2010 m. rugpjūčio mėn. gimę vaikučiai :)

20. Aug, 10:13

Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)

08. Mar 2013, 09:52

su swente mielos mamytes 😉

16. Feb 2013, 09:21

kitais metais jau eis i darzeli, tai ten manau tikrai bus smagiau 😀

13. Feb 2013, 22:20

nieko gal kitamet bus idomiau😃 mes tai sventeje nebuvome bet waika perredziau vezdama pas mama😀idomu jai buvo ziureti save weidrodyje😃

13. Feb 2013, 21:34

Dar tokios nevykusios sventes ebuvau macius 😃 mes gyvenam prie tokios aikstes, na ten daug renginiu vyksta ir uzgavenes ten buvo, programoj prirasyta visko buvo, o nuejom, tai du vedejai ir kanapinis su lasininiu tik lakste, tai Saule su teciu sniegu apsimete ir tiek tos sventes 😃 net nebuvo ka nufotkint

13. Feb 2013, 19:53

na kaip sekesi uzgavinese?😀

12. Feb 2013, 10:52

Musiske ir buciuoja ir glosto, ir po minutes jau ziurek vos ne ant brolio uzgrriuvus 😃 jau seniai jai barskuciu nereikejo, bet kai broliui barskinu, tai jai ir butinai reikia ir vieno negana, visus susirenka i tada vos ne per galva broliui barskina 😃 siandien eisim i uzgaveniu svente, tai tikiuosi neissigas Saule kaukiu visu 😃

12. Feb 2013, 09:52

nemoka ir manoji dar tyliai kalbeti ..buna prideda prie burnytes pirstuka ir sako sssssssss bet poto vel garsiai sneka 😀 nyli ir manoji bet kartais taip smagu sese paskriausti ... tai apsjauti tai atsisesti kai sese ropoja ...tai nustumti kai sese bando stotis,, tai neduodi zaisliuku ir tt .... bet visumoj labai daznai prieina ir prisiglaudzia prie seses, buciuoja, glosto galvyte 😀

10. Feb 2013, 19:22

Ko gero taip ir bus 😀 jau dabar gerai, priprato 😀 pirmom dienom tai aiskindavo, kad padek broliuka ir panasiai 😀 o dabar jau myli, tik dar neismokom tyliai kalbet vakarais 😃 nes mazasis jau buna miega, o ji dar ne ir jau kai uzstaugs tai nieks ebemiega tada 😀

10. Feb 2013, 17:42

deivuke kad jauciu tik mes ir belikom su mazais leliukais ..kitos gal jau dirba ..ir laiko maza 😀super vaikuciai, kaip sesute broliuka priima ?😀

08. Feb 2013, 18:10

Sveikutes, va mes pasirodom, tylu cia pas mus baisiai 😀

12. Jan 2013, 11:12

prasom prasom 😀 tik kad cia tylu. issilakčiusios mmamytes 😀

11. Jan 2013, 20:41

mes gimem 2008 08 21 ,mum 4metukai,Lukas vardu,gal priimsit nors didoki esam?

11. Jan 2013, 13:07

as su antru baisiai daug priaugau ...... issipleciau per visur.....

11. Jan 2013, 09:58

na kad as sau tai normali, nors su situ tai visi sake, kad tik pilvas kaip kamuoli, kad buciau isikisus, su pirma svorio daugiau priaugau, bet kazkaip jis matyt visur buvo, o dabar tik pilvas didziulis buvo 😀

10. Jan 2013, 22:09

😃 na bet ir dideli vaikai .... 😀 gal esi smulki mergina nes kiek pastebejau kuo smulkese tuo didesni vaika issaugina 😃

10. Jan 2013, 22:04

Pirmoji 4,3 kg svere, sitas ir tokio svorio buvo kai atsiguliau i ligonine ir per dvi savaites cia mes taip uzderejom 😃 tai sakau matyt negerai apskaiciavo svori kai dare eko pries guldant 😀 nes tada labai greit mes cia augom 😀 tai gal ir gerai kad man cp dare, nes klausimas ar buciau pati pagimdzius 😀 ugis 57 cm, vaikas jau i darzeli galetu eit kaip vyras juokaudamas sako 😀

10. Jan 2013, 21:47

deivuke manoji tai labai daznai isilipdavo i lovele pas sese 😀 aje vargau pradzioje/ Gerai kad atsargiai lipdavo 😀 na bet ir didelis vyrukas. skaiciau kad ir ugis nemazas. o pirmagime? didele gime?

10. Jan 2013, 21:42

Kad maniskis gime virs 5 kg, tai gal ji jo nelabai pakeltu, nors siaip tai stengiuosi vienu nepalikt kambaryje, nes jai baisiai rupi brolis, vos tik sujuda jau ji prisistacius ir ziuri kaip cia paciupinti ji 😃 bet gerai nors piktumunekyla, to pavydo kazkaip nera, pirmom dienom gal nelabai dar suprato kas cia per brolis, o dabar jau ramu kazkaip 😀

10. Jan 2013, 21:41

na netiek daug ir mes skiriames pas mus 1.10 men 😀 man tai jos labai skiriasi ...bet va na nesijaucia kaip maze auga ..ziuri o jau menuo o kita kart o jau puse metu 😃

10. Jan 2013, 21:35

fainutes paneles na tarp mano vaikuciu 1,5 m skirtumas tai is pradziu buvo ant kiek panasus tai net paciai keista buvo kad ta pati vaika 2 kartus pagimdziau😃

10. Jan 2013, 21:31

oje pas jus tai isvis nedidelis tarpas 😀 as laukiu kada maze rpot prades nes dabar dicke prilekia prie jos ir rodo kad ropotu o mazoji nejuda tai tada uz uzpakalio puola stumti 😃 o cia mano panos darzelyje 😃

10. Jan 2013, 21:04

mano ir mazasis nedaug kuo skiriasi nuo didziojo sworiu stai mano maziai

10. Jan 2013, 20:59

sweikutes senokai cia bebuvau deivuke sweikinimai susilaukus sunelio😉 maniskis tai labai myli broliuka nesimusa tiesiog negali vienas be kito kol kas bet kaip bus ateityje tai nzn mano maziukui jau vasari metukai bus kai pagalvoju labai laikas jau lekia😉

10. Jan 2013, 19:20

deivuke sveikinimai 😀 saugok berniuka ko dar lengvas. manoji kai nemaciau sugebejo mergyte i klebi paimti ir keleta metru panesti ...vos nenugriuvau pamacius ... 😃 dabar tai smagu prisiminti kai viskas laimingai baigesi ...ai dabar tai kiek steni dicke bet niekaip nebepakelia sese tik nuridena 😃 na bet ir 2-3 kilo skirtumas bera tarp ju

08. Jan 2013, 15:40

Sveikos mamytes 😀 kaip jusu vaikuciai laikosi? Musu Saule pratinasi prie naujo seimos nario 😀 jau turim broliuka, tai pirmom dienom biski nelabai patiko jai brolis, bet dabar jau supranta, kad broli reikia saugot ir mylet, tik labai jau ji nori ji paciupineti ir buckius vis dalina 😉 ir vis jai butinai i lupas reikia duot bucki 😀

11. Dec 2012, 15:43

nezinau kaip kitaippavadinti 😃

11. Dec 2012, 15:43

manoji tai bus leduku 😀

11. Dec 2012, 15:41

manoji ir serga ir serga tai ir geriam lisi zuvu taukus bei duodu vitamina c ....oi lapkriti tai tik trecdali menesio tepalankem .... .... oi negaliu pyktis ima ...

11. Dec 2012, 08:43

labukas, na ir as duodu ir sirupiuka, ir nosyte purskiam, ir lasiuku umckalor, bet... sakau gal kitos zino paslapti, kaip uzkirst kelia tolimesnei ligai, bet manau tai priklauso ir nuo vaikucio imuniteto. 😀 o mano maziukas taip pat bus nykstukas, as busiu sneigo karaliene, pirma musu svente, tai taremes, kad rengiam vaikucius kokiais herojais ir vienas is teveliu taip pat pasipuosia 😀

10. Dec 2012, 20:41

Grazus nykstukas 😀

1 2 3 4 ... 243