Akušeris - ginekologas

11. Jan, 10:10

Kas, kodėl ir už ką geriausias jums ;)

13. Nov 2012, 20:38

Alytuje pati nuostabiausia akušerė - ginekologė Birutė Maciulevičienė. Tiesiog trūksta žodžių apie ją, visoms patarčiau pas ją lankytis. Labai nuliūdau kad neteko prie jos gimdyti savo pirmagimio..

13. Nov 2012, 20:04

Man buvo labai gera gydytoja Geda Holcmann is Nefridos,as pas ja ejau pries nestuma,viso nestumo metu labai gerai ir rupestingai mane priziurejo,po gimdimo tai pat pas ja lankausi 😀

13. Nov 2012, 10:40

Na, aš savo klinikoje lankausi pas ginekologę Dalią Deksnienę, tiek nėštumo metu, tiek po jo. Tikrai labai profesionali, maloni. Nėštumo metu nuramindavo, atsakydavo į visus klausimus ir daug patarimų duodavo kaip draugė 😀

09. Jan 2012, 10:34

Aš irgi pas Žanetą Kasilovskienę lankausi. Smagu, kad vis daugiau gerų atsiliepimų apie ją randu.

06. Jan 2012, 14:28

O aš rekomenduočiau Žanetą Kasilovskienę. Nereali.... Ji man taip padėjo, kai turėjau bėdų su pirmu nėštumu. Deja, bet vaikelis nesivystė. Visokių komlikacijų buvo. Jei ne ji, būč nepasveikusi turbūt...
O dabar dukrytę jau auginam😀

Žaneta dirba Vilniuj, netoli Mindaugo Maximos, priešais S.Daukanto mokyklą.

29. Dec 2011, 12:41

Sveikos mamytes. Noreciau ir as pasiulyti savo gydytoja. Labai pasiseke nes nuo pat pirmo karto patekau pas gera gydytoja Violeta Jonaitiene. Ji dirba Vilniuje, pilies gatveje. Labai profesionali gydytoja, labai maloni. Kaip tik kitais metais su vyru planuojame vaikeli tad gimdysiu tik su ja. 😀)

14. Dec 2011, 16:22

o VGN , ka galetumet pasakyti apie Garsvienie?

03. Dec 2011, 12:14

gal silaleje zinote kas geresnis ginekologas? 😀

27. Sep 2011, 15:26

sveikos mamytes😀 rekomenduoju gydytoja INGA GRUZDIENE KLAIPEDOJE DIRBA KUNU KLINIKOJ. TAI NUOSTABIAUSIA GYDYTOJA..NORS IR LABAI JAUNA BET LABAI GERA,SVELNI IR ISMANO SAVO DARBA😀

20. Aug 2011, 20:12

mano ketvirtas jis gydytojas kol atradau geriausia 😀 ir ties juo apsistojau 😀

20. Aug 2011, 20:08

mukutis pritariu😀 super,super - geresniu nebuna😀

20. Aug 2011, 19:30

vilnietems pasiulyciau Samer Hamoudeh - Seskines poliklinikoje 😀
man jis tikrai super gydytojas 😀

16. Jun 2011, 10:15

Pritariu Ingusete, akusere ginekologe Audrone Milkintaite Klaipedoje yra nepakartojama gydytoja. As pas ja lankiausi visa nestumo laikotarpiu, taip pat gimdziau. Su jos pagalba naturaliai, be jokiu nuskausminamuju ir CP, pagimdziau 4830 g. sveriancia dukryte. Labai aciu jai 😀

14. Jun 2011, 21:55

klaipedoje akusere ginekologe MILKINTAITEdirba AVIMEDOJ

13. Jun 2011, 19:06

Sveikos galiu pasiulyti tikrai gera ginikologa Vilniuje gyd. Rogalskis ,gimdziau pirma vaika pas ji pries 9 metus ir dabar ji suradom ir pagimdziau dukryte esam be galo patenkinti 😀 gimdimai buvo neislengvuju

19. May 2011, 10:20

Panevėžyje lankiausi pas ginekologę Ona Paškonienę. Labai maloni ir gera specialstė. Taip pat Panevėžyje labai gera ginekologė Petrauskienė ir jos vyras atliekantis echoskopijas Petrauskas.

17. May 2011, 10:07

As taip pat labai patenkinta ginekologe O. Rimsiene is Siauliu😀

09. May 2011, 15:47

as visa nestuma lankiausi pas Vainikiene siauliuose superine gyditoja lb maloni supratinga

07. May 2011, 23:08

Siauliai- Mackeliene,Rimsiene

07. May 2011, 23:08

Siauliai- Mackeliene,Rimsiene

23. Mar 2011, 18:34

Kauno 2 ligoninej siulau N.Glinski superinis gydytojas.Pas ji gimdziau likau suzaveta jo darbu ir rupinimasi manimi 😀 nieko nedaviau ir ant ranku galima sakyti nesiojo kol gulejau😀

23. Mar 2011, 18:16

Siulau akusere-ginekologe Zyginta Mazylyte,puiki gydytoja ,tokios malonios ir rupestingos,lengvai bendraujancios dar nebuvau sutikusi. Niekada nepagailes paterimu,nereikia tempti uz liezuvio,visada laiku pasakys kokiu reikia tyrimu ir pan.Siuo metu nesciuju nepriziuri,nes yra pati dekrete,dirbo Karoliniskiu poliklinikoj. Bet dabar papildomai dirba "Santaura" klinikoje Justiniskese,tad jei reikia kokiu skubiu tyrimu galiu drasiai i ja kreiptis.

22. Mar 2011, 20:40

alytuje siulau Morkunaite 😀

12. Mar 2011, 20:31

Šiauliuose super ginekologė gyd.Damkuvienė, na ir labai džiaugiuosi dirbančia vaiko ir motinos klinikoje ginekologe Vainikiene 😀

12. Mar 2011, 18:37

Vilnietems siulau superine ginekologe Laura Lukosiute. Ji priziurejo visa mano nestuma, prieme gimdyma. Esu labai patenkinta, nuosirdi, bendrauja draugiskai. Kiekviena karta pas ja apsilankiusi jauciuosi kaip pas drauge😀 gimdziau Antakalnio klinikoj.

laurora laurora 12. Mar 2011, 18:05

utenoje geras ginekologas - A. Stonis. Nors dauguma uteniskiu purtosi vien isgirdusios jo pavarde, o susidurusios su juo isibaugina jo uzuominomis del pinigu, bet man jis labai labai padejo issaugoti 3 nestuma. Jis jau su 2 nestumu, kai teko pas ji apsilankyti netyciomis, pasake, kad mano atveju reikia nevaldiskos prieziuros. nepatikejau as tada juo ir praradau vaikeli. o kai su 3-uoju nestumu lankiausi pas ji, tai echoskopas ir visi tyrimai, del kuriu gali nutrukti nestumas, buvo daromi daug anksciau nei nustatytuose tvarkarasciuose (pvz, cukraus, citomegalo, toksoplazmozes...), vietoj nescioms skirtu vitaminu rekomenduodavo nusipirkti naturaliu maisto produktu, kurie pigesni ir vertingesni. tad tikrai dekoju jam labai ir rekomenduoju ypac toms, kurioms yra problemu su nestumu.

12. Mar 2011, 13:00

jei reikalingas geras gydytojas alergologas tai gyd. A.Blažienė

12. Mar 2011, 12:56

as taip pat galiu pasakyti l.geras gydytojas SigitasDaubaris, bei J. Zakareviciene.

12. Mar 2011, 12:48

sveikos na man papuole gimdyti prie tos bjaurios daktares kur antroj klinikoj ji dirba tai tikrai ne duok dieve nemoka bendrauti su nesciosiom priimti jas,bjauri labai..

12. Mar 2011, 12:11

Kaune A klinika 😀 Ten dirba nuostabi gydytoja ginekologe-akusere Neringa Jakstiene 😀

1 2