Vilniaus mamyčių paramos klubas

19. Nov, 09:42 blogietee blogietee

Sveikos mamytės, tikriausiai skaitėte apie drabužėlių, žaislų rinkimą šeimoms, kurioms gal reikia kad ir mažos paramos iš mūsų. Susirinkime ir kartu padėkime toms mamytėms :)

11. Oct 2014, 11:24

laba diena gal yra mamyciu kur galetu padovano drabuzeliu metu mergaitej labai aciu susisiekti su manim 869144540

Lukunia9 Lukunia9 07. Nov 2013, 20:54 zaikiuks

zaikiuks parasykite savo kontaktus,susisieksime

Lukunia9 Lukunia9 07. Nov 2013, 20:53 vienisiuke

vienisiuke atsiuskite savo kontaktus, susisieksime

sraigiukas sraigiukas 06. Nov 2013, 14:27

Sveikos

o man iškilo klausimėlis ar tos šeimos kurios prašo pagalbos patikrintos ar joms tikrai reikia pagalbos? Kitam forume radau merginą kuri pardavinėjo mano jai atiduotus rūbelius ☹ dabar sunku patikėt ☹
Turiu rūbelių kuriuos galėčiau padovanot, bet tik tam kam iš tikrųjų reikia

05. Nov 2013, 12:37

Laba diena. Esu dvieju nuostabiu berniuku mama, vienas is berniuku nuskriaustas gyvenimo vaikas autistukas. Labai reikalinga Jusu pagalba musu seimai. Labai sunku apie tai kalbeti, sirdis plysta... Esam tvarkinga seima, taciau taip susikloste gyvenimas kad pinigeliu trukumas buvo visada. to nepritekliaus pasekme, didziules skolos uz buta, komunalinas paslaugas, atjungtas karstas vanduo... skolos auga, reiks eiti i gatve su vaikais nes prarasime namus 😥 Niekada nebuvau lepinama gyvenimo, slaugau visiska negale sergancia mama ( isetine skleroze serga 24m.), negaliu dirbti nes motinai reikalinga mano pagalba visa para, ir vaikutis autistukas 😥 Kreipiuosi i Jus prasydama financines pagalbos, padekite mum neprarasti namu 😥 mano El. pasto adresas laima.zilenene@gmail.com tel. nr 860356757. Is anksto DEKOJU Aušra

07. Aug 2013, 19:43

Taip pat kaip ir zaikiuks gyvenam nomuojamė bute, šeimininke vos nevija iš namu. Skolos dar už paslaugas, o pynigu truksta ir ant pampersu vaikeliuj. Noretusi kad padetumete. Numeriai pamineti žemiau. Dekuj dar karta

07. Aug 2013, 19:19

Laba diena. Esu jauna mamyte auginu maža vaikeli, labai reikalinga jūsų pagalba. Tiek maistu tiek drabužėliais. Vyras sėdi namie o aš gaunu tik 97,50 litu už vaiką. Labai prašau padekit mūsų šeimai. Gyvenam Vilniuje Naujamiesčio rajone. Mano numeris 864764726, ir mano vyro 867497125. Vyro vardas Deividas. Ačiu iš anksto 😀

09. Jan 2013, 09:49

Laba diena.Sveikinu visas su praejusiomis sventemis,tik gaila kad mums jos buvo liudnos Jau antra menesi gyvenam is 150lt .Pries tai vyras dirbo uzsienyje,bet kai atsirado antras leliukas gryzo i lietuva visam ieskojosi cia darbo stojo i birza gaudavome pasalpele ,o kai ji ismete is birzos viska ateme,o ismete delto kad ji siunte dirbti i statybas o jis del siunkios traumos kaklo negali nieko kelti sunkiai ,bet kadangi nera susitvarkes invalidumo tai jam nepasiteisinimas ir ji ismete ,dabar mum yra labai sunku nes uz sildyma reikia moketi 460lt butas nomuojamas uz elektra taipogi daug,nera uzka nei sauskelniu nei maisto nusipirkti,visa laime kad gauname maisto paketus.Tai bent aliejaus miltu ir makaronu turime.
Visa sitai rasau nes noriu paprasyti pagalbos gal yra kas galetu mums padeti,maisteliu,sauskelnemis ar rubeliais.Mielai lauksiu norincu pamatyri kad tai tiesa sveciuose.
Vaikiukams 2 metai o kitam 7menesiai.
Nezinau ka dar prideti prie skelbimo,prasau klauskite atsakysiu,mum yra tikrai labai sunku tad prasau nesmerkite delto kad prasau pagalbos,esam jauna bet tvarkinga seima,stengiames gyventi geriau bet nera tam salygu.Tikrai kas nori atvaziuokite pamatysite leliukus mus,pamatysite kad esam nevartojantis nei alkocholio nei rukalu.
Aciu visoms kas susidomes.
Geros dienos

14. May 2012, 00:21

Sveikos mamytes😀 esu Monika, mamyte, auginu du mazucius vaikuciu ir kartu esu studente, studijuoju Zemaitijos kolegijoje ir siuo metu kaip tik baigineju paskutini kursa ir rasau baigiamaji darba tema "Socialines pagalbos poreikis nepilnoms seimoms" ir darau tyrima. Taigi mamytes, kurios vienos auginat vaikucius, o ir kitos, kurios ne tingite uzpildykite anketa siuo adresu http://apklausa.lt/f/socialines-pagalbos-poreikis-nepilnoms-seimoms-x1ld5cn.fullpage . Man labai reikalinga jusu pagalba. Turiu surink 100 anketu, laikas spaudzia o ir su dviem vaikuciais mokytis tikriausiai isivaizduojat, kad nelengva. Lauksiu jusu uzpildytu anketu. Is anksto visoms dekoju😀

13. May 2012, 13:15

Sveiki, mes cia esam naujokai, bet mielai pasidalintume savo isaugtais rubeliais bei zaisliukais. Esam is naujaneriu. Galit kreiptis tel rasyti sms 864152607

31. Jan 2012, 16:55

😀

30. Jan 2012, 19:25

i zirmunus 😀 i rukainius jug toly 😀

30. Jan 2012, 14:42

olenka,kur uzsukti?

30. Jan 2012, 12:18

gitanadainius uzkuk pas mane 😀 gal ka isrinksi😀 kazka dar turiu ir daug jau ka isdalynau 😀

29. Jan 2012, 23:39

as mielai irgi paimciau drabuzeliu, batuku, pas mus berniukas, jam 4 men

13. Jan 2012, 14:30

kedute jau surado nauja seimininke 😀liko tik kalnas drabuziu 😀

08. Jan 2012, 13:22

as naujoj vilnioj,galeciau paremti rubeliais batukais bet kad pati turiu maza leliu nlb galiu su juo isvaziuoti i miesta kai tokie orai

04. Jan 2012, 15:59

sweika,o is kur busi ? 😀

19. Dec 2011, 13:46

man rodos iki 13kg 😀

19. Dec 2011, 11:54

olenka o iki keliu men ta supama kedute tinkama vaikui?

19. Dec 2011, 11:41

as galiu berniukui drabuzeliu podavanot 0-12men.dar supama kedute Disney.

19. Dec 2011, 00:27

Padovanociau rubeliu mergaitei nuo 0-12 men nesiojimui namuose,yra su demelemis arba siek tiek daugiau padevetu,bet tikrai dar tinkamu deveti(pvz pedkelnes pasiburbuliavusios,bet nesuplysusios,nesudilusios),o svenciu proga ir prideciau kazka grazesnio,sventiskesnio dovanu . Taip pat turiu pardavimui isties nebrangiai (2-5lt) ir geros kokybes. Is anksto atsiprasau,bet siusti tikrai neturiu kada Fotografuoti taip pat nefotografuosiu,nes uzima laiko nemazai,o rubeliu daug(nuo..iki..),ateikite i svecius ir rinkites Vilnius ,fabijoniskes. Rasykite i AZ P.s taip pat turiu atliekama vonele.

18. Sep 2011, 20:22

o taqi parasyk apie save,kokio amziaus tavo vaikas,kas pati busi,idomu susipazinti 😀

18. Sep 2011, 13:31

mes vaziuosime y vilniu 22 diena tai galetume pajimti jai galetumete pavezeti iki naujagimiu klinikos?

18. Sep 2011, 13:27

mes utenoje

18. Sep 2011, 11:18

gyvenam naujoj vilnioj o jus?

16. Sep 2011, 15:11

sveika ismkur esate mum reiketu rubuku

14. Sep 2011, 13:15

dovanoju batukus,drabuzelius nuo gimimo iki 4metu,kam labai reikia praneskit 😀

04. Mar 2011, 09:38

gal kas gali padovanot rubeliu berniukui,jam 2,6metuku esame nepasiturinti seima,butume dekingi

blogietee blogietee 22. Jan 2011, 12:57

auginu dukrą kuriai 8 metai ir turime jau išaugtų jos bet nenunešiotų drabužėlių, gal kam jų labai reikia? 😀

1 2