Vieniša mama- tai laisvo elgesio moteris???

06. Jun, 03:08

Nepaneigsite,mielosios,kad daugumos nuomone iki siol nepakitusi...ir jei jau moteris neistekejus ir vaikas be tevo,be jo pavardes ir isvis nera irasytas gimimo liudijime,tai ji jau laisvo elgesio moteris....gulasi tipo su kuo pakliuvo ir ne nezino kas vaiku tevas ir pan... Zinot,as labai susimasciau sia tema,todel ir nusprendziau padiskutuoti.... Juk del zmoniu negyvensi-nekrisi kruvinais keliais ir neseksi paskuj "papasa",jei jis i tave spjove ir vaikas jam nerupejo,vien del to..kad butu gimimo liudijime irasyta jo pavarde.... o kam viso to..jei jam noro su vaiku matytis nera...jei ji aplamai matysi kaip savo ausis be veidrodzio...Kaip jus reaguojat i kai kuriuos is visuomenes esancius zmones su tokiais pamastymais ir replikom apie vienisas mamas????ar imate i galva,ar net nesureaguojat???Kartais man visiskai dzin ka masto kiti...bet buna dienu,kai imu i galva viska ir laabai sielvartauju...kad per tokia neteisybe iskresta likimo zmones kaltina mus-vienisas mamas...

06. Apr 2013, 18:28

na truputi apie save: as su vaikiukais isejau is vyro ir isvaziavau i kita miesta pradejau skirybas db susiradau nauja drauga jis lb myli mano vaikiukus

06. Apr 2013, 13:02

Visiška nesamonė. Žinoma, jei tai ne atvėjis, kai miegojo su kuo papuolė ir nebežino, kas vaikelio tėtis. Laisvo elgesio moteris ir yra laisvo elgesio moteris nepriklausomai nuo to, ar ji mama, ar ištekėjusi, ar dar velniai žino kokia.

11. Jan 2013, 12:51

tikra nesamone juk visokiu tu vyru ira kartais geriau augint vienai negu su tevu kuriam niekas nerupi

08. Jan 2013, 11:58

kokia nesamone.O tai nevienisos mamos visada tvarkingos moterys??!!!!!!

07. Jan 2013, 15:48

labas tikrai pazystu ne viena vienisa mama,ir negaliu teikti kad jos tokios kaip pavadinai savo tema...Nors ir vienisa,bet MAMA...o jeiaugini vaikuti viena ,vadinas vaiko tevas,negali vadintis TEVU.....tokius utelizuoti!!!!!!!!!!!!!

06. Jan 2013, 21:41

prie ko cia vienisa ir laisvo elgesio moteris nesamone

06. Jan 2013, 21:35

net sustingau pamacius temos pavadinima.

22. Apr 2012, 19:43

😃 😃 😃 Šiaip ar taip ,kad čia tik plepalai kvailiu ...nežinau nors nesu vieniša ,bet galiu pasakyt ,kad kartais vieniša mama tampa ir negimus mažyliui ir t...t ...geriausiai nekreipt i kalbas ir neimt sau i galva...visa tiesa zino tik ta mamike pati kokia jin yra...

08. Jan 2012, 02:15

Tegu kalba ir galvoja ką nori, negi dabar visiems burnas užkiši 😀 Juolab, kad taip niekas nekalba, gal dėl to kad beveik kiekvienoj šeimoj ar giminėj tokių moterų būna 😀 Asmeniškai aš gėdą dariau tik savo a.a. močiutei. net mirties patale gulėdama, į lovos kaimynės klausimą kiek laiko aš esu ištekėjusi, liepė meluot 😀 Ištekėjusi niekada nebuvau. Ką gi. Bet močiutės spaudimui pasiduot ir vėl mestis į krūvą, kentėt iki kol jis mirs išdžiūvęs prie kompo, nusigėręs arba aš jį išspirsiu vėl, nesinorėjo. Be to savęs laisvo elgesio moterimi aš nelaikau 😀

12. Nov 2010, 19:08

zeinabas....va cia tai saunuole moteryte!!! 👍 pagarba 👍

12. Nov 2010, 15:57

labas mergaites,as i jusu tema tinku vsa gyvenima,mano tevai ir visados rasdavo kada man pasakyt tu klydai kad taip isejo,as turiu dvi dideles dukras jos nuo dvieju skirtingu vyru,bet as uz ju buvau istekejus,pirma santuoka truko 8menesius,ir as jam jau buvau nebegrazi STORA 😀 o kokia turet but moteris besilaukianti paskutines dienas,ai zodziu tevu akivaizdoi likau kalta neislaikius vyro,nu ir tegul,po dvieju metu susituokiau dar karta,pirmas musu vakutis gime ir skaudi nelaime as jo dvieju menesiu netekau,vyras gert pradejo,gere negirdejo mano maldavymu nustot,tevai va toki gera zmogu sugadinai,as kaip tik tuo metu pasijutau besilaukianti, pasakiau musu tetukui, o jis nenoriu as daugiau vaiku,susikroviau manta ir i kita LT gala su triju metu dukryte ir kita beateinance gyvybe buvau 4-tas menuo nesce,ir ka isgyvenom sulaukem sesutes,praejo du metai neiskenciau nuvaziavau tevu aplankyt,ir ten mama pasistenge atejo mano buves ex susitaikem,ir dar 10-simt metu pragyvenom kaip kaimynai,nes sirdi taip ir neatleidziau as jam,isejo ir jis anapilin,po laidotuviu mama pasake zinai as tik dabar supratau kokia tu visdelto stipri,bet neteisinga,o kodel neteisinga... as visados dariau kad visi butume patenkinti o ce neteisinga,po geru 3-ju metu sutikau dabartini drauga,ir dievas man dave jau nebejaunai panelytei susilaukt dar vieno stebukliuko,auginu dabar sunu,bet as nesu susituokus ir vaikui pavarde daviau savo,o ne jo,ir vel as lieku visu zvilksniu palydima kaip neaisku nuo ko ir kaip, o zinot man dabar nusisvilpt tegu sneka kas ka nori svarbu mes su mano vaikais esam visi sveiki laimingi,as tos nuomones jai visu bijosi ar klausysi kas ka sneka tai tada turi buti mires o jai sneka tai reiskia as dar gyva ir matoma 😉

28. Sep 2010, 13:23

Šaunuolės mamos ir JOKIO skirtumo ar Jūs vienos ar su kažkuo nes esate MAMOS !!!

07. Sep 2010, 20:12

vienisa mama tai apskritai pati stipriausia moteris. jei lovhas diedas pabego tai tokiai moteriai kuri vaikeliui atstoja ir teti ir mama tai reikia tik rankas isbuciuot as taip manau. mylet ir gerbti mus reikia 😀

07. Sep 2010, 14:24

na tai is to ir kilo tema...nes savo ausimis girdejau kai dvi mamules bendravo... jetus ,mano ir koks alchasas,bet as istekejus ir mes seimoje...otai buciau laisvo elgesio..geda pries vaika,pries gimine..ir t.t.ir pan... as tik suzvairavau..ir tiek..bet taip ir norejosi leptelt pora zodziu.. 😀
nerissan...vat kad ir kiti taip mastytu,tai nebutu ir temu tokiu 😃 🌷

tifer tifer 21. Aug 2010, 15:47

kodel vienisa mama tai jau turi buti laisvo elgesio moteris?cia gryna moteru diskriminacija.nes tas vyras(jei is vis vertas taip vadintis?)padares ja vienisa motina,kaip ir nesmerkiamas islieka,kalta tik moteris,kad issaugojo Dievo duota stebukla.man kartais ima siutas del tokiu dalyku,bet kadangi tu visuomenej nusistovejusiu poziuriu nepakeisiu nervuodamasi,tai nelabai kreipiu demesi kaip kas ka masto ar sneka.

10. Aug 2010, 15:54

temos pavadinimas,tai kaip caro laiku,pacios formuojate poziuri i save
Pati auginu 2 vaikus viena,esu -aite,niekas man net zodzio nera apie tai pasakes,kokia as esu,kokis kieno reikalas. O jeigu ir pasakytu, tai sitoj vietoj patarciau su tokiu poziuriu i koki Celiabinska nuvykti 😃 Apskritai ,motinyste verta pagarbos,na o jeigu mama augina viena vaikus tai padarba kvadratu ir net kubu ,net nera kalbu apie keksiskuma,paleistuvyste ir t.t. ... tokiu atveju as paleistuviu paleistuve,jeigu sugebejau su tuo paciu vyru susilauti dvieju vaiku net negyvendama su juo....

09. Aug 2010, 21:01

reikia kovoti uz save ir uz savo vaikus, o tu niekam nevertu vyru nereikia, jau geriau vienai gyvent ir but laimingai.

15. Jul 2010, 01:08

teisingai,mergaites...reikia uz save pastovet...ir tuo labaiu uz vaikus 👍

11. Jul 2010, 18:18

na tas laikas skirtingai kiekvienai gali ateit, o kitom ir neateit. ne visos gimsta stipriom asmenybem gebanciom pakovot uz save taip kaip reiketu.

11. Jul 2010, 18:06

bet manau su laiku užsigrūdina,juk kiek galima kad tau šiktų ant galvos

11. Jul 2010, 17:41

tai uz taigi, kad jei jau niekam nenusileisi tai gausi viska ka noresi, tiesiog va reikia uz save moket pastovet ir gerkle turet 😀 bet va yra ir tokiu kurios nuleidzia galva ir viska skaudziai priima, va tokiu labai gaila, nes jas skaudina kitu nuomone tokia...

11. Jul 2010, 17:34

už tai ,kaip sakau reik būt naglai,ir netylėt,jei kas ką pasako,ypač ligoninėj personalas,kreivai žiūrėdavo,bet nereik nusileist

11. Jul 2010, 17:32

na tas tai taip, aidar del mergaitiniu pavardziu. kazkoks absurdas nuejus i bet kokia istaiga ir dar kai pamato kad su pilvuku ateinu as pvz tai isvis. tas poziuris nusistovejes tai nei sioks nei toks. kiekvieno asmeninis reikalas yra kodel ta pavarde tokia ar anokia.

11. Jul 2010, 17:24

kai pastojau su pirmu,vaiku išsigandau,galvoju,kad tik vyras nepaliktų,bet kai pagyvenau,tai supratau kad ir aš ir mano vaikas žymiai laimingesni,būtume,jei vieni būtume buvę,Vika teisingai pastebėjai,kad yra susiformavusi nuomuonė ,ypač kokiose įstaigose,jei tu -ienė,kad ir dešimt kartų išsiskyrusi,kitaip žiūri,negu su mergautine pavarde,bet reik tikėtis,kad šios nusistovėjęs požiūris pamažu keisis,pagalvok ar gi tu nelaiminga augindama dukrą,ir niekam nė ačiū,kad ją turi. Turiu draugę jai41,o jos 23metų,kai ji pastojo jos draugas ją atstūmė,bet ji dabar laiminga sūnus geras,o tas jos buvęs draugas valkiojasi prasilakęs,ji džiaugiasi,kad ją paliko,nes būt kentėjus visą gyvenimą,todėl galvelę aukščiau,juk tu ne viena,ir dar turi didžiulį turtą.

11. Jul 2010, 15:00

nezinau kodel,bet man vienisa mama grazu.sakysit durna as..ta vienisa mama tokia pasitikinti savimi,atsakinga,tokia susikaupusi savo vaikui.ji kiekviena akimirka gyvena del savo vaiko.as nekalbu apie tas nuvalkiotas merguzeles,kur kiekvienas vaikas vis nuo kito vyro..na tas,kurios nuciulptos kaip ciulpinis,manau supratot,ka turejau galvoj.as nieko blogo nematau,jei mama vienisa..

10. Jul 2010, 17:04

enigma, auksinaii zodziai 👍

10. Jul 2010, 16:53

vika nesinervink o galva iskelus eik tegul kas ka nori tas galvoja kuo daugiau imsi i galva tuo labiau visi tai jaus ir gniuzdys tave . o mes turim buti stiprios nes tai musu gyvenimas musu vaikai ir musu tiek vargas tiek dziaugsmas .

10. Jul 2010, 16:48

..na taip....cia gryna tiesa...bet va ta nuomone kitu tokia uzsisenejus..ir kelios replikos nebutinai "i mano dirza" privercia susimastyt ir nervintis.. 😕 😀

08. Jul 2010, 09:53

parasysiu savo istorija;} pragyvenau su vyru 14 metu , mylejau ji be galo krasto atrode kad musu gyvenimas kartu kol mirtis mus isskirs;]skirybos del jaunos grazios damos sudraske mano visus planus svajones ir tt;]:} jauna dama auginosi jis sesis metus :}pagaliau isaiskejo tiesa ir man teko pasitraukti :}[pyktis , susitaikiau kad viskas:}pastot negalejau ilga laika su savo vyru , itampa , stresas ir tt .....DIEVULIS MAN ATSIUNTE MANOS STEBUKLI IR MANO STEBUKLELIS GAVOSI SU VYRU KURIO NEMYLIU TIK JUTAU JAM SIMPATIJA IR NIEKO NENUSILEPSI SUAUG.. ZMONES KARTA KITA SEKSAS IR VA PRASAU STEBUKLAS,esu moterys be galo laiminga ir nesijauciu vienisa mama nes mergyte savo gimdysiu sau o ne jam....maziau panikuokite gyvenimas pilnas netiketumu

08. Jul 2010, 09:47

apsurdas kokio laisvo elgesio dar?vienisu mamu yra visokiu budu... cia gyli ilga disku...

1 2