Viskas apie vestuvių metines

17. Sep, 10:50

Sveikos. Nors apie metines šen bei ten kalbėta, tačiau čia galime aptarti, dalintis idėjomis, kiap nustebinti savo antrąją pusę, metinių simbolikos prasmė ar įtakoja dovanas, o gal pakanka romantiškai, o gal ekstremaliai praleistos dienos ? Kaip jūs rengiate ar planuojate rangti metinių dieną ? Paplepėkime ir ne tik apie tai :) Lauksiu ir tų, kurios nori ne tik įspūžiais pasidalinti :)

27. Oct 2011, 09:15

erika23 turejo ispudingai atrodyt😉

26. Oct 2011, 23:20

na musu metines buvo visai nesenai...as su savo sunum (7men)laukem prie zvakiu...vyras turejo grist is darbo mes su vaiku uzsidarem kitam kambary, buvau ant grindu is zvakiu padariusi gana nemaza sirdy, grazei dege, mes su maziuku sedejom ant lovos ir laukem jo ieinancio...na liko nustebintas...:]

11. Oct 2011, 22:34

Na šauniai zaliaake tavo sumanymai 😀 Aš kolkas papirkau raktų pakabutį dvigubą - širdelė, banalu, bet miela 😀 Na ir daaaar prašau help merginos ką dar sugalvoti, kad būtų įdomu, staigmenėlę, dovaną ??????

04. Oct 2011, 18:48

sveikute😀 as kol kas apie metines nieko negalvoju, nes musu dar tik pavasari bus😀 na, bet jau 3leliuko, bent jau kol kas, tikrai neplanuojam😀 gal, su laiku pagranduko ir uzsimanysim, bet siuo metu...neeeee😀 uztenka man rupesciu ir su 2😀 pilnas komplektas😀 dar jeigu vyra prie vaiku priskirt, kaip daznas taip sako, tai isvis😀
o siaip tai lb noreciau kur isvaziuot viena su vyru, kad galeume pabut tik dviese, pasidziaugt romantiska atsmosfera, ramiai pavakarieniaut, pasipuost ir pan., bet kadangi jau gyvenam savuose namuose, tai gal pavyx mociutems vaikucius perleist ir patys jau ka grazaus sugalvosim😀 na, atviruka tai planuoju pati pagamint, gal visai koki striptiza ismokt sokt, a?😀

04. Oct 2011, 18:28

Klapt, klapt 😀 Ar idėjų per metus jau nebus naujų merginos 😃 ????????????????????

03. Oct 2011, 13:25

😀

03. Oct 2011, 11:08

Taigi mūsų bus 3 metai santuokos ir 5 draugystės . . . suku galvą . . .praeitais metais kas buvo planuota ne visa pavyko . . .šįmet nieko nežiūrėsiu imsiu ką ir sugalvosiu, jei nieks kojos nepakiš . . .

03. Oct 2011, 11:07

Sveikos 😉 Vėl metinės ant nosies, tai prisiminiau šią temukę, ir taip smagiai visus plepesius perskaičiau 😉
Viktorija, manau ir aš bandysiu įgyvendint panašiai, kad norus sugalvotų 😉 👍 O tu savo vyrui pilnai "atsiakitei" už dovanas 😉 😀 Berniuką turit, o trečiom metinėm ką galvojat 😉 😃 ?

14. Nov 2010, 11:56

mums 28d bus metines 😀 tai vyrui padovanosiu ziebtuveli su isgraviruotais zodziais 😀

14. Nov 2010, 11:22

robke zinok, tu teisi, vienas is mano vyro noru buvo....padovanot jam berniuka ir stai, as jau laukiuosi 2 leliuko😉 lb idomiai mums gaunasi, per pirmasias metines turejom 1 kudikeli, o per antrasias 2 lelius spurda po mano sirdele😉 as tai kol kas nemstau apie vestuviu metines, nes jos bus po Kaledu...bet jau siokiu tokiu minciu kyla😀

04. Nov 2010, 16:15

per musu metines krikstijom dukra.😀 cia ta diena kai siaute lietuvoj siautuliukas ir padare daug zalos.. tai suganinta nuotaika buvo, na bet 2metines skirsime sau... romantiskai....

03. Nov 2010, 13:53

Turiningai laiką praleisite 👍 Norėčiau ir aš tokio vakaro.

03. Nov 2010, 13:51

greitai bus mūsų pirmos metinės...mes eisime į teatrą - niekada nebuvome kartu.

03. Nov 2010, 13:51

Aš ir esu vyrui rankų darbo dovanėles darius, patiko, jam patinka toks dėmesys, kai dėl jo stengiuos, jis nemoka rankdarbiauti, tai saldainių dėžė, šampnas ir gėlės - man pats tas 😉

03. Nov 2010, 13:50

zaliaake, tvao vyras pokštininkas, tikiuosi nebedė į ateinančius metus, antraip turėsit berniuką meitrauti 😃

25. Oct 2010, 12:58

tikrai faina,svarbiausia ,kad puikiai praleidote laika,o siaip reikia tik isradingumo 😉

23. Oct 2010, 14:11

Va mes šiemet šventėm krištolines metines. Paskaičiau, kad nebūtina dovanot krištolines dovanas, bet galima išvažiuoti prie vandens, kuris skaidrus kaip krištolas. Taip ir padarėm 😀 Nuvažiavom visa šeima (5) į restoraną prie vandens. Mažajai (7 mėn) buvo pirmas apsilankymas restorane. Už lango siautė audra, žaibavo, bet mums buvo smagu ir gera visiems kartu.

21. Oct 2010, 15:44

😀

29. Sep 2010, 20:37

aš nžn, mes su vyru pripratom, kad galim dovanot vienas kt savo rankų gamintas dovanas😀 ir tai yra lb smagu, juk ir pinigėliai lb dažnai susitaupo ir iš širdies😀 pamenu, kai šventėm Valentinkę, tai aš išsiuvinėjau kryželiu širdelę, iškirpau ją ir priklijavau ant atviruko, gavosi gana originalus😀

29. Sep 2010, 00:15

Tai jau tikrai kad fainai jei normaliai sureguoja, nezinau kaip maniskis i stiklini buteli reguotu 😀

28. Sep 2010, 22:15

kaip fainiai.. 😉 svarbiausia,kad vyras sureaguoja taip kaip tikiesi 😉

28. Sep 2010, 20:39

ten turėjo būtų stiklinis butelis😀

28. Sep 2010, 20:38

per mūsų pirmas metines, padovanojau vyrui specialiai jam dekoruotą stiklinį utelį, o į vidų įdėjau savo rašytą pasveikinimą😀
be to, vieną kartą, šiaip be progos, nupirkom su vyru šokoladinį fondių ir visą vakarą skanavom įvairius vaisius šokolade, buvo taip šilta, jauku ir...salduuuuu😀 žinokit, mano vyras vieną kartą man yra pasakęs, kad pas mane tiek idėjų, kad ir 3 gyvenimų neužtektų viskam įgyvendinti, tad galiu su jumis dalintis😉

28. Sep 2010, 20:35

robke per naujaką, kai buvau visai be pinigų, bet norėjau nustebint savo vyrą, paprašiau, kad jis surašytų tris savo norus, kurie būtų susiję su manimi, o paskiau kad jis bestų pirštu į kalendorių ir aš pasižadėjau tuos tris norus tom datom išpildyti😀 buvo lb juokinga, kadangi vienas iš norų buvo pagimdyt berniuką😃 o tuo metu mūsų mergytei buvo apie 3mėn. ir dar neplanavom antro vaikelio😀

28. Sep 2010, 16:28

Na jūs pavyzdys zaliaake kaip galima leisti laiką su šeima, turiningai 😀 Na, manau skolos nebaisios, jei žinoma, kad įmanoma atiduoti 😉
Nžn idėjų daug gerų, nžn nuo ko pradėt mąstyti . . .
Kokiom dovanom esta nustebinusios savo mylimuosius ? Ne tik per metines, bet ir kitom progom, gimtad ir pan ? 😀

28. Sep 2010, 14:33

nutariau cia nukopiojuoti metiniu pavadinimus,mes bandysime kazka organizuotis ,akd butu susije butent su pavadinimu...aiksu dramblio kaulo ar rubinu neturesim,bet nezianu gal ,kai jau bus tiek metu, ka nors sugalvosim ,kuo tai pakeisti 😃 ir kokiu tik nera... 😃
1 metai – popierinės vestuvės;
2 metai – medvilnės vestuvės;
3 metai – odinės vestuvės;
4 metai – vaisinės vestuvės;
5 metai – medinės vestuvės;
6 metai – geležinės vestuvės;
7 metai – varinės vestuvės;
8 metai – bronzinės vestuvės;
9 metai – molinės vestuvės;
10 metų – alavinės vestuvės;
11 metų – plieninės vestuvės;
12 metų – šilkinės vestuvės;
13 metų – nėrinių (nertos) vestuvės;
14 metų – dramblio kaulo vestuvės;
15 metų – krištolinės vestuvės;
20 metų – porcelianinės vestuvės;
25 metai – sidabrinės vestuvės;
30 metų – perlinės vestuvės;
35 metai – koralinės vestuvės;
40 metų – rubininės vestuvės;
45 metai – safyrinės vestuvės;
50 metų – auksinės vestuvės;
55 metai – smaragdinės vestuvės;
60 metų – deimantinės vestuvės.
man fainiai 😀

20. Sep 2010, 10:20

robke aga, aš irgi taip manau😀 na, kol kas mes su vyru vis negalime atiduoti visų skolų, susirinkusių per mūsų vasaros atostogas, bet jau šį mėn. buvo paskutinė...fuiiii😀 galėsim pradėt taupyt kt metų atostogoms, nes jau norėtųsi kur nors egzotiškiau ir mažė bus paaugus😀

19. Sep 2010, 21:09

Labai šaunių idėjų prirašėte 😉
Gera mintis zaliaake, va prisiminiau kaip mano draugė su savo vaikinu sugalvoju - sutarė per metus nepirkti vienas kitam jokių dovanų progoms, o tą sumą pinigų atsidėti ir po to kai susirinks reikiama išvykti kur nors pailsėti 😀 Labai gera mintis manau 😀

19. Sep 2010, 12:29

jo, mums irgi kol kas nea😀 bet pasvajot galima😀 aš tei va dar pasvajoju, kad kad kada nors mes su vyru nuvažiuosim į Paryžių, pavalgysim kur romantiškoj palinkoj, pasikelsim į Eifelio bokštą, o paskiau visą naktį praleisim kokiam prašmatniam viešbutyje su vaizdu į Paryžių😀
beje, Jūs galite padaryti savo svajonių sąrašą ir kiekvienais metais bandyt pildyti po vieną, kas susiję su Jūsų santuoka😉

18. Sep 2010, 23:06

Gera mintis, bet ne mūsų kišenei kolkas tokios pramogos, geriau pigiau išsisukti 😀 😃

1 2 3 4