6 mėn. mityba

01. Dec, 04:49

Sveikutes mamytes noreciau pasidometi ka duodate valgiti savo vaikuciui kuriam yra6men ir daugiau?

29. May 2012, 16:38

Mums daktare sake,kad tokio amziaus vaikas turetu suvalgyti panasiai keturis valgomus saukstus musu suaugusiu.

29. May 2012, 11:29

ramashka kiek zinau ir kiek mano daktare sake iki 200ml nuo 150ml😀jei ne vienu kartu tai galima ir veliau duoti aisku jau naujai padaryta😀

15. May 2012, 10:11

info@manotriusis.lt

14. Mar 2012, 09:16

Sveikos mamos,

Kurios pradedate vaikučiams duoti mėsytės tai noriu pasiūlyti savo užaugintų triušiukų mėsos. Turiu savo triušių ūkį Vilniaus rajone ir ketvirtadieniais pagal užsakymus skerdžiu ir atvežu į Vilnių. 1kg kaina 25lt, jei kurios pageidautu rašykite man į AZ 😀

05. Feb 2012, 12:24

Sveikos mamyte, mano suneliui beveik 6 menesiukai ir jau nuo 4.5 men ragaujam ivairias vaisiu ir darzoviu kosytes...Siuo metu 2 kartus per diena valgom vaisiu arba darzoviu tyreles ir viena karta darzoviu koses su triusiena. Mane domina klausimas, kiek ml koses turetu suvalgyti tokio amziaus kudykis? Kiek suvalgo Jusu vaikuciai? ( beje maniskis sveria ~8.5 kg)

16. Jan 2012, 19:52

Kaip matau daugelis mamyciu labai jau skuba, dar mazyliams nera nei septyniu menesiuku, o jau ir vistiena ir versiena ir kaiuliena.Mamos visai nesaugo savo mazyliu skranduku.Pagal naujausius tyrimus kieto maisto vaikui tik nuo 6 menesiuku siuloma duoti, na jau tiek to kad truputi ir anksciau kokio banano, obuoliuko ar darzovieniu pasiulom vaikui, bet kaip matai jau 6 menesiu vaikuciai visko ragave.Aisku kaip kam..
mano mergytei 6 men su trupuciu, tai mes ragavom banano, obuoliuko is mociutes sodo.Nuo 5 men su puse pradejom darzovytes bandyt, tai jau ragavom bulvytes, morkyte, moliuga, cukinija, kopusta, sparagine..Na pries kelias dienas pradejau vakarais pasiulyt ir aviziniu dripsniu kosyte pamaisyta su bananu.Valgo, bet nelabai noriai..😀

06. Apr 2011, 15:33

Sveikos mamos 😀 Mano mazajai uz 10 dienu 7 menesiai 😃 Mes valgom misinuka, manu, ryziu, grikiu, dribsnines kruopas... Mesyte, darzoviu jau nemazai visokiu isragavom😀 Obuoliuka, banana, persika, abrikosus... neperku vaisiniu ir kotokiu tyreliu ir parduotuviu 😉

29. Jan 2011, 11:13

sveika mamyt,norejau paklausti o kruopas parduotuvej paprastoj perki ar kokias pertrintas ekologiskoj?as tai dar duodu tik avizu is ekologines parduotuves,tai tokie milteliai be jokio pieno,verdu ant vandens,nes mano truputi alergiskas,nes kaip duodavau tas koseles pieniskas Hipo,jos lbai skanios,bet zandukai uzrausdavo,dar mano vaikui uzrausta nuo triusio ir kalakuto,tai bandysiu stirnos duoti.

26. Jan 2011, 21:25

mano suneliui 6 menesiai, valgom ivairias tyreles, vaisiu darzoviu, dabar pradesim duoti trinta mesyte, geriausia aisku triusiena 😀

06. Jan 2011, 15:17

Mano dukrytei 7 men. Valgome ryziu, grikiu, avizu, kukruzu kosytes. O is darzoviu tai cukinija, bulve, morka, moliuga, kopusta, kalfijora. Kasdien vis pakeiciu kosytes sudeti. Valgome ir mesyte, vistiena, keturkoju liezuvi, kiauliena, jautiena, kalakutina, triusiena.

13. Dec 2010, 22:18

maniske tai vienos bulves nevalge, tai vos ne vos pora sauksteliu ikisdavau😀 dejau cukinija, moliuga, tada morka, brokoli, kalafijoja😀 it kombinuoju su siomis darzovemis😀 byuvau idejusi kopusto tai nieko jei patiko")

05. Dec 2010, 22:30

na ryt tada bandysiu su morkyte, nes daviau tris dienukes tik bulve, nelabai noriai imdavo bet kisdavau per prievarta tai suvalgydavo kokius tris saukstelius :-)

03. Dec 2010, 16:46

aha viena bulve labai neskani,bet pora dienu taip daviau,seip ne taip kelis saukstus suvalgydavo,o jau kai morkyte idejau jau skanu buvo 😀

liuks liuks 03. Dec 2010, 16:40

patarciau ir morkyte idet kartu su bulvyte zymiai skaniau,nei viena bulvyte😀

03. Dec 2010, 16:35

bandziau jau duoti siadien bulvyte, nu jau kaip mums neskanu tai neysivaizduojat:-)

03. Dec 2010, 15:51

patarčiau nuo daržovių, bulvės, morkos, cukinijos, moliūgas ir t.t.

03. Dec 2010, 13:27

kazkaip nesiskbinau ka nors duoti nes sako vaikuciai patys issireikalauja jei jau jiems norisi ragauti kitokio maistuko

03. Dec 2010, 13:26

o mano maziui dar tik bus 6 menesiukai, dar nieko nedavus ir net nezinau nuo ko pradet, ka patartumet?

01. Dec 2010, 21:51

Mano mažylei 6 su puse mėnesio. Mes valgom jau mėsa. Ragavom vištiena, kalakutiena ir net veršieną. Pusryčiams duodu 4 grūdų dribsnių košę, pagardinu tyrelėmis. labai skaniai valgo. vakarais kartais valgo avižinius dribsnių ar Hipo košes. Milupos košių nevalgo, nelabai mėgsta saldžiai. Butų išties įdomu sužinoti ką dar duodat savo mažyliams valgyti?

01. Dec 2010, 20:08

na mes valgem nuo 4men nes maitinomes misineliu. pradejom nuo darzovieniu, kruopu kosiu, obuolio, banano.. bet manau yra tokiu temu daugiau kur galetum paskaitineti 😀

01. Dec 2010, 16:49

Sveikutes mamytes noreciau pasidometi ka duodate valgiti savo vaikuciui kuriam yra6men ir daugiau?