2011 Balandinukai

24. Mar, 10:06

Noriu susipazinti su 2011 metais Balandzio menesio Gimdyvemis.. :) turiu duryte kuri gime 2011 04 03 tad noriu pabendrauti su vienmeciu vaikuciu mamytemis... :)))

28. Mar 2012, 19:06

😀 na buna taip.. 😃 as db neatsimenu kas buvo po nestumo, pirmus men 😛

28. Mar 2012, 17:46

Kai tarp mano vaiku toks didelis skirtumas tai net nelabai gerai atsimenu kaip didckis augo nes tuo paciu metu mokiaisi dviejuose univeritetuose ir dirbau. O dabar tai "kaifuoju" niekas nerupi jokie mokslai ar darbas. Tik kas susije su seima ir namais. Del vaiku auginimo man dabar tai kaip naujas dalykas net gydytojai sakiau, kad nesijuoktu del kai kuriu klausimu kuriuos uzduosiu del maziaus, nes nieko neatsimenu gerai po pirmo sunaus 😀

28. Mar 2012, 16:54

man dar geriau pabendrauti su vyresnem mamytem, nes igiju patirti, praktika, mokinuosi is jusu 😀

28. Mar 2012, 16:54

na nieko sau senutes atsiradote 😃DD

28. Mar 2012, 16:53

manau vienodas ir ugis ir smugis 😃DD tavo ir mano maziausieji 😀)) mano taip pat sveria apie 9.800kg. ir ugis apie 70-80cm 😀)

28. Mar 2012, 16:50

Nu va koralee papuoliai tarp "seniu", nes man 34 metai 😀 😀 😀

28. Mar 2012, 16:48

Sveikos, stai ir mes tai va musu ugis 75.5 cm. o svoris 9800 kokie mes nedideli 😀

mergele35 mergele35 28. Mar 2012, 14:09

😀

28. Mar 2012, 13:47

na jusu noras man isakymas 😀

mergele35 mergele35 28. Mar 2012, 13:44

jau tik nereik manes visai nusendinti kreipiniu jus

28. Mar 2012, 13:38

tai i tave jau reiktu kreiptis Jus.. mano mama, uzaugino mane su sese vyresne, dabar mamai 41 metai ir augina 4metu berniuka.. 😀)

mergele35 mergele35 28. Mar 2012, 13:33

37 bus rugpjuti

28. Mar 2012, 13:31

Supratau.. 😀 na bet norejau patarti.. pagal save.. 😀 na nors pabendravome 😀 o kiek metu tau?

mergele35 mergele35 28. Mar 2012, 13:22

koralee aciu uz patarimus😀 bet as rami del savo vaiko esu nes auginu jau ketvirta😀

28. Mar 2012, 13:03

na manau reiktu apsilankyti pas ortopeda, neurologa. gal tik kokiu asaziuu truksta vaikui, ir pradetu vaikscioti. nes jau atsisesti vaikas turi veliausiai 7men. jau atsistoti apie 10-11 men.. vaikscioti tai gali ir metu su virsum pradeti, mergytes veliau pradeda vaikscioti 😀 bet manau apsilankyti vertetu, pas nearologas ir ortopeda.. as kreipiausi nes keistai mazoji sliauzia/ropoja, viena kojyte uzlenkia po savimi ir velka, bet nuejau mane nuramino kad nieko nera blogai, cia jos slilius ropojimo toks 😃 o gal neramiai miega nes skarndukas valgyt nori. pamegink gal nakti duoti misinuka, pamatysi ramiai miegos.. 😀 kiek paciai metu? ar pirmas vaikutis? 😀)

mergele35 mergele35 28. Mar 2012, 12:38

mano sturiuliuke sveria 12 kg vardu vilte kamile, na sedi ji stovi vaiksto lovytes krastu bet patis neatsiseda ir neatsistoja, nakti miega neramei bet mes nakti nevalgom uztenka valgio diena, valgo darzoviene, pieniskas koses, geria misinuka, arbatytes

28. Mar 2012, 12:19

o ka daro tavo dukryte? kuo vardu? kiek sveria?koks ugis? 😀))

mergele35 mergele35 28. Mar 2012, 11:49

sveikos mano dukra gime balandzio 22 d. bet ji tiek nedaro daug kiek jusu😀

28. Mar 2012, 11:36

oi tai greitai... as tai ilgai gimdziau... 01:15 prasidejo saremei, o pagimdziau 23:13 😃 man dabar suejo 19metu.. 😀 na keleta kartu esu bandziusi ant puoduko sodinti, visai patiko, ir buvo padariusi keleta kartu.. 😀 pries menesi mazdaug sveremes. tai svere 9.800kg. o ugis nepamenu, kazkur apie 70cm gal, gal daugiau.. 😀 2 apacioje , 4 virsuje. ir jau prasikale, bet neuzaugo dar 2 apacioje 😀) tai parasyk kiek sveria, koks ugis kai grysite 😀))

28. Mar 2012, 10:56

Sveika, cia mano antras sunelis, pirmam greit bus 11 metu. As is tu vyresniu mamyciu 😀. I ligonine nuvaziavom 23 val. o 3:00 val. gime mano mazylis. Tik mes ilgai ligonineje gulejome, nes sunelis gime su plauciu uzdegimu. O as po truputi mokau draugauti su naktipuodziu kai ryte atsikeleme, po valgio ir po dieninio miegelio vis sodinu ant puoduko ir kartais padaro. Kokio ugio kiek sveria tavo dukryte? Mes tai siandien einame pas gydytoja svertis matuotis. Mes sausio menesi sirgome roto virusu, brolis parnese 😀, tai kai buvome paskutini karta pas gydytoja tai buvo labai mazai svorio priauges. Kaip reikalai pas jus su dantukais kiek turite? Mes turime 5 dantukus.

27. Mar 2012, 15:04

Parduodu SHARYS italiskos firmos kosmetikos produktus,uz puse kainos negu parduotuvese .Galima isigyti ,kremu nuo STRIJU ! Nuo demiu ant veido,veido kremu,kaukiu,kaklui bei veidui,serumu grozio,paakiu serumu ,serumu krutinei,paakiu kompresus,lakstu nuo striju ,dekolto kauke,atstatomaja kauke veidui ,anti sceliulitiniu lakstu bei serumu ar kremu.rasykit asmenine zinute kas domina, viska papasakosiu ,parasysiu apie kiekviena dominancia prekes sudeti,kaina .

27. Mar 2012, 14:57

kiek tau metu?ar pirmas vaikiukas?😀 kaip gimdymas praejo,kiek gimdei laiko? 😀

27. Mar 2012, 14:56

manoji valgo viska 😀 meseede yra, be mesytes niekur 😃D jo man irgi juokas ima, vaiksciot nemoka, o laiptais lipa.. 😀 mes jau geriame is puoduko paprasto (ne tie spec. vaikam puodukai, su tiute ir skylute) 😃 na dar po kolkas nedraugaujame, bet nuo vasaro pradesime, kai bus silciau kai gales plikute begioti 😀 as taip pat ziuriu kad mudvi tik balandinuku susilaukeme 😃D ir tai sis saitas jau apmires yra kai lankiausi cia pries pusantru metu, vyko judesiukas,, 😃 o dabar viena kita mamyte besilanko 😀 palyginus kiek lankesi...

27. Mar 2012, 13:01

ziuriu niekas daugiau prie musu nesijungia nejaugi daugiau balandinuku nera

27. Mar 2012, 12:54

Musiskis irgi laiptais lipa tai as juokiuosi vaikscioti nemoka o laiptais lipa : ). O ar jus draugaujate su naktipuodziu?

27. Mar 2012, 12:49

Mes valgom misinuka Aptamil, einant miegoti ir nakti, o dienos metu labai retai kada geria vandenuka ar arbatytes siulau o jis negeria. As dar neduodu maisto tokio kki mes valgome ruosiu jam viska taskirai.

25. Mar 2012, 23:02

mano dukryte valgo NAN miskinuka, tik nakti, diena nevalgo misunuko, geria arbatytes, vndenuk.. valgome visiskai viska, ka valgome mes ta duodame ir Melitai, zinoma jeigu nera astru, suru.. 😀 stovi pati, eina isikibus bet pati bijo eiti, nors bandyma padareme laikiau skraidanti baliona, ir daviau jai uz virvutes laikyti ir pati ta virvute itempiau, neva as ja laikau 😀) tai paejo gal kokius 3-4 zingsnius,kol nepamate kad nelaikau, ropoja sauniai, lipa laiptais i antra auksta pati 😃 nueina miegoti 9-10 valandos tarpe.. atsikelia kazkur 1-2h. paduodu buteliuka ir valgydama miega toliau, po to keliasi apie 4h vel duodu buteliuka su arbatyte, ir miega iki 7h. 😀 jau supranta zodziu reiksme kuria sako pati ATE (pries einant miegoti visi jai sako ate ate ate ) 😃D ir zodi NE , kai nenori valgyti, ar zaislo sako ne. pasakao mama, kai yra pikta nubausta kito zmogaus (ne manes) sliauzia pas mane verkdama ir saukia mama 😀 diena miega 2kartus..

25. Mar 2012, 19:43

Misinuka geria nuo gimimo, nes MP neuzteko. Valgome koses, darzoviene su mesyte, vaisiu tyreles. Nakti kai nieko neskauda miega gerai, dabar jau valgo tik karta apie 4 val. ir paskui miega iki 8:30 - 9:30. O ka tavo valgo, ka moka daryti, kiek kartu miega. Papasakok apie savo dukryte.

25. Mar 2012, 13:44

Kaip miega naktimis, ka valgo? ar duodate misinuka?

25. Mar 2012, 13:24

Kolkas mes dar nevaikstom vieni, pasilaikydamas eina pats. Labai gerai moka sliauzti ir ropoti.

1 2