Alimentai

26. Feb, 08:27

Laba diena ar galiu vyrui priteisti alimentus jeigu jis ta vaika isidukrino skyrybu atveju.Dekui

24. Sep 2015, 04:34

Ar jums reikia be streso ir patikimą paskolą verslui, būsto, švietimo, investicijų, vykdymo sutarties ar asmeninės paskolos susisiekite su mumis šiandien (hillsfinancialservice15@gmail.com). Mes suteikiame jums paskolą visiems bent 2% palūkanų Nesiimant griežtų reikalavimų. Jums bus malonu jums padarė !!!

14. Aug 2015, 14:15

UAB "T.V.K. Verdiktas" suteiks pirmą teisinę konsultaciją nemokamai.

UAB "T.V.K. Verdiktas" teikia teisinę pagalbą tiek atvykus į įmonės buveinę, tiek internetu ir telefonu. Įmonės teisininkai konsultuoja įvairiais teisiniais klausimais, rengia seminarus teisės temomis bei rašo teisės tema straipsnius į vietinius dienraščius.
Įmonės paslaugų kainos yra tikrai mažos, palyginus su kitomis įmonėmis.Kai kurios už tas pačias paslaugas ima ir dvigubai didesnes sumas.

Įmonės kontaktai:

e-svetainė: www.verdiktas.lt, tel: +370 315 27502,

Turėdami teisinių klausimų galite kreiptis tiesiai į teisininkus: el.p.: teisininkas@verdiktas.lt arba mob.tel.: +370 646 92275

Atsakymo sulauksite kelių valandų bėgyje o esant poreikiui galėsite susitarti dėl teisinių paslaugų teikimo.

15. Feb 2013, 14:48

sveiki,drauges prasymu noriu uzduot klausima.Ji su vyru issikyrusi,vyras moka alimentus,sunui kovo men sueis 18 metu,bet jis dar mokosi 11 klasej.kas ir kur turi kreiptis del tolimesnio alimentu mokejimo?

11. Feb 2013, 18:33

I koki teisma kreiptis, dėl alimentu, as su vaiku registruoti Kaune, o tevas Alytuje?
Gimimo liudijime tevo nera, daviau savo pavarde, tevas tevyste pripazista, ar reikia dar is notaro patvirtinimo apie tevystes pripazinima?

11. Feb 2013, 18:33

I koki teisma kreiptis, dėl alimentu, as su vaiku registruoti Kaune, o tevas Alytuje?
Gimimo liudijime tevo nera, daviau savo pavarde, tevas tevyste pripazista, ar reikia dar is notaro patvirtinimo apie tevystes pripazinima?

15. Nov 2012, 02:10

Laba diena.Mano dukrytei dabar 1 mėnesis ir 2 savaitės.Mūsų tėvas mus paliko 4-5 nėštumo mėnesyje su keiksmais ir grasinimais.Noriu prisiteisti mažylės išlaikymą,dukrytė įregistruota mano pavarde,tėvo gimimo liudijime nėra,nes jis nesiteikė pasirodyti.Gyvenu viena,be šios mažylės auginu dar vieną dukrą,kito tėčio. Šiuo metu esu motinystės atostogose.Susituokusi nebuvau.Noriu paklausti nuo ko pradėti,kokių dokumentų reikia ir kur kreiptis?Kiek kainuoja teisininkų paslaugos,nes mūsų pajamos dabar tik motinystės pašalpa apie 800 lt.Ačiū.jolantaurbanaviciute@gmail.com

08. Apr 2012, 14:30

Sveiki, per skirybas tevui susitarimo budu nutarta 400lt i menesesi vaiko islaikymui, bet dabar yra vedes kita moteri ir turi naujagimi. Finansine padetis pasikeite, sunku isgyvent. Gauna minimalu atlyginima, zmona taip pat minimalu atlyginima, vienam asmeniui iseina 330lt i menesi. Ar imanoma sumazinti alimentus vaikui is pirmos santuokos? Kokia butu minimali suma? Kur kreiptis tokiu atveju? Kiek mazdaug kainuotu visa tai? Greiciausiai, kad ta moteris kuri gauna alimentus nesutiks geruoju sumazinti...

23. Mar 2012, 10:29

mano dukrai dar tik 2m5men . o jaigu as prisiteisciau dukrai alimentus , tai kokios jo teises butu y dukra ?

22. Mar 2012, 23:17

laba diena , turiu klausimelio , jai mama paduoda dukros tewa alimentams ,tetis geranoriskai sutinka moket juos , bet jis nori duoti pawarde dukrai sawo , nors dukra turi mamos pawarde , ir nori ja pasilikt , ar dukros tewas pasiektu per teisma sawo naudai kad pakeistu pawarde y sawo , nors mama nesutinka ?labai aciu

22. Mar 2012, 13:33

o jei tevas yrasytas i gimimo liudijima dabar teigia kad nuo gimimo abejojo kad vaikas jo ar mama gali nesutikti darytis dnr tyrimus?

22. Mar 2012, 09:12

aciu uz atsakyma

21. Mar 2012, 12:10

laba diena norejau paklausti tokio kkausimo.mano drauge turi suneli nuo Anglo bet jie nekartu ji gyvena Lietuvoj o jis anglijoj ji sugalvojo prisiteisti alimentus bet taip yra kad jia nedaves pavardes na neirasytas tetis i gimimo liudijima.ka daryti jis db turetu pasidaryti dnr bet ar jam butina vaziuoti i lietuva as ne?

20. Mar 2012, 13:39

na as tiksliai nezinau, bet kaip suprantu valstybe pati is jo tuos pinigelius atsiims..
jei gerai girdejau, nes pati domejaus ir klausinejau pazystamu, tai sake kad 3 menesiai turi praeit kai vaiko tevas nemoka pinigeliu ir ten kreiptis. bet tikiuosi kad teisininkas smulkiau papasakos.

20. Mar 2012, 12:48

tai reiskia reikes vaiko teva paduot i anstuolius?kiek men. turi praeit ,kad paduot i anstuolius?

20. Mar 2012, 12:07

jurkla reiks kreiptis i ta fonda kur vaikuciams moka pinigelius lyg tai po 195 lt.

20. Mar 2012, 11:41

turiu toki klausimeli:mano vaiko tevas reguliariai mokejo dvejus m.alimentus,dabar prarado darba, ir neaisku kada vel mokes,i ka kreiptis net nzinau nes mano pajamos socialine pasalpa 270lt aciu uz atsakyma.

18. Mar 2012, 16:20

sweikos mamytes , radau sita tema , ir labai susidomejau .. tiuriu mergyte , su dukros teciu issiskyrem kaip buwau 3men nescia , tiksliau paliko jis mus , dwejojau nemazai laiko ar teistis elementus aar nja , nes mano dukra turi mano pawarde , tai galwoju ar nereiks daryt dnr tyrimo jai noreciau prisiteist alimentus ?

13. Feb 2012, 18:05

Laba diena,
Turiu 2 nepilnamecius vaikucius. Mano vyras turi dar viena vaika is pirmos santuokos kuriam moka alimentus kiekviena menesi. Kokia butu minimali alimentu suma, atsizvelgiant kad jis turi dar 2 nepilnamecius vaikus? Siuo momentu jis dirbe UK, bet ketina sugrizti, tokiu atveju jo atlyginimas butu minimalus ar siek tiek didesnis. Ar imanoma is jo isieskoti uz tuos metus kai dirbo uzsienyje? Is anksto dekoju uz atsakymus.

08. Feb 2012, 17:37

o jei pats tevas praso kad motina elimentu atsisakytu😀 taip sakant pas advokata patvirtintu abu nueje.

06. Feb 2012, 11:04

o ar antstolis uztikrins man, kad vaiko tevas mokes tuos pinigelius ir ateityje? juk tuos mokejimus, kazkaip reikia priziureti. negi man kaskarta reikes kreiptis i antstoli, kai vaiko tevas nesumokes alimentu?

03. Feb 2012, 15:23

Sveiki. Turiu isigaliojusia teismo nutarti, kuria buves vyras isipareigojes moketi man kas menesi po 400 lt. taciau jis to nedaro. kokie mano tolimesni veiksmai siekiant gauti vaiko islaikymui priklausancius pinigelius?

31. Jan 2012, 13:44

Na nelabai suprantu kam tėčiui reikia teismo jei nori išlaikyti vaiką, mokėti pinigėlius gali tai daryti ir be teismo , tiktai įmokas reikia daryti oficialiai , per banką arba paštą, kadangi reikia sau pabrėžiu sau apsidrausti ,ir turėti kvitą ,kad pinigai mokami, nes jei kada prireiks bus įrodymas , o jei kvito neturėsite tai galima bus mamai prisiteisti už praėjusius 3 metus nors jus ir mokėjote ji vistiek prisiteis

28. Jan 2012, 13:36

tai taip ir reikes daryti,dabar moketi ir nurodyti kokia paskirtis,o del vaiko matymosi reiks kreiptis butinai i teisma

28. Jan 2012, 10:06

keistas noras paciam i teisma kreiptis😀 tai moka lai tetis per banka nurodydamas paskirti vaiko islaikymui ir viskas.o ko ji reikalauja jei nori lai pati i teisma kreipiasi,o jei su sunum neleidzia matytis tai del sito va galit kreiptis ir bus ustatyta kada jums galima lankyti vaika.

27. Jan 2012, 20:55

Taip,tevas nori ,kad jam priskirtu teismas moketi vaiko islaikymui pinigu suma,kuria is sius kiekviena men. tokia kokia bus priteista,o ne kad mama reikalauja kiekviena men.vis skirtingu sumu ir dar neleidzia matytis su vaiku.Zinoma,keista 😀 kad vyras nori save paduot i teisma del vaiko islaikymo,bet jis vaika myli ir sutinka ji islaikyti,bet taip pat ir matytis su sunum nori.Reta tokiu vyru,nes aplink visi vyrai vengia sitos atsakomybes 😀 O mama darbo neturinti,su meiluziais susitikineja ir kiekviena men. vis kitokios sumos praso.Tevas nori vaika islaikyti,o ne ir mama 😀 Tad viskam yra ribos.

26. Jan 2012, 14:47

o tai kaip suprast,kas cia ka pralaimes,jei pats tevas paduoda teismui del alimentu,kad pats tetis galetu moketi.

26. Jan 2012, 12:19

Sveiki,kokiu dokumentu reikia paduoti alimentams,paduoti nori ne mama,o vaiko tevas,kad jam priteistu del vaiko islaikymo.Nuo ko pradeti.Kam paskui reikia apmoketi teismo islaidas?

22. Jan 2012, 13:19

man teisme paeme ir kopijas ir originala,veliau grazino.ir dabar teismas paeme originala.

22. Jan 2012, 13:17

gerai kad tada neklausiau o dar ir skoloj uz puse metu yra tik va nezinau kaip su senatim😀

22. Jan 2012, 13:16

va ir pas mane taip buvo sako kam teisies as gi mokesiu ir tap o va po beveik 3 metu sako nebenoriu moketi😀

1 2 3 4