Antstoliai, skolos

22. Nov, 12:21

neseniai isidarbinau .turiu neviena anstoli bet del tam tikru priezasciu nezinau kam as ir kiek isviso skolinga,kas menesi idarba man ateina laiskai nuo skirtingu anstoliu.bet as noreciau suzinoti kam as is vis skolinga kad susitart is anksto del apmokejimo kad neeitu laiskai,kur galeciau rasti tokia info,ar nuejus i bet kokia anstoliu kontora man galetu suteikti tokia info,o gal yra koks tinklapis kur galeciau suvedus savo domenis viska pamatiti.aciu

Edsa Edsa 03. Mar 2020, 02:16

Nežinau turiu jau tris menesius,LT saskaita,atsiunčia Vialet Master card,pagal kas nemato anstoliai as ja nauduoju ?,o revoliut saskaita greitai uždejo arešta anstoliai.
Jūs esate pakviestas prisijungti prie naujos kartos finansų valdymo įrankio „VIALET“. Atsisiųskite mobiliąją programėlę čia: https://vialet.onelink.me/icV8/ded42096

Edsa Edsa 03. Mar 2020, 02:07

NEMATO ANSTOLIAI
Užsiregistruok MONESE programėlėi su kodu EDUAR889 jai neirašysi šio kodo negausi bonuso ir gauk 15€€
Kodą reikia įvesti registracijos pradžioje.
Kaip užsiregistruosi užsisakyk nemokama MONESE kortelę o kai ji ateis atsiskaityk su ja parduotuvėje už bet kokią sumą, kad ir už 0.10 centų.Ir iš karto gausi +15€ kaip gausi kortele parašyk man ?Galesiu jums pervesti iskarta 1 eura.Kad Jus padarytumet mokiejima,kad gautumet premija 15€Galima atsiskaityti ir internetineje parduotuveje pvz.Aliexpress

Atsisiųsk „Monese“ programėlę čia: https://monese.app.link/UEHoAusRqX?invite=EDUAR889

Edsa Edsa 03. Mar 2020, 02:04

NEMATO ANSTOLIAI,PAGAL KAS,DAR KORTELE MASTER CARD ATSIUNCIA,LATVIJOS SASKAITA LT.

Jūs esate pakviestas prisijungti prie naujos kartos finansų valdymo įrankio „VIALET“. Atsisiųskite mobiliąją programėlę čia: https://vialet.onelink.me/icV8/ded42096

24. Sep 2015, 04:35

Ar jums reikia be streso ir patikimą paskolą verslui, būsto, švietimo, investicijų, vykdymo sutarties ar asmeninės paskolos susisiekite su mumis šiandien (hillsfinancialservice15@gmail.com). Mes suteikiame jums paskolą visiems bent 2% palūkanų Nesiimant griežtų reikalavimų. Jums bus malonu jums padarė !!!

14. Aug 2015, 14:13

UAB "T.V.K. Verdiktas" suteiks pirmą teisinę konsultaciją nemokamai.

UAB "T.V.K. Verdiktas" teikia teisinę pagalbą tiek atvykus į įmonės buveinę, tiek internetu ir telefonu. Įmonės teisininkai konsultuoja įvairiais teisiniais klausimais, rengia seminarus teisės temomis bei rašo teisės tema straipsnius į vietinius dienraščius.
Įmonės paslaugų kainos yra tikrai mažos, palyginus su kitomis įmonėmis.Kai kurios už tas pačias paslaugas ima ir dvigubai didesnes sumas.

Įmonės kontaktai:

e-svetainė: www.verdiktas.lt, tel: +370 315 27502,

Turėdami teisinių klausimų galite kreiptis tiesiai į teisininkus: el.p.: teisininkas@verdiktas.lt arba mob.tel.: +370 646 92275

Atsakymo sulauksite kelių valandų bėgyje o esant poreikiui galėsite susitarti dėl teisinių paslaugų teikimo.

05. Jan 2013, 18:52

is vaiko pinigu neturi teises isskaicioti

05. Jan 2013, 18:45

sveiki,man tiesiog idomu,ar antstoliai turi teise nuskaiciuoti pinigus is kas menesi gaunamu dekretiniu?jei taip tai koki procenta?

22. Nov 2012, 17:18

Laiske turetu buti antstolio kontoros telefonas ir adresas.

mergele35 mergele35 22. Nov 2012, 13:26

imi laiskus is darbo ir skambiniesi antstoliam ir tariesi arba gali bandyti ieskoti www.antrtoliai.lt bet ten buna labai trumpai informacija

22. Nov 2012, 12:21

neseniai isidarbinau .turiu neviena anstoli bet del tam tikru priezasciu nezinau kam as ir kiek isviso skolinga,kas menesi idarba man ateina laiskai nuo skirtingu anstoliu.bet as noreciau suzinoti kam as is vis skolinga kad susitart is anksto del apmokejimo kad neeitu laiskai,kur galeciau rasti tokia info,ar nuejus i bet kokia anstoliu kontora man galetu suteikti tokia info,o gal yra koks tinklapis kur galeciau suvedus savo domenis viska pamatiti.aciu