4 dienų naujagimė

14. Jan, 11:44

sveiki, noreciau pasidometi, mergytei dar tik 4 dieneles, taciau turiu trupuka bedu su pieneliu, bet kiek istengiu tiek duodu, ir is vienos kruties lyg ir viskas pasitaise teka tikrai pienelis neblogai. bet mergyte kazkaip niekad nesubega tinkamai apzioti arb tik man taip atrodo kad ji mazokai apzioja ir pavalgiusi visada atpila dali pieniuko ;/ ar cia normalu? nes teko maitinti misinelio kada negalejau visai savo duoti keleta valandu tai is 60ml misinelio suvalge panasiai 40ml ir daly atpyle ;[ manau ji nepasisotina nes pawalgius miega maximum 2h ;[ tad naktys bemieges kas labai wargina ;[

16. Jun 2013, 00:47

normalu 😉 iki 3men. teks pasivarginti. o mergyte kas 3val kelsis valgyti, pradzioj daznai atpilynes, pirmais mensiais maniske irgi daug atpilynedavo nuo mano pienuko 😀 ir pradzioj bus sunku jei apzioti krutine, ladangi labai mazyte, po laiko pripras. nesijaudink 😉

20. Jan 2012, 14:41

Aciu jums mamytes, tikrai ramiau reguoti padeda jusu zodziai ir pamokymai 😀

20. Jan 2012, 11:19

sveika😀 manau viskas gerai.ji juk dar lb mazyte. Visi atpylineja,o manasis 5men ir dar nakti kelis kart valgo.visi skirtingj.tik neduok mjsinjo,nes tada taj jau tikraj dings pjenukas. Jej daznai majtjnsj jo gamjnsjs daugjau😀

Krisliukas Krisliukas 20. Jan 2012, 10:19

sveikutė..dar tik keturios dienelės tavo mažylei, dar viskas prieš akis 😉 manau pienuko tikrai užtenka, juk naujagimiai ir kūdikiai valgo kas dvi valandėles 😉 nieko nepadarysi..tik kantrybės reikia, kartais bus kad ir 3-4 val. išmiegos 😉 o dėl atpylinėjimo ir maniškė atpylinėja, nes per daug privalgo..daktarė sakė, kad reikia palaikyti stačia, panešioti, kad atsirūgtų ir tada paguldyti..sėkmės auginant, viskas bus gerai 😀

20. Jan 2012, 09:55

Sveikutė.Pirmiausia sveikinu tapus mama🌷 Apsišarvuok kantrybe ir po truputį mažylė išmoks gerai valgyti, juk dar labai mažytė ir visko mokosi. Dėl atpylinėjimo pasikonsultuok su jus prižiūrinčia gydytoja ar sesele. Pamaitinusi ilgiau palaikyk stačią, kad atsirūgtų, guldyk tik ant šono, kad neužsirytu atpiltų pienuku. Mano abi mergaitės turėjo tokią bėdą, tai iki devynių mėnesių vargome, bet svorio priaugdavo normaliai, tai gydytoja liepė nesijaudinti. Atpylinėjimas pradeda mažėti, kai vaikutis pradeda ragauti tirštesnį maistą, pradeda sėdėti ir po truputį viskas susitvarko. Svarbiausia nesijaudink pati, apsišarvuok kantrybe, konsultuokis su gydytoja, tikrai turėtų viskas būti gerai, kartais vaikučiai valgo labai dažnai, bet tai praeina. Sėkmės auginant savo angelėlį🌷

14. Jan 2012, 23:44

sveiki, noreciau pasidometi, mergytei dar tik 4 dieneles, taciau turiu trupuka bedu su pieneliu, bet kiek istengiu tiek duodu, ir is vienos kruties lyg ir viskas pasitaise teka tikrai pienelis neblogai. bet mergyte kazkaip niekad nesubega tinkamai apzioti arb tik man taip atrodo kad ji mazokai apzioja ir pavalgiusi visada atpila dali pieniuko ;/ ar cia normalu? nes teko maitinti misinelio kada negalejau visai savo duoti keleta valandu tai is 60ml misinelio suvalge panasiai 40ml ir daly atpyle ;[ manau ji nepasisotina nes pawalgius miega maximum 2h ;[ tad naktys bemieges kas labai wargina ;[