2011 rugsėjinukai

15. Feb, 08:33

Sveikos mamytės, gal atsiras norinčių pabendraut, pasidalint nėštumo džiaugsmeliais ir vargeliais:)

04. Oct 2013, 21:13

tylu cia

26. Sep 2013, 19:14

Labas mamytes, mano sunelis gime irgi rugseji siais metais 😀

25. Sep 2013, 22:42

laba diena, jetau, kaip cia senai buvau...

20. May 2013, 11:37

Sveikutes 😀 visai apleistas šis forumas 😀

13. May 2013, 13:16

o sveikos mamulenkos 😃 MK atsigavo 😃

02. May 2013, 08:15

Labas rytas, mes snd ankstyvi ruosemes vaziuoti skiepitys, bet nakti gerai pasalo ir masina neuzsivede su dujom, tai teks ryt vaziuoti, sake bet kada galim stvaziuoti sesute paskiepys. Kokie jusu mamyciu snd planai?

01. May 2013, 23:26

Ginte tikiu, kad nervina kai klausineja mane irgi nervindavo, bet as pati ta pati darau. Kaip ievute su rutule gyvena?saunu jums paneles, kad susitikot. Na o mes ryt pagaliau gausim skiepa daugiau kai menesi laukem.

01. May 2013, 23:22

Sveikos, pagaliau mane ileido. Kaip gyvuojate? Koks siaubas linute ir koks izulumas ir kita diena lauztis. Pries beveik 2 metus pas mano senelius lauzesi, bet ten banditai visus langus buvo isdauze tai vienas per langa lipo tai senelis su kirvuko tuo kitu galu kur kalti galima per koje sutvojo, tai neilipo bet per kitur kiti bande. Jie buvo 5 ir policija vaziavo 2 val. Ten visokiu niuansu buvo. Bet aciu D viskas baigesi laimingai ir tik dideliu isgasciu. Bet tu banditu iki snd nera rade, bet ar jie ar ne vistiek siauti aplink musu kaima, si rudeni lauzesi uz 1 km nuo mano seneliu ir abu zmones mire nuo infarkto buvo tai pat senukai. Tai kai perskaiciau tavo pasakojima linute labai baisu man pasidare prisiminiau buvusius ivykius, tikiuosi daugiau nebelys. O jus pabandykit kameras susideti, vis atbaido plesikus.

01. May 2013, 10:23

as dr nzn kada 😀 jau taip atsibodo sitas kl 😃😃😃😃 kaip atsiemnu apskutinem savaitem skambina kasdien visi klausti dar nesprogai?😀P))) tai po to supykau sakau nebenervuokit kaip bus pasakysiu 😀 tai db visi akda jau gulsies 😀 nzn dar 😃 nes pas gydytoja tik rytoj gaunu siuntima kad jau israso mane is seimos klinikos ir einu ten kur noriu akd operuotu 😀 ten nueisiu apziures ir tik tada manau pasakys 😀

30. Apr 2013, 18:33

😀

29. Apr 2013, 13:24

taip , spanguolyte 😀, reikia susitikti 😀

29. Apr 2013, 13:23

buvom lauke.. sian jau siltesne diena.. tik tas vejas.. lauztis nesilauze, taciau, kieme kazkas vaiksciojo ir ziureta per langus, nes kai kur kur susijungia uzuolaidos, ties ta vieta is lauko langas pavalytas, taip pat svetaineje, o paskiau matyt meginta lipti per tvorele, nes pedsakas likes zemetas ir vel terasos durys matosi apziurinetos ☹ ir turbut glaustasi prie jo tom paciom nuo langu nesvariom rankom, bet tomis vietomis kai megini ziureti per langa tai ranku sonais... vakar langa valiau tai sian kai pamaciau tada pradejau kieme ziureti ir visur ir pamaciau prie langu pedsakus ir pan...

29. Apr 2013, 13:12

sveikos 😀 fainai,kad susitikot 😀 reik ir mum su Linute kada susitikt vel susitikt 😀 Linute,vel lauzesi? ☹((

29. Apr 2013, 12:48

Gintare,o kada jau gulsi į ligoninę?😀

29. Apr 2013, 12:16

vel laužėsi?

29. Apr 2013, 12:01

kas vel nutiko? ???

29. Apr 2013, 11:32

Sveikutes.. o pas mus nuotykiai toliau tesiasi, vyras gris anksciau spresim ka daryti ir kaip elgtis toliau.. matyt turim kazka tokio svarbaus, apie ka net patys nezinom, bet kazkam kazko lb reikia...

29. Apr 2013, 10:17

bje vakar buvau baznycioj, pasiemiau dvd diska, reikia perziureti krikstynu medziaga..vakar bevaziuodama i baznycia, pravaziavau per raudona sviesafora 😃 niekad dar nebuvau tuo keliu vaziavus, tai visiskai nepazystamas..navigacija naudojau telefone, o tas blemba tai uzstringa tai issijungia..zodziu gavos tokia makalyne, viena akim i kelia ziuriu, o reikejo jau nusukinet nuo greitkelio, nbezinojau kur vaziuot, zodziu variau belekur ir dar per raudona 😃 tikiuosi nenufotkino, o tai nemaza baudele ateitu ir dar plius 6 balai!!

29. Apr 2013, 10:14

laba ryteli 😀 kaip smagu kad susitikot ginte 😀 indrute lek ir tu i ta kompanija 😀 maniske ziuri filmukus, as kavyte geriu 😀 tetukas penktadieni baige darba, tai siandien i nauja isejo, 5 min kelio nuo namu 😀 ta taip gera dabar bus, namuose bus vos kelios min po 5 o ir i darba isejo puse 8 siryta 😀 sakau gerai butu kad visa vasara ten pradirbtum 😀 ns pastaruosius menesius po pusvalandi per diena tik matydavomes ☹ ir iskarto jauciasi tas atitolimas vienam nuo kito 😀 nebesulaukiu kada mama atskirs 😀 vis kuriam planus su tetuku kur leksim 😀 mama sake galesim varyt kur norim kad ir kiekviena vakara 😀 tai taip ir padarysim 😀 nes tokios progos retai pasitaiko 😃 krikstynom irgi liko vos kelios smulkmeneles

29. Apr 2013, 10:13

aha be jų kitaip nesusitinkam 😀 na gal kada ir mes prisijungsime 😀

29. Apr 2013, 10:03

Sveikos,na ka mes po visu baliu namuose,taip gera ,ramu 😀. Musu pusbroliukui kazkokia amziaus krize ar kas ,pries uzmiegant zviegia po valanda ir neina niekaip nuramint,ir nakti prabudes zviegia,buna ,kad po valanda. Pamacius pagalvojau,jatau,kaip mano vaikas gerai miega 😀. Nieko sau Linute nutikimai pas jus,laimei viskas gerai baigesi ir nekviestu sveciu nesulauket....

29. Apr 2013, 10:01

joa indrute gal ir tu kada pasijungsi su maziiuku 😃 mati mes be ievos ir ruteles susitikti nepriruosiam 😃

29. Apr 2013, 09:49

Sveikutes 😀 o tai jau jos Lietuvelej?😀 smagu

28. Apr 2013, 22:33

o pas mus snd sveciuose buvo Ieva su rutele 😛

28. Apr 2013, 17:06

įkeliau foto i Fb nes čia jau nervina..na svarbiausia,kad įsibrovėliui nepavyko.

28. Apr 2013, 17:01

taip, indrute siaubas... bet isilauzelis jaunas turbut buvo.. nes pagal pedsakus kieme tai nera dideli..

28. Apr 2013, 16:59

indrute, nekelia foto ☹

28. Apr 2013, 16:56

kada čia pagaliau foto rodys....

28. Apr 2013, 16:52

😀 pasirodome

28. Apr 2013, 16:51

Sveikutes 😀 Linute siaubas koks,ačiū D..viskas baigėsi gerai ir neapvogė,parazitai kokie.

1 2 3 4 ... 794