Apetitui pagerinti?.....

22. Jun, 10:00

gal zinot kas gerina apetita?mano mazylei vos 1m.1men. wisai nebewalgo :S

29. Nov 2014, 16:38

Sveiki tik liudija !!
Aš gavau mano paskolą su ponia Cristina yra labai rimta panele bijojau į
skiriamas laikas, bet šiandien manau, nes tai panele suteikė man ir davė man paskolą
Pelės man ir mano šeimai, suteikiant man 26.000 € paskolą finansuoti vienas iš mano
  projektai toli ir taip pat padėti daugelis mano giminaičių. Yra fake skolintojai, todėl būkite atsargūs.
Taigi jūs ieškote finansavimas būtų
  padidinti savo verslą arba už projektą arba užbaigimo
perkate butą, bet, deja, bankas prašo jūsų risčia sąlygos
Jūs negalite užpildyti daugiau nei jaudintis dėl nieko,
Cristina galite suteikti paskolą sudarys 3000 eurų, 25.000 € 000 su labai interesų
naudingiau 2% .Adresse jei reikia cristina.manic5@gmail.com

30. Jun 2010, 14:00

maniske uogas tai lb megsta 👍

30. Jun 2010, 13:51

Irinute, tave puikiai suprantu ir pritariu, Pazystu berniuka, jam 6 metai jis pusryciams suvalgo sauksta dribsniu pietums vos viena desrele ir vakarienei kelis saukstus sriubos. Ir tu nieko cia nepakeisi, jis daug juda, duodasi, vadinas jam tiek uztenka, ateis laikas valgys daugiau. Beje dabar vasara, silta as pati pradejau maziau valgyti, isskyrus vaisius, uogas. Oras atsala, valgau daugiau.
Del osteocare mes taip pat gerem, nes du buteliukus isgerem. Mums daktare juos paskyre del kaulu. mat mazyliui sunkiai dygo dantys. Zodziu nenori valgyti nereikia, tada pasiulyti vaisiu, nes jai kisim per prievarta tas maistas vaikui atrodys lyg kaleimas kazkoks.
Istiesu pritariu natiuskai, kam duoti papildomai vitamino jeigu dabar gerybiu metas, geriau ji gauti kuo naturaliau.

30. Jun 2010, 12:16

irinute,as tau pritariu 200% bet vistiek,is pat pradziu,reikia issiaiskint priezasti.jei tyrimai rodo,kad viskas gerai,vaikiukas sveikas.kam kist per prievarta.as tai supratau kai mano dukrytei db 1.9m anksciau panikavau.db dzin.nevalgo db veliau valgys.

30. Jun 2010, 12:02

o zinot ka as pastebejau, kad braskes ir zemuoges skatina apetita, kiek zinau jose daug gelezies, o gelezis 👍 kai tik mano vaikas valgo braskiu, tai ir pietus buna suvalgyti, ar cia tik sutapimas?

29. Jun 2010, 15:50

mano dukryte taip pat mazai valgo.tai as daktarei pasakiau tai liepe nusipirkti biciu pieneli apilak,ir jis istiesu padejo.

24. Jun 2010, 10:57

kraujuko tyrima darysimes kita menesy, iki tol pameginsim C pagerti, nors dabar uogos prasideda, ar verta ta vitamina papildomai kisti?mes geriam Osteocare, kaulams, dantims, tai nesinori vienu metu duoti keliu rusiu.
zuvu taukus mano panele gere noriai pries trejeta menesiu, o dabar neikisi, iskart ziaugcioja 😕

24. Jun 2010, 10:34

laurike nesupyk bet jei vaiko kraujo tyrimai geri o zuvu taukai ir vitaminas C nepadeda tai jau cia reik ieskoti bedos kitur paprasciausiai daug kas priklauso nuo vaiko emocines ir psichologines busenos,pas mus lygiai tokia pati problema nevalgyt pradejo nuo 2 metu jam daba 5m ir jo meniu tik miltiniai ir bulviniai blynai,sureliai bei bulvytes, mes buvom ir su gyd snekeje ir pas psichologus ejom niekas nepadejo gerem B grupes vitaminus kol galu galiausiai vienas gyd pasake isaugs ir nekiskit per prievarta didelis zino kur saldituvas isalks ir pasiims pats, tai turi praeit sawaime reik tik kantrybes ir laukti kol pats uzsimanys

23. Jun 2010, 22:47

jei vaikas nevalgo,pirmiausia darykit kraujo tyrima.taip issiaiskinsit mazakraujystes gresme.zuvu taukai ir vit C pagrindiniai apetito zadintojai.

23. Jun 2010, 22:16

tai as siulau tarp valgymu uzkandziu, walgom ir baronkas, ir sausainiu, ir kukuruzus, swarbiausia waisius megsta, nors tiek.... bet kas is to, noretusi, kad normaliai nors pietus pavalgytu, sendiena suwalgem apie 10 saukstuku pietu, cia jau laaaaaaaaabai gerai 😃

23. Jun 2010, 13:25

Mano mazylis 1.2 metu taip pat nuo pat mazens prastai valgo, sunku, ka ir isiulyti, as jam duodu vandenuka su citrina padarius arba i vandenuka ilasinu C vitamino, jis didina apetita, ir istiesu pradejo daugiau valgyti. Pabandyk, O siaip jai pietu ar vakarienes nevalgo tai pasiulau, baronkyte, sausainiuka, vafliu be nieko pakramsnoti..... baisu ir man kai vaikas nevalgo...

23. Jun 2010, 13:24

Mano mazylis 1.2 metu taip pat nuo pat mazens prastai valgo, sunku, ka ir isiulyti, as jam duodu vandenuka su citrina padarius arba i vandenuka ilasinu C vitamino, jis didina apetita, ir istiesu pradejo daugiau valgyti. Pabandyk, O siaip jai pietu ar vakarienes nevalgo tai pasiulau, baronkyte, sausainiuka, vafliu be nieko pakramsnoti..... baisu ir man kai vaikas nevalgo...

23. Jun 2010, 13:04

nesinarvuok,natiuska,is bado tikrai nenumirs,gal tikrai pabandyk kokiu vitaminu pagirdyt,visi vitaminai kelia apetita

23. Jun 2010, 12:54

maziau gert reikia duot praalks turetu valgyt bent kazkiek ,mum panasiai buvo, tai zaidziant maitinau,ir panasiai. dabar kazkaip geriau.,pats bando valgyt tai idomu jau.

23. Jun 2010, 11:18

man jau ''stoga rauna'' kai vaikas taip nevalgo....

23. Jun 2010, 09:59

mano ir nevalgus, sunku ka isiulyti. kai pasakiau gydytojai, tai sake gerti multitabs lasiukus su vitaminais A, C, D, kurie turetu kelti apetita, ir tuo paciu stiprinti imuniteta. pirma menesi, kai gere, tai ir valgyti norejo, bet db, vel apetitas dingo

22. Jun 2010, 22:23

Maniskiui 1m.3men. Dar pries pora sav.taip pat nieko nevalgydavo.Kol nepakrikstyjom :-) Dabar valgo daugiau uz mane :-)

22. Jun 2010, 22:07

mano irgi zinok buna kad savaitem gali nevalgyti

22. Jun 2010, 22:05

bet turbut aktualus?... 😀

22. Jun 2010, 22:04

siaip taigi yra man atrodo arbata kazkokia vaistinej

22. Jun 2010, 22:03

oi sunkus klausimas😕

22. Jun 2010, 22:00

gal zinot kas gerina apetita?mano mazylei vos 1m.1men. wisai nebewalgo 😕