vyro dalyvavimas gimdyme

10. Jul, 01:26

sveikos mamytes,busimos ir esamos,su vyru nesutariame ar jam dalyvauti gimdyme,is pradziu jis norejo,taciau atkalbejau kad pabus tik iki gimdymo poto lauks uz duru,,,dabar lyg ir noreciau kad dalyvautu,bet jis jau nebenori....gal galite pasidalinti savo isgyvenimais kurie vyrai dalyvavo,kurie ne,kaip geriau

28. Dec 2015, 23:56

jei taviškis nesutinka, galbūt vertėtų sudalyvauti paruošiamuosiuose gimdymo kursuose ar visiems kartu pakalbėti su gydytoja.

28. Dec 2015, 23:55

Negali priversti vyro daryti tai, ko jis nenori. Tačiau mylintis vyras turėtų paremti tave ir sutikti dalyvauti, ypač jei tu to pati pageidauji. Mano vyras net ir man nesutikus norėtų dalyvauti gimdyme! 😃 Bet kokiu atveju, jis buvo labai reikalingas, tai buvo tarsi mūsų laikas. Svarbu vyrui dalyvauti vien dėl to kad jis pamatytų pačią kūdikio atėjimo į pasaulį pradžią. Manau vyro dalyvavimas gimdyme taip pat jam atveria akis, ką iš tikrųjų reiškia moteriai tapti motina.

11. Jul 2014, 13:14

Kai laukiausi pirmos vyras is pradziu sake, kad nebus, as sakiau, kaip nori, bet paskui prabuvo visalaik su manim, ir tikrai man nuo to tik lengviau buvo, su antru dare cp, pralauke us duru, nors ir butu buves ileistas i vidu, bet sake nenori ziuret kaip mane pjausto, o kadangi dare cp, man ir nebuvo jokio poreikio, kad salia stovetu, uzteko, kad zinojau, kad jis yra uz duru, ir kad buvo paskui kartu 😀

11. Jul 2014, 13:11

Mes kazkaip net neaptarinejome sio klausimo... kazkaip nuo nestumo pradzios kartu ir pas gine vaiksciojom ir jau buvo aisku kad gimdysim abu 😃 ir isties labai padejo jo buvimas salia.. nors per gimdyma stebejau tik daktare, taciau man buvo ramiau kai zinojau kad jis yra salia manes.. o kai jau vaikuti uzdejo ant krutines ir atsisukau i ji, tai jis su asarom akyse stovejo visas laimingas 😀))
poto pasakojo, kad buvo sunku ziureti kaip as kankinuosi ir kad jis niekuo negali padeti.. taciau padejo tuo kad buvo salia, o ne kazkur uz duru... 😀

11. Jul 2014, 10:24

as jo neprievartauju,bet labai bijau gimdymo....pirma gimdziau viena viskas buvo gerai,bet kazkaip noreciau kad isbutu jis visa ta laika 😀

10. Jul 2014, 20:48

Dalyvavo abiejuose gimdymuose. As uz tai kad neprievartauti vyro. Tegul buna tiek kiek jam atrodo reikia. Pamatysit isbus iki galo 😉

10. Jul 2014, 19:23

Sveika, mano vyras pirmam gimdyme nedalyvavo, nes darė cp ir neleido, antram negalėjo, nes maža mergaitė yra, kurią jis prižiūrėjo, tačiau noriu pasakyti, kad nieko ten tokio baisaus ir su vyru tikrai daug lengviau būtų, nors man asmeniškai nebuvo baisu ar sunku, tačiau vis tiek jei būtų vyras šalia, tai jaukiau.

10. Jul 2014, 15:40

as dabar jau ir noriu kad dalyvautu bet jau jis prisiklause is draugu visko ir nezinau kaip ji galutinai itikinti kad butu salia
😪

10. Jul 2014, 14:22

Sveika,mano vyras ir is pradziu sake nedalyvaus gimdyme.Bet gavosi taip,kad jame buvo.Is tikro labai dziaugiuosi del to. Psichologiskai mane palaike. As tik uz tai,kad vyras butu salia.