai, filtrai, išorinės blykstės yra tik norų ir finansinių galimybių klausimas 😀

04. Mar 2011, 11:10

na jo ,as ir planuoju cannon firmos pirkti,bet jei kas pasakytu, kad Sigmos skirtas cannon fotikams yra tikrai patvarus ir kokybe nenusileidzia tai pirkciau ta pigesni is Sigmos 😃

04. Mar 2011, 10:47

na idomiai,kiek skaiciau tai zmones raso,kad pvz 50 mm 1,8f skirtas portretams,arba pvz 55-200 labiau priartina,todel skirtas irgi daugiau portretams 😀

04. Mar 2011, 10:33

oi dar reiks viska issiaiskinti,dabar svarbu man issirinkti objektyva ir fotoaparata 😀 tiesa,laurad,kiek as suprantu tai tas 1🤓55 skirtas daugiau peizazams,o as portretus fotografuosiu...tai pvz jei lauke fotografuosiu portretus ar reikalingi filtrai?

03. Mar 2011, 20:04

aciu odeta,butinai pakalbinsiu 😉

03. Mar 2011, 19:23

dGerda- pakalbink Panduka, ji lyg toki turi ir sedevrus kuria 😉

03. Mar 2011, 19:04

deimante,kazkaip dabar pasimeciau po tavo komentaro: as kaip suprantu universalus objektyvas yra tas kur nuo maziausio iki didziausio priartinimo skaiciai ,nu kaip 1🤓135...tai bet as ir kalbu apie veidrodinio objektyva.kazkaip nelabai supratau,ar cia as ka nors nusisnekejau su tuo universalu,ar tu nesupratai 😛 😀 reikia info kuo daugiau man 😃

03. Mar 2011, 16:18

as ir tokio noriu, bet vyras man neperka, nes sake kad dabar jokio tolko kad as ji turesiu, nupirks kai ismoksiu su paprastu fotografuot normaliai 😃

03. Mar 2011, 16:17

Sveikutes,na pribrendo reikalas nusipirkti gera fotoaparata-veidrodini.Taigi kol kas kiek teko dometis,susigundziau Cannon 550D + 1🤓135 objektyvas(Cannon) (tiesa objetyvas yra ir is Sigma 1🤓200 ir daug pigesnis,ka galvojate apie si objektva).Ka galvojat apie fotaparata ir apie objektyvus,girdejau nuomone,kad sis universalus obj geriausias man,nes fotografuoti zadu namuose ir tarkim kazkur lauke portretus su fone graziais vaizdais.Labai lauksiu nuomoniu,o jei dar profesionaliu cia buta,tai isvis nerealu 😉 po to padesit mokintis naudoti 😃 😛