Vestuvės-Krikštynos

14. Sep, 10:41

Sveikos,gal yra seimu kurios dare vestuves ir krikstynas ,kaip viena svente?O gal esate tokiose buvusios?Pasidalinkite patirtimi kas kaip :)

JustytesMama JustytesMama 19. Jan 2021, 18:16

Kur uzsakinejote vestuvinius ziedus? Planuojame vasara pagaliau ir mes susituokti po 12 metu kartu. Ziuriu https://auksinesvajone.lt/vestuviniu-ziedu-gamyba-pagal-uzsakyma gamina idomius ziedelius. Gal kas kokiu rekomendaciju turite?

JustytesMama JustytesMama 16. Jan 2019, 16:47

Nematau jokios problemos. Jas susikuriame nebent pacios savo poziuriu. Jei nusiteiki, kad ta dviguba svente suteiks dviguba dziaugsma, tai taip ir bus! Mano sesuo taip dare, ne kazkokia pompastiska fiesta, o ramu jauku skanu pasisedejima https://www.daugirdas.lt/restoranas/sventiniai-patiekalai/ po baznycios. Visiems labai patiko. Tikrai, tik nuo poziurio tai priklauso. Kam nepriimtina, tam ir nebus grazu, smagu

18. Sep 2012, 13:46

Sveikos mamytės 😀 aš vis pagalvoju, apie savo mažosios krikštynas ir slapta pasvajoju apie bažnytinę santuoką 😀 zakse susituokėm , kai buvau jau su pilvuku, tai jokios šventės didelės nebuvo 😀 nenorėjau gimdyti kol nesusituokę 😃 buvo aišku balta suknelė, šiokia tokia fotosesija, tai dabar vis mąstau, ar neatrodytų kvailai, antrą kartą ženytis, nors ir tik bažnyčioje, vėl su suknele, tas pats jaunikis... 😀) nes galvoju, daryti kitą met ir vestuves ir krikštynas, bet va vis sudvejoju dėl bažnytinės santuokos. Mamytės kurios zakse susituokė pirmiau, o vėliau bažnyčioje papasakokite, ar zakse vilkėjot baltą nuotakos suknelę?

blogietee blogietee 17. Sep 2012, 17:39

na jei dėl to kyla kažkokių klausimų kas po ko bažnyčioje, tai galite bet kada pasiteirauti jus tuoksiančio kunigo 😉 o galų gale kiekvienas kunigas gal turi savo tvarką.. nors man kaip Živilė sako, vaikas krikštinamas santuokoje.. nes yra tokių kunigų, kurie vaiko nepriima krikštinti, jei tėvai ir kūminai neturi bažnytinės santuokos.. tokia jau realybė..

17. Sep 2012, 12:39

Nesipykit merginos 😀 Man irgi atrodo kad priimtiniau pirma susituokt tada krikstyti 😀

17. Sep 2012, 10:15

Na as kai dalyvavau,tai man realiau visa tai atrodo.

16. Sep 2012, 21:40

As neklystu,as pati dalyvavau tokioj sventej. Ir nk cia kvailo,niekas niekur neina is naujo,tiesiog viskas vyksta paeiliui.

16. Sep 2012, 18:28

Na kai visiskai nesituoke tai taip,pirmiau tuokia,poto krikstija. Bet kai zakse susituoke jau kokia 10metu ir tik baznytines santuokos nera,tai jau nematau skirtumo kas pirmiau..

16. Sep 2012, 17:51

Nu man atrodo pirmiau irgi sutuokt turetu ..nes ka as ateinu su vestuvine suknele pakrikstinamo poto vel is naujo prie altoraius einu 😃

16. Sep 2012, 14:18

o as zinau,kad pirma tuokia o paskui jau vaika kriksto,musu tavukai irgi taip dare,ispradziu susituoke ir ta pacia diena mus su sese krikstino 😀 o balius tai jo priklauso nuo zmoniu,kaip kas nori

blogietee blogietee 15. Sep 2012, 21:07

na Klaipėdoje bent taip vyko, kokioje bažnyčioje tai vyko nepasakysiu, nes mes ten ne vietiniai

15. Sep 2012, 17:37

O as esu maciusi atvirksciai,pirmiau krikstino,poto tuoke😀 cia kogero nuo kunigo ir paciu priklauso😀 bet cia jau ta situacija kai zakse buna apsizenija seniai.

blogietee blogietee 15. Sep 2012, 13:15

Na balių manau visi susiruošia pagal save, aš asmeniškai ruošiau ir krikštynoms žaidimukus su klausimais ir jauniesiems vienam apie kitą.. plius krikštuko gamyba.. kas be ko namų židinys.. viską suderinau viename.. tikrai nesigavo tik balius vestuvėms..

15. Sep 2012, 13:03

O kaip balius vyko? Kaip suderino krikstynas ir vestuves?Noretusi kad ir ta ir ta svente butu o ne taip kad pakrikstinom ir jau visas balius vien vestuvems skirtas

blogietee blogietee 15. Sep 2012, 12:05

Mes buvome tokių vestuvių liudininkai ir krikšto tėveliai, tai pirmiau sutuokėme o po to krikštinome

15. Sep 2012, 11:50

Agne gal tu zinai ..kad niekas neraso 😃 kai daromakrikstynos ir santuoka, pirmiau banzycioje pakrikstina ir tada tuokia ar atvirksciai?

14. Sep 2012, 11:12

Mes zadame kita vasara daryti dukrytes krikstynas ir kartu baznytine santuoka,tai taip pat butu idomu😀

14. Sep 2012, 10:41

Sveikos,gal yra seimu kurios dare vestuves ir krikstynas ,kaip viena svente?O gal esate tokiose buvusios?Pasidalinkite patirtimi kas kaip 😀