Alimentai. Skubu

27. Feb, 12:58

Laba diena , noriu jusu konsultacijos, Mano draugas turi nesantuokini vaika jam yra 5m, esme tame kad kai ji buvo nescia slepe nuo jo ta nestuma, jam apie tai pranese draugai, jis pradejo rupintis ja ir norejo su ja kartu buti, bet inai ji atstume ir pareiske kad tai yra ne jo vaikas, Vaikino tevai eidavo pas ja kad juos sutaikyti, atvesti i prota, o ji nenoredavo nieko bendra pareiske jam juk nereikia jai jo, kad vaiko nenori ir .t.t , ji viska dare kad vaikas negimtu, vartojo narkotikus gerdavo, rukydavo, ir galiausei vaikas gyme su negalia, jam yra deagnuozota liga kurios pasakyt negaliu nes neprisimenu, zinau tik tiek kad galvijeta tam vaikui yra vanduo, Paskui jis suzinojo kad gamymai vaikas ne jo nes ji trindavosi su kitais vyrais, jis jai siule darytis DNR bet ji nesutyko, tai tuom viskas ir pasibaige, praejo jau 4 metai, ji dabar vel apsireiskia jog nori darytis DNR ir nori prisiteisti alimentus, Jog jai jau sunku gyventi pinigu neturi,(P.S. uz vaika ji gauna apie 1000lt uz juo negalia, ) esme tame kai vaiko tevas siule ji nesutigdavai o dabar jai reikia pinigu ir gazdina padavus i teisma ir norinti prisiteisti uz praeitus metus alimentus, Vaikinas sutinka moket alimentus, bet nesutinka moketi uz paeitus metus, juk ji pati nenorejo kad jis su vaiku bendrautu, Tiksliau draude. o dabar jau parupo pinigeliai. Ka galite i tai atsakyti? Ar mums pavyktu teisme laimeti byla kad galima butu nemoketi uz praeitus metus?

14. Aug 2015, 14:11

UAB "T.V.K. Verdiktas" suteiks pirmą teisinę konsultaciją nemokamai.

UAB "T.V.K. Verdiktas" teikia teisinę pagalbą tiek atvykus į įmonės buveinę, tiek internetu ir telefonu. Įmonės teisininkai konsultuoja įvairiais teisiniais klausimais, rengia seminarus teisės temomis bei rašo teisės tema straipsnius į vietinius dienraščius.
Įmonės paslaugų kainos yra tikrai mažos, palyginus su kitomis įmonėmis.Kai kurios už tas pačias paslaugas ima ir dvigubai didesnes sumas.

Įmonės kontaktai:

e-svetainė: www.verdiktas.lt, tel: +370 315 27502,

Turėdami teisinių klausimų galite kreiptis tiesiai į teisininkus: el.p.: teisininkas@verdiktas.lt arba mob.tel.: +370 646 92275

Atsakymo sulauksite kelių valandų bėgyje o esant poreikiui galėsite susitarti dėl teisinių paslaugų teikimo.

03. Apr 2013, 23:01

bet taip isein kad ta skola man valstybe padenks ar kaip nes db jis 2500lt skoloj

03. Apr 2013, 22:16

dovydukoirairidutesmamyte taip turi kreiptis y anstolius. man taipat buvo kaip ir tau dabar.

03. Apr 2013, 22:05

sveiki, na mano situacija tokia neseniai issiskyriau su vyru , vaikai pas mane o mano vyrui priteise moketi 500lt alim., bet nuo to tos datos kada padaviau dok i teisma, 2012,10,01d., o mus isskyre 2013,03,04d., jis man dar nemoka ka man daryt kreiptis i anstol?

03. Apr 2013, 21:53

Labas vakaras,noreciau paklausti vyras is pirmos santuokos turi 2 vaikus. Jo dukra jau 2 metai gyvena pas mus, o sunus pasiliko pas mama .Dukrai spalio menesi suejo 18 metu ir mes nezinom ka daryti su alimentais .Mes nemokejom elimentu kai dukra atsikrauste pas mus nes taip sutare .Mes gyvenam uzsienyje ir nezinom kaip dabar elgtis nenorim nemalonumu.Patarkit ka daryti nes greitu laiku nezadam grizti ir neturim ko pasiklausti.Labai lauksiu atsakymo ir is anksto dekui.

blogietee blogietee 27. Feb 2013, 14:13

jei nustatys, kad jis tėvas, teks sumokėti ir už praėjusius metus..

27. Feb 2013, 12:58

Laba diena , noriu jusu konsultacijos, Mano draugas turi nesantuokini vaika jam yra 5m, esme tame kad kai ji buvo nescia slepe nuo jo ta nestuma, jam apie tai pranese draugai, jis pradejo rupintis ja ir norejo su ja kartu buti, bet inai ji atstume ir pareiske kad tai yra ne jo vaikas, Vaikino tevai eidavo pas ja kad juos sutaikyti, atvesti i prota, o ji nenoredavo nieko bendra pareiske jam juk nereikia jai jo, kad vaiko nenori ir .t.t , ji viska dare kad vaikas negimtu, vartojo narkotikus gerdavo, rukydavo, ir galiausei vaikas gyme su negalia, jam yra deagnuozota liga kurios pasakyt negaliu nes neprisimenu, zinau tik tiek kad galvijeta tam vaikui yra vanduo, Paskui jis suzinojo kad gamymai vaikas ne jo nes ji trindavosi su kitais vyrais, jis jai siule darytis DNR bet ji nesutyko, tai tuom viskas ir pasibaige, praejo jau 4 metai, ji dabar vel apsireiskia jog nori darytis DNR ir nori prisiteisti alimentus, Jog jai jau sunku gyventi pinigu neturi,(P.S. uz vaika ji gauna apie 1000lt uz juo negalia, ) esme tame kai vaiko tevas siule ji nesutigdavai o dabar jai reikia pinigu ir gazdina padavus i teisma ir norinti prisiteisti uz praeitus metus alimentus, Vaikinas sutinka moket alimentus, bet nesutinka moketi uz paeitus metus, juk ji pati nenorejo kad jis su vaiku bendrautu, Tiksliau draude. o dabar jau parupo pinigeliai. Ka galite i tai atsakyti? Ar mums pavyktu teisme laimeti byla kad galima butu nemoketi uz praeitus metus?