Apie mišinuką hiip pre

17. Oct, 06:55

sveikos mamytes,gal kas naudojote hiip pre mišinukus?mano mažoji 1mene walgem nan1 bet pute pilva.kakoja gerai,pezdi bet werkdama kojas istiesia sutraukia,taip 3kartus per diena galvoju kas gali buti,naudoju lašiukus nuo putimo.

25. Oct 2012, 22:08

Ačiū, mes puikiai, pilvuką lyg ir mažiau pučia ... oi kad tik neįsišnekėčiau ☹ Miega mažiukė gerai, kartais net po daugiau nei 8 val. per naktį, o man vargas, nes viena krūtis net ištinsta nuo pieno iki sprogimo ir tada jau žadinu dukrytę. Vis dažniau šypsomės ir net krykščia balsu jau 😃 Galvytę vis geriau nulaiko, ypatingai, kai guli ant pilvuko 😃 O kaip taviškė laikosi?

25. Oct 2012, 17:03

niu kaip judwi begyvenat kaip mažyle?

17. Oct 2012, 21:50

Nusiramink, mano mažiukei tas pats ir nieko čia blogo, tie diegliukai būdingi net iki 6 mėn. Aišku, skaudu, kai vaikas kankinasi, bet nieko nepakeisi.

17. Oct 2012, 21:33

tie lašiukai nulis rekcijos jau viska isbandziau,wesiu daryt ekoskopijos,gal kas su žarnynu nebegaliu

17. Oct 2012, 21:17

Nepadeda lašiukai, reiškia.

17. Oct 2012, 18:55

sveikos mamytes,gal kas naudojote hiip pre mišinukus?mano mažoji 1mene walgem nan1 bet pute pilva.kakoja gerai,pezdi bet werkdama kojas istiesia sutraukia,taip 3kartus per diena galvoju kas gali buti,naudoju lašiukus nuo putimo.