Antspeniai žindant

17. Nov, 12:32

gal galite kas pasakyti kaip tuos antspenius taisiklingai uzdeti? nes kai uzsidedu juos tai jie krenta, ir nesigauna mum patogiai pabandyti juos naudoti. maziukas neapzioja tu antspeniu ,o dar kai reikia laikyti juos.:( ir gal galite kas kokiu nuorodu su foto ar video atiusti kai taisiklingai maitinti? prisiskaiciau tos informacijos bet reikia ir vaizdines medziagos.. nes manasis nelabai moka dar valgyti is kruties, ir taaaip baisiai jas nugriazes :(

22. Nov 2009, 18:41

zinok,savanyte,pientraukis taip pat daro "meskos paslauga".taigi isivaizduok,pati matai, kaip istempia speneli vakuumas, ir spenelis tampa jautrus.man irgi niekaip negyja, o dar kaip pradejau trauktis...tai baisu ir krutis pajudinti.o ar bandei trauktis ranka?gal tau iseis tai geriau ir per kelias dienas issigydysi.😀man irgi tie tepaliukai kaip nuo zasies vanduo.matyt ,ne tame problema yra,kad nepadeda.

22. Nov 2009, 16:30

as yvairiausius tepaliukus naudoju ir bepamntena ir dar bala zino kokius... bet niekas nepadeda. jau beveik menuo bet negyja niekaip.. jei ne pientraukis mirciau isvis.. tai viena kol nusitraukiu uzgija, tada kita skauda.. ir taip uzburtas ratas☹

20. Nov 2009, 18:23

PATARČIAU NAUDOTI BEPANTEN ARBA GARMASTAN KREMUKĄ LABAI PADEDA IR JOKIŲ ANSPENIŲ NEREIKIA, PO KIEKVIENO MAITIMO PASITEPI IR PO DIENOS ŽIŪRĖK VISKAS OK BUS:>

20. Nov 2009, 11:54

:9 vajej simonak uzuojautele, tikiuosi ten nieko blogo tau !! 😘 😀 as jau nebezinau ka daryti ☹

18. Nov 2009, 20:22

as AVENT turiu tipo silikoniniai. standartiniai, tai neteko nei karto su jais maitinti bo jie paprasciausiai neprilimpa. ir aniskis neapzioja net ju ☹ gal kokius geresnius antspenius kas zinot?

17. Nov 2009, 22:54

savanyte, kaip tau paaiskinti.....😉 blyn kaip sunku. kar gyveni? atleksiu parodyt😀 juokauju... kai man gerai sekes, tai ir lengva juokauti....pas mane anspeniau AVENT ''standartiniai''. kai mazius ciulpdavo, man jie patys prilipdavo, kaip vakumas gaudavosi. o kur ja tau jaletu atsiusti ?

17. Nov 2009, 16:09

o kokius antspenius naudoji?gal kokius storus? as turejau lateksinius, labai plonuciai, tai be problemu prilipdawo, tik pawigydawau sawo pieniuku ir 👍

17. Nov 2009, 12:32

gal galite kas pasakyti kaip tuos antspenius taisiklingai uzdeti? nes kai uzsidedu juos tai jie krenta, ir nesigauna mum patogiai pabandyti juos naudoti. maziukas neapzioja tu antspeniu ,o dar kai reikia laikyti juos.☹ ir gal galite kas kokiu nuorodu su foto ar video atiusti kai taisiklingai maitinti? prisiskaiciau tos informacijos bet reikia ir vaizdines medziagos.. nes manasis nelabai moka dar valgyti is kruties, ir taaaip baisiai jas nugriazes ☹