2011 m spalinukai

19. Feb, 10:58

Sveikos busimos mamytes, kvieciu visas gimdisiancias spali, pasidalinti savo patirtimi, isgyvenimais

25. Apr 2013, 22:04

Sveikos,ar sis forumas dar gyvuoja?

29. Mar 2013, 10:42

www.vietaskelbimams.bugs3.com naujas skelbimu portalas

16. Jul 2012, 16:39

Sveikos,siandien vaziavome pirkti mazei krikstynu sukneles,tai nupirkom vienas reikalas atkrito😀 eisim rytoj durtis ausytes 😉

15. Jul 2012, 23:06

mano pana siandien ismoko pati uzlipti ant lovos,paskui uzmaciau kad baltuoja dar vienas virsuj dantukas,ir pati jau ilgai pastovi nesilaikydama ir gan tvirtai,tik bijo dar zengti zingsniuka😀

15. Jul 2012, 18:53

aga su patogumais ir foto maciau tai normaliai atrodo, jau turim sketi pasiruose, tik saulytes bereik;-)

15. Jul 2012, 18:26

nezinau eliute, galvokit, mums 3-5min iki juros buvo, zinai kai su vaikais daugiau daiktu tempt reikejo, tai gerai kai arti 😀 palapine isigykit jei neturit, kad butu kur nuo saules maziuke paslept, arba skieti, nes mes ir ta ir ana turejom 😉 o koki jus nameli susiradot, su patogumais?

15. Jul 2012, 18:03

sukuriau grupe fb, kas pas mane drauguose pakvieciau o jei ka pakviesit ko nepakvieciau😀 grupe vadinas SPALINUKAI

15. Jul 2012, 17:52

sveikos as daugiau fb sedziu, be to ten grupej nematys pokalbiu😀panele ismoko ropot tai jau ziuret oi

15. Jul 2012, 17:15

perziurejau foto namuku, fainas tikrai.mes vel skambinomes kur uzsisakem, tai sake 15 min kelio iki juros pestute;-)tai nebezinau ka daryt net;-)

15. Jul 2012, 17:09

cia kaip as beveik;-)as tai vis neapsisprendziu, mane labai nervina si savybe, bet nieko nepakeist negaliu;-)

15. Jul 2012, 13:35

mes siandien i trakus galvojom nuvaziuoti pasivaiksciot, bet su mano vyru - dvyniu neimanoma, is ryto dar kalbejom kad vaizuosim, dabar jau nebenori jis, jau pyktis ima kad taip keiciasi jo sprendimai, niekaip negaliu priprast, dar ir vyresnele irgi ta pati zenkla turi 😃

15. Jul 2012, 13:32

ok, tuoj atsiusiu, laukiu kol ikels 😉

15. Jul 2012, 13:22

elingapaunksniene@gmail.com Aciu tau labai;-)

15. Jul 2012, 13:21

mes tryse tiktai vaziuojam, as vyras ir vaikas;-)jo, brangoka biskiuka.aciu uz nr;-)

15. Jul 2012, 13:21

eliute, as turiu nufotkinus tuos namelius ir pirma ir antra, jei domina galiu atsiusti, tik parasyk kur 😉

15. Jul 2012, 13:17

o jus keliese vaziuojat? nes mums byvo taip, pirma nakti nakvojom tokiam namuke, kur 2 viengules lovos ir sova kuri pasidaro dvigule, tai mums kaip tik buvo, vyresnele su vyru ant tu vienguliu miegojo, o as su maziuku ant tos sofos, turejom virtuvele, yra indai, mikrobange, saldytuvas, dujine, dusas su wc, televizorius, kainuoja 150lt, bet tas namelis buvo rezervuotas, tai kitas 2 naktis miegojom ten toks didelis 2 aukstu namas ir pora kambariu, tiksliai nezinau kokie yra, kiek supratau yra po 1 kambari, tik nezinau kaip ten su patogumais, mes buvom 2 kambariu su terasa irgi virtuvele ir dusas, ten vienam kambaryje didele lova, o kitam didele sofa irgi dvigule pasidaro, ten dar geriau nei tam nemelyje, bet kaina 250lt, is musu uz 3 paras paeme 600lt, 50lt nuleido, truputi per brangoka, bet nesigailim, nes rami vieta, labai maloni seimininke, aptverta teritorija, nu super 😉 is tikro tam pirmam namelyje irgi labai patiko 😉 tel. 868478184 Juros g. 69 😀

15. Jul 2012, 13:01

oj mum toks variantas lb gerai butu.o tel nr gal kartais turit?ir kokia kaina?;-)

15. Jul 2012, 12:52

sveikutes, eliute, mes nerezervavom namelio, ivaziuojant i sventaja daug zmoniu siulanciu stovi, tai ir issirinkom, bet mes emem su patogumais nameli ir labai tuo patenkinta, jauciu sunkoka butu tuose paprastuose nameliuose su 2 vaikais kur be patogumu 😀 musu namelis buvo juros g., iki juros labai arti, pora min kelio 😉 tik kad iki centro biski reikejo paeiti, bet mums ir gerai vakarais buvo pasivaiksciot 😉

15. Jul 2012, 12:26

gal rimtai fb reiktu susikurti grupe 😀 nes kartais cia tingisi prisijungineti 😃 o fb pas mane visada pajungta tik pribegu paziureti ar kas ka parase 😃 mano vaikinukas vakar nenorejo miegoti priesinosi tai turejau pas save i lova ji pasiimti nes kitaip nemiegotu 1 val nakties bludino zaisti norejo laimingas krykstaujo 😃 aisku priestai buvo 21val smiges paskui pabudo pavalge vel miegojo vel atsikele pavalge paskui spejau i dusa ir neuzilgo pabuvo ir siautet reikejo 😃 ziuri i mane juokesi kasko laimingas visas buvo 😃 kas jam cia uzejo ir tai nezinau gal kokia 2 val uzmigo nes dar malesi lovoje kad ir tylu tamsu bet ilgai dar neuzmigo 😃 uztai siandien visi issimiegojom iki puse 11 😃

15. Jul 2012, 11:46

labukas.as truputi ne i tema cia;-)ilonciuska, jus sventojoj buvot?nameli nuomavotes?ar arti jura buvo?nu mum tai geriausia susiradom per neta nameli parasyta juros gatvej, jau susitarem, kad ten ir apsistosim, siandien pasiskambinom pasakem, kad tikrai atvyksim o pasake gatve visai kitoj pusej sventosios, tai tokia nesamone gavos, laimej avanso nereikejo....

15. Jul 2012, 10:14

Sveikos,nakti kelemes viena karta,atsikele 8 val ir dabar vel uzmigo,vakar buvome pas uosvius,paskui vakare ejome pasivaikscioti labai fainas vakaras buvo,o siandien tai vejas nemalonus tai nezinau ar eisime i lauka,buvau vakar dar mieste biski pirkausi viktorinai prizu zodziu mano reikalai dabar krikstynos😀

14. Jul 2012, 17:42

sveikos, ka mamos veikinejate? mano berniukasm iega lauke jau daugiau 2val, as verdu jam kukuruzu kose, tvarkemes siandien 😀

13. Jul 2012, 19:19

man tai ir cia visai patinka bendrauti 😀 ten tik kad nuotraukas galime pamatyti kaip musu vaikuciai auga 😀

13. Jul 2012, 19:05

kad labai jos retai prisijungia prie musu☹

13. Jul 2012, 19:03

tai ka per fb bendrausim?😃tada grupe ten kurtis

13. Jul 2012, 18:56

dar yra Evelina Rapcinskiene cia butu evuka, Jurgita Birgėlienė cia astripaprika, Monika Zelviene cia musu monika, Justina Mackeviciute, cia jusciaika 😉

13. Jul 2012, 18:32

ale idomu kodel manes neismeta😀

13. Jul 2012, 18:32

as turiu drauguuose ilona,elija ir giedre jau😀

13. Jul 2012, 16:47

na va, jau turiu fb drauguose visas berods musu mamytes 😀 mano vaikinukas pries pusvalandi uzmigo pavalges 😀 o Ramune pabandykit per mano draugus susirasti, nes as jau turiu ja 😉

13. Jul 2012, 15:33

man ir ramunes neismeta.

1 2 3 4 ... 257