10 mėn. nešliaužioja

02. Nov, 01:08

Sveikos mamytes, retai cia beapsilankau, nebera netgi laiko, o norejau paklausti ka daryti jai 10 menesiu vaikas nesliauzioja, o tik vartosi apsivercia ant pilvo bet nervojasi pati kad nepasliauzia, o isikibus pastoveti gali nedaugiau nei minute, bet pradeti po truputuka tepu tepu daryti nenori ar neiseina ar tingi ,net nezinau ka galvoti, uz pazastu prilaikant stovi atrodo kad stipriai bet va tepu tepu nedaro, seda ant zemes ir viskas, internete skaiciau jog net lovytej atsistoti isikibus turetu...o ji nemoka.....gal blogai kas su mano mazaja???

18. May 2012, 08:45

labas mamytes,mano pypliui rytoj 10 menesiu..jisai ne sliauzioja ne ropoja ir tik vakar pat atsistojo lovytej...jokiu masazu nieko..labai megsta laikydamasis uz mano ranku vaikscioti...is pradziu irgi visos pazistamos rase,sake oj maniske jau pati atsistoja pati sedoas lia lia..niu tai ka padarysiu jei maniskis dar NENORI..o vat atejo laikas ir stovi..kiekvienas vaikas vystos kitaip😀jei vaikiukas sweikas,tai nera reikalo pergyvent .feeeja Jusu uosvine teisi ateis laikas viskas bus kaip reikia😃 😘

05. Mar 2012, 12:26

Manoji mazyle taippat Vilte 😀

mergele35 mergele35 05. Mar 2012, 11:47

mano gabriele irgi ismoko sestis stotis ir vaikscioti o nei slaiziojo nei ropojo, o dabar mazoji vilte 10 men irgi nei slaiuzioja nei ropoja o stovi lovyteje ir apie ja vaikscioti bando😀

04. Mar 2012, 13:46

Na va,pasirodo mano vaikas vaiksciot ismoko..jau net atsistoja pati..o sliauziot net nemoka

18. Nov 2011, 10:56

eikit pasitarkit del masaziuku,tikrai labai pades,pamatysit 😀 musu mergyte irgi ejo masaziukus,ir viskas pasitaise 😀

18. Nov 2011, 10:31

sweikutes,maniskiui suneliui 8su puse menesio ir tik dabar pradejo sliauzioti...bet mama man sake kad kai kurie vaikai net nesliauzioja o is karto bando stoveti 😉Tad manau nera ko pergyventi del tokiu dalyku 😉Sekmes

17. Nov 2011, 15:16

as nemanau kad kazkas blogai yra mano dukryte ir velai prdejo sliauzioti 10su trupuciu menesio buvo kol ismoko ir suprato jog pati gali judeti.dabar mums 1metai ir du menesiai keturiom laksto ir stojasi visur kur tik gali isikibti.gal tavo dukrytes svoris didesnis ir jai tiesiog sunkiau sliausti

15. Nov 2011, 09:43

ziezula pediaras sake jog ateis laikas ir vaikscios ir sliauzios, ir kad nereik noret kad vaikas viska iskart darytu, nes nauju dalyku dar mokosi ir po biskuti

15. Nov 2011, 09:43

ziezula pediaras sake jog ateis laikas ir vaikscios ir sliauzios, ir kad nereik noret kad vaikas viska iskart darytu, nes nauju dalyku dar mokosi ir po biskuti

02. Nov 2011, 11:08

Mano vyriausias isvis nesliauziojo,o vaiksciot pradejo tik 13men.,dabar jau suauges vyras, visi vaikai skirtingi,bet jei manai,kad kazkas negerai,pasitark su gydytoja,o masazuot gali ir pati,paprasyk,kad daktare parodytu kaip😉

02. Nov 2011, 09:54

salvia, o tai kai eidavai pas vaiku pediatra ka jis sakydavo del vaiko / juk kiekviena karta nuejus jis vaika apziuri ir klausia ka moka? tiesiog gali buti padidejes raumenu tonusas , tad nueik pas gydytoja ir paprasyk, kad israsytu mankstas ir masazus jie labai padeda vaikui sustipreti

02. Nov 2011, 01:08

Sveikos mamytes, retai cia beapsilankau, nebera netgi laiko, o norejau paklausti ka daryti jai 10 menesiu vaikas nesliauzioja, o tik vartosi apsivercia ant pilvo bet nervojasi pati kad nepasliauzia, o isikibus pastoveti gali nedaugiau nei minute, bet pradeti po truputuka tepu tepu daryti nenori ar neiseina ar tingi ,net nezinau ka galvoti, uz pazastu prilaikant stovi atrodo kad stipriai bet va tepu tepu nedaro, seda ant zemes ir viskas, internete skaiciau jog net lovytej atsistoti isikibus turetu...o ji nemoka.....gal blogai kas su mano mazaja???