Abortas nepilnametei

17. Jun, 08:53

Norėčiau sužinoti aš esu nepilnamete drausta iki 18 metų. ir esu mėnesį nėščia kiek kainuoja išvalymas arba abortas o gal man ligoninėj padarytu dykai kad esu drausta? Ačiū už informacija.

Rugilė Rugilė 19. Jul 2020, 12:56

Jeigu man 16 ir tikriausiai laukiuosi 4 sav. Ar būtu galima kažkaip išsisukti ? Be tėvų žinios. ?

23. Feb 2015, 23:32

Laba diena, norime atlikti išsamų tyrimą apie nėštumo nutraukimą, tad labai prašome užpildyti šią anketą ir pasidalinti ja su tais, kurie mums gali padėti užpildant anketą. Labai Jums ačiū! http://goo.gl/fsH8nv

25. Nov 2013, 12:26

Na as taip pat prisijungsiu prie tu nuomuoniu, jog kaip jus suaugusios moterys, turincios leliukus, tai smerkiat zmogu? Tai ka, jus ir savo vaikus taip auklesit? Leisit smerkt ta, kuria neatitinka visuomenes normu ir taisykliu??? Lietuvoje zmones tampa pasibaisetini, kurie ziuri tik saves. O jeigu tavo dukrai taip atsitiks paauglystej arba jau atsitiko ir ji taip pat raso forume ka jai daryt??! Turbut to nenoretu niekas, todel tokias savo nuomones pasilaikykit sau. Taigi, toms mergaitems linkiu gerai pagalvoti apie vaikeli. Daug mamu pasaulyje negali tureti vaiku, o padarytu bet ka, kad susilauktu. Ir ne 200 litu reikia tam...
Sekmes, kad ir kas nutiktu! Stiprybes!

Lukunia9 Lukunia9 24. Nov 2013, 21:02

PASAKYT TEKS TEVAMS,kitaip niekaip tau nepadarys.. Dykai juolab nieks abortu nedaro,drausta tu ar ne. apie 200lt tau kainuos si procedura,belenkaip padarys ir viskas.nebent papildomai sumokesi,nes drauge kai buvo nepilnamete ir pastojo ir pasakojo kaip negerbia tu kurios tai daro. aisku visom buna,bet ten zmogeliams dzin...

24. Nov 2013, 19:31

as pati jauna mamyte esu 😀 bet ziuriu sitame forume yra tokiu mamyciu kurios pries registruodamos neperskaite sio tinklapio taisykliu 😀 ir ant sitos merginos ''varyti" nereikia, ne visos merginos- moterys nori leliuku reikia atsizvelgti ir ytai gal tiesiog neisnesa islaidos arba yra neissilaksciusi kam geriau dar vienas vaiku namu globotinis ar pamestasis ir kaip paskui jam jaustis ... as pacituosiu vienos merginos zodzius: '' Matos kad asocialė būsima.. Jokio auklėjimo'' cia yra nuomones negerbimas sitaip elgtis nedera ir iskart smerkti nereikia nes dar nezinai koks likimas gali atsisukti tau. jai nori savo nuomuone tokiais zodziais isreiksti bet kokiu atveju geriau ir protingiau butu siek tiek nutyleti

21. Oct 2013, 08:58 tinakristina

Na mamytės pati esu turbūt viena iš jaunesnių rašančių bet aš apakus,suaugusios moterys tokiais žodžiais rašo,mergaitei reikia patarimo ir suteikti informacija kokios ji prašo o ne į šuns dienas varyt,tikrai kraupu buvo klausyti....
tinakristina-kadan gi tu esi nepilnametė pirmiau tau reikia tėvų sutikimo,antra nesvarbu tu esidrausta ar ne bet tokiai procedurai reikia savų lėšų kiek žinau apie 210Lt,ber pirmiau manau reikia susėst visiems ir pasikalbėt ka tokiu atveju reiktu daryti al taj tavo paskutinis nėštumas per gyvenima,nereikia įsigąsti ar vienu ar kitu atveju jau tapai mama nepilnametė,bet žinoma jeigu pasiryši gimdyti ir antra būk gera pasistenk jiem suteikti visa verti gyvenima mokinkis ir dirbk.Žodžiu labai gerai viska apgalvok nes lengviausia pasidaryt išvalyma bet manauj kad taj neišeitis.

20. Oct 2013, 16:09 mamukas_12807

Siaubas.... as esu nepilnametė mama, bet nesidarau aborto, nežudžiau savo vaikelio.... neužvedinėk tokių temų šiam tinklalapyje.

22. Jun 2012, 08:19

Jeigu jau pradejai gyventi suaugusios gyvenima,kurti seima tai ir elgis kaip suaugus ir prisiimk atsakomybe. .Nu ir sugalvok nueit i tinklapi kur renkasi mamytes esamos- busimos ir uzvesti tokia tema, izuloka sakyciau ir kvaila.

21. Jun 2012, 10:54

Tinakristina.. Tave sterilizuot reikia. Fuj.. Duodas su bernais belekaip pati vaikas būdama ir dar galabyt gyvybę nori. Pasišlykštėjau.. Matos kad asocialė būsima.. Jokio auklėjimo.

20. Jun 2012, 09:21

Kai turi pati savo vaiką, tai apskritai esi jau suaugusi ir apie tėvus reikia pamiršti, juk pati mama esi ir pati brangiausia savo vaikeliui - tiek gimusiam, tiek esančiam tavo pilvely.

liuks liuks 20. Jun 2012, 00:56

Nu juokingai skamba nenorim antro vaikucio,o i lova gultis norejot,tai ir pasekmes prisiimkit!Isvis prie ko cia tavo tevai???Suaugt atejo laikas tiek tau,tiek tavo draugui,kai pirmaji vaikeli pagimdei,bet dar toli grazu iki to,jei gyvybes nevertinat!

19. Jun 2012, 22:51

man ir buvo panasiai pastojau kai suneliui buvo 9 men ir rnet nesudvejojau apie aborta nebuvo nei minties tokios o va jau ir kitam vaikuciui 4 men esu labai laiminga😀

19. Jun 2012, 22:44

Gerai pamąstyk, nes ką gali žinoti, gal tai ne tik antras, bet ir paskutinis ...

19. Jun 2012, 22:37

Aš jau turiu dykryte 8menesių o dabar vel pastojau nuo draugo bet nei jis nei mano tevai nei aš nenorim taip greitai antro vaikiuko, ☹

18. Jun 2012, 13:54

merginos ,mamukes ..o koks skirtumas iš globos namu ar ne?iki 18m. gali atlikt tik su tevu ar globeju sutikimu...išvalyma daro visoms tik va nepilnametems užž dyka,o gali rast privatu kur nepilnametei be tevu sutikimo padarys..

18. Jun 2012, 13:27

daromas nemokamai,jeigu yra is gines siuntimas.Bet valyma daro nepilnameciams tik su tevu,globeju leidimu.

18. Jun 2012, 12:55

Taip, aijos, bet yra procedūrų, kurios be išimties yra mokamos tiek nepilnamečiams, tiek suaugusiems. O šiuo atveju sunku pasakyti, bet nemanau, kad bus nemokamai. Tuo labiau, kad ir nedarys taip greitai.

18. Jun 2012, 12:04

Na netik gydytoju konsultacijos, bet ir gydymas dar kol kas nemokamas. Aisku yra atveju, kai uz kazka reikia primoketi arba kazka paciam nusipirkti.

18. Jun 2012, 11:34

Nu gal būt, bet tikrai ne visos paslaugos yra nemokamos, nebent tik gyd. konsultacijos.

18. Jun 2012, 11:12

Ji tikriausiai turejo omeny apie sveikatos draudima, o juo yra drausti visi nepilnameciai ir gydytoju paslaugos yra nemokamos.

18. Jun 2012, 10:33

Tai jei mergina iš globos namų, tai reikia globos namų sutikimo abortui ir jei netyčia globos namai katalikiški arba vadovas religingas, tai tikrai nesutiks. Bet greičiausiai jei ji turi vaikutį, tai jau negyvena globos namuose, nors būna ir tokių atvejų, kad leidžiama gyventi, jei be vyro, netekėjus. Ir dar keista, kad rašo, jog drausta, nes globos namai tikrai nedraudžia vaikų, nebent kažkokia išimtis ar labai turtingi globos namai 😃

mergele35 mergele35 18. Jun 2012, 10:06

tai kad ji lyg tai is globos namu ir jau turi viena vaikuti

18. Jun 2012, 08:37

manau nepilnametei ir nedarytu be tevu sutikimo gi pas dantista ir tai reik pasirasyt kai vedi vaika nepilnameti,o cia tai isvis maza kas gali nutikt aborto metu tai tau pirmiausia reik i tevus kreiptis

mergele35 mergele35 17. Jun 2012, 22:14

dykai tokiu dalyku nedaro

17. Jun 2012, 21:50

O Dieve, bet ir mintys pas jauną žmogų ... atleisk, kad įsikišau ne į savo reikalus, bet smegenis tau reiktų pravalyt, o ne gimdą.

17. Jun 2012, 20:53

Norėčiau sužinoti aš esu nepilnamete drausta iki 18 metų. ir esu mėnesį nėščia kiek kainuoja išvalymas arba abortas o gal man ligoninėj padarytu dykai kad esu drausta? Ačiū už informacija.