1m 4mėn nevaikšto

12. Aug, 11:45

mano mergytei beveik 1m. ir 4men. o ji dar nenori pati savarankiskai vaikscioti. isikabinus i mano pirstus ir skuba kazkur vos ne begte. patarkit mamos ka man daryt...

15. Nov 2012, 21:09

Manasis be pagalbos pradejo vaiksciot 11mentada stipriai uzsigavo ir po to bijojo vaiksciot.15men.pradejom vaiksciot pas kinesiterapiaute.ten jis vaiksciojo o namie niekaip.tada pagalvojau kad jam reikia kazko minksto.patiesiau adijala ir ta pacia diena pradejo vaiksciot namie😀

07. Oct 2011, 08:08

SUPRANTU AS SITA,BET SIRDYJA NERAMU,NA NIEKO PASAKYS DAKTARE KAS IR KAIP

06. Oct 2011, 17:52

dovile69 nepergyvenk musu maziukai viska gali veliau pradiet daryt

06. Oct 2011, 16:04

pas mane ir toke beda,mano mazajai 1metas 4men,o vaiksto tik isikibus,viena aina mazai,ainam imanksteles ir db greitu laiku aisim pas neurrologa pasirogyti,tikuosi viskas bus gerai,nes labai pergyvenu

18. Sep 2011, 18:30

na o mano dukriukas pabande vaiksciot juokiasi ir mat jai patinka tai nuo sekcijos iki savo maniezo vaikstineja ir tarp ju yra apie du metrai gal biskuti ir daugiau 😀

18. Sep 2011, 13:52

o maniskis siaip lygiai metuku pradejo vaiksciot jis buvo isigandes nukrito be eidamas jau dedavo po 10 zingsniu ir nuo to laiko bijojo poto isikabines po biskiuka po biskiuka ir wel pradejo eit metuku laiko,o siap galvoju baisiai imt i galva nereiktu 😉 visi skirtingai 😀

27. Aug 2011, 16:29

mano sunus pirmus zingsnelius zenge tik 1m2men. viskam savas laikas. 😀

24. Aug 2011, 17:53

tai kad sitokio amziaus vaikai jau seniausiai laksto tai kazkaip keista kad mano nevaiksto.

24. Aug 2011, 13:08

na va šaunuolytė, tai nepastebesi ir lakstyt pradės.. be reikalo mamytė jaudinosi 😉

24. Aug 2011, 12:34

na mano dukriukas su stumduku pradejo vaiksciot, o siandien kokius 6zingsnelius pati ejo pas mane 😀

20. Aug 2011, 18:18

jei bega isiskibus vadinasi viskas gerai,sveika,tik gal bijo.mazum puole smarkiai,issigando todel db atsargesne.mano mazasis 10men jau mokejo eit bet vis bijojo,jei apsiziuredavo kad nelaikau iskart atsitupdavo ir taip 2men iki savo gimtadienio.tada isisdrasino ir pradejo vienas.kad butu mergytei drasiau atsistokit su teveliu kad ir poros zingsniu atstumu kad nueitu nuo vieno pas kita,jei isidrasins didinkit atstuma.as maza bandziau stotis paslydau ant lineliaumo ir trenkiausi i betonines grindis tai ant uzpakalio ciuozinejau kad stot nereiktu 😃

20. Aug 2011, 17:30

Susirupinti reiketu ruciukas dar po dvieju men, apie pusantru metuku, nes iki to laiko jau turetu vaikscioti. jei jautiesi nerami, prasyk gydytojos siuntimo pas neurologa, ortopeda ir pasakys ar reikia kokiu mankstu, ar paprasciausiai tinginiukas vaikutis.

20. Aug 2011, 14:33

Nieko nepadarysi ateis laikas ir eis savarankiskai...kaip mano maziukas8.5men pradejo vaiksciot,net ropot nemokejo is kart stojosi ir isikabines ejo kelias sav ir po to savarankiskai,nors daug kas sake,kad neleisciau taip anksti vaiksciot juk as vaikui koju nesurisiu😀

20. Aug 2011, 12:22

Ruciuk ir pas mus buvo ta pati situacija, bet va jau menuo kaip mano mažylis pagaliau pradėjo lakstyti, bet labai atsargiai 😀 prieš tai irgi vaikščiodavo įsikabinęs už rankos. Manau jai dar ne laikas, o kad pradės pati vaikščioti tai tikrai ir tai įvyks netikėtai 😀 Tiesiog mūsų mažiukai tikriausiai atsargesni 😀 šiaip ir dabar jam kieme geriau vežimuką stumt, ar už rankos eit nei vienam, nebent nori kur kitur nei aš, tada jau gaudyk.. 😃

12. Aug 2011, 12:55

pritariu ruciukas.kantrybes mamyte...kai ateis laikas ir eiti prades,net nespesi susivokti..koks skirtumas koks amzius😀 vieni aksciau kiti veliau pradeda😉

12. Aug 2011, 11:51

LABU,VISAI NEPERGYVENK ATEIS LAIKAS IR VAIKSCIOS,VISKAS NORMALU,DAUGUMA VAIKUCIU PRADZIOJ SKUBA,BEGA😀ATEIS LAIKAS IR EIS SAVARANKISKAI TIK ,MAMYTE,SIEK TIEK KANTRYBES😀

12. Aug 2011, 11:45

mano mergytei beveik 1m. ir 4men. o ji dar nenori pati savarankiskai vaikscioti. isikabinus i mano pirstus ir skuba kazkur vos ne begte. patarkit mamos ka man daryt...