Apie mišinukus

23. Oct, 08:24

Sveikos Mamyciukes!:) Iskilo beda man staigiai pienuko sumazejo ir ner krutys tuscios abi daviau isvalge ir dar praso ir ner ten nei valgyt nei ka tuscios ...:( taip staiga sumazejo.....:( Pagaminau misinuka ir nevalgo....:( NAN 2 skirtas nuo 6 menesiu ka patartumete ar jam nepatinka tas misinukas? ar kitu reik keisti? ka daryt ir kokiu zinot geru misinuku gal brangesni skanesni ?pasidalinkit patirtimi kaip jusu mazyliai? koki valgo ? o kiek misnukas gali stovet valandu kambario temperaturoj?pora valandu galima laikyt ar iskart ispilt jei nevalgo?KAIP NORECIAU KAD PIENUKAS ATSISTATYTU !NORS SKYSCIU DAUG GERIU I DIENA!IR VALGAU DAUG !:( ner!staiga!:(ACIU!:*

02. May 2011, 15:49

o as uzvakar irgi nusipirkau similac advance, bet mano vaikas nenori valgyt jo, kai buteliuka duodu nori ir ziojasi, bet paragauja ir sukasi salin 😃

17. Mar 2011, 08:00

Mes naudojam semper, dabar jau 3, nes mums jau 8 mėn., aš juo labai patenkinta, išpradžių naudojom Hippa, tai vaikas buvo irzlus ir naktį kėlės kelis kartus, o dabar viskas gerai, visą naktį išmiega, mano leliui jis tinka.

10. Mar 2011, 17:55

Mano kelios drauges naudoja si misinuka ir rodos yra patenkintos. Bet geriausias pienas butu ozkos, nes jis labiausiai atitinka mamos piena. As uz ozkos piena 100%. Ir labai daug pliusu yra tik reikia pasidometi.

04. Mar 2011, 19:42

Sveikos mamytes, kokia patirtis apie misinuka baby semper, mano mazylei greit bus 6 menesiai, maitinu pati, bet zadu nutraukti, galvoju apie semperi?Ka manot?

05. Nov 2010, 12:22

Tai, cia taip. Pas ji rezimas seniai tokys. Tik mama vis bando ji patobulinti. 😃

31. Oct 2010, 08:40

Jurgitav, gal jau vaikiukui rezimukas susitvarke, del to taip valgo 😉

30. Oct 2010, 11:37

Na, as pradejau misineli duoti tik pries savaite. 😀 Na, o 9 men. buvom 80 cm ir 12900 g. Valgyt daugiau pradejo tik pries dvi savaites, t.y. po 200 g. Pries tai buvo tik mamos pienas ir maisto porcijos suvalgydavo tik iki 50 g. Tai kaip sakant, vaiko ugis ir svoris, matyt genetiskai paveldetas is kokio ainio. 😃 Judam daug, dabar dar daugiau, tai ne nejudrume kalte. 😃 Nepasakyciau, kad misinukas maistingas, nes, kai vakarais pradejau duoti, tai ismiega 4 val. neprases kruties, o ankscia, kai duodavau kruti, tai ismiegodavo iki 3.5 val. neprasydamas kruties. Tai ir nezinau del to misinelio maistingumo. Sakyciau tas pats.

26. Oct 2010, 18:58

Tai va tame ir esme. As pati nesu kudute, tenka pakovoti su antsvoriu, o ir tetukas nera lengvutis 😃 Tai va ir Martynelis musu didelis stiprus vyras, bet nemanau, kad nutukes. Manau kol vaikiukas maziau juda, naturalu, kad jis "didesnis", daugelis vaiku juk kai paauga "issibegioja" svori. Va tada svarbu yra taisyklinga mityba. O misinukai juk visi maistingi 😉

26. Oct 2010, 15:44

asa taip pat girdejau kad nuo milupos tunkama 😃 bet tikrai individualiai kiekvienam kaip nuevo minejo. mes ragavom ir ne velnio kaip esam kudos taip esam 😃

26. Oct 2010, 15:44

asa taip pat girdejau kad nuo milupos tunkama 😃 bet tikrai individualiai kiekvienam kaip nuevo minejo. mes ragavom ir ne velnio kaip esam kudos taip esam 😃

26. Oct 2010, 14:42

Nu va viena girdejo, kad nuo Milumil tunka, kita, kad nuo Aptamil 😀 Kieno vaikuciai linke i nutukima, tai tiems tada ne vienas misinukas nebus geras.

26. Oct 2010, 12:48

Cia be kalbu 😀 Tik va kad vienom juo duota, kitoms - nea. Arba kitos nemoka jo issaugoti, kad ir kaip stengtusi...

26. Oct 2010, 12:41

geriausia mp yra😀

26. Oct 2010, 12:39

O as girdejau, kad nuo milupos tunka 😃 Vat kokios kalbos. Cia manau kiekvienam individualiai 😉

26. Oct 2010, 00:44

sunelis mano geriausiai aptamil ir nera nutukes cia kiekvienam savaip tikriausiai.mums Dabar metukai ir mes vis dar geriausiai aptamil+1 Dabar Tik

25. Oct 2010, 23:44

nuo visu misinuku neva tunka.Mes ir similaca ragavom, karves pienuka, tuteli.Db kai kada: 2 kartus valgo mano mp, viena kart pries nakti kazka kitka duodu, nes buvo ipratusi daznai lb keltis, kai tik mp pries miega gerdavo. o siaip problemu nera, viskas jei tinka

25. Oct 2010, 23:02

mums dar tik 5menesiukai.Maitinu pati ir dar papildomai duodu similac advence.Patinka mazajai jis.Paprasta similaka valgem,bet viduriukus laisvino.O apie aptamil girdejau kad tunka mazyliai.

25. Oct 2010, 22:23

as bandau jau misinuka ipratinti, atsibodo tas maitinimas jau, uzteks😀

25. Oct 2010, 22:22

nestresuoju😀 kolkas tfiu kas nedingo o misinuka gauna tik karta i diena!😀 60 70 ml isgeria

25. Oct 2010, 11:55

Na, kadangi manajam bernui jau 9.5 men. ir issivyste pas ji problema, o gal cia mano problema, kad vienu zodziu, jau to zindymo reikia kaip nezinau ko ir vaikas neuzmiega be simtinio pazindymo. 😃 Tai pradejau duodi, dabar jau ketvirta naktis bus, Aptamil 3. Tai nors iki pirmo maitinimo ismiega 4 val. 😀 Valio! O po to kas 2 val. keliasi. 😃

25. Oct 2010, 08:27

o gal pati labai stresuoji?

24. Oct 2010, 23:50

man ir buvo apmazeje, daznai dejau prie kruties, rikdziau vaika kelias dienas, ir vel padaugejo pienuko😀 man taip sesute sake, nes nuo puse metu net nebeklausia ar maitinu ir ar uztenka pieno, nes sako jei jau puse metu pramaitinai, tai db kiek noresi tie bus pienuko

24. Oct 2010, 23:28

mh.... ☹ o kaip ce taip jei ne man vienaij taip.... jo taip ir buvo visada valge tik mano pienuka!

24. Oct 2010, 23:06

jnei bent pusmeti ismaitini, ir visada po to tolygiai valgo nedingsta siaip sau pienukas😀

24. Oct 2010, 22:59


juditt 23.10.10 19:12:55
o problema yra, kad nevalgo misinuko, ar kad negeria is buteliuko? ar geriat kokias sultis ir arbateles?
Na maniskis pradzioje negere is buteliuko, su sauksteliu valge, o is buteliuko ne, bet po ilgu bandymu pripratom
Juditt😀 nevalge is buteliuko misinuko gal nepatiko skonis ...db valgo.... va .taip geriu ir daug vandens per diena 2 ,5 l 2 l isgeriu..ir kmynu arbatos zindyviu hipp del skysciu tai pakanka bet va nors tu kuliais verskis.. o planai kokie dideli buvo iki2 m tikejau pramainsiu😀 na bet nedingo tai dar pasidziaugia angeleiukas😀 kazka gauna pagerimui....v air pazystama tikiki 7 men ismaitino krutim ir dingo ....

24. Oct 2010, 08:30

Tikrai faina toms, kurios turi savo pienuko ir gali maitint 😀

23. Oct 2010, 22:13

mes ilgai vargo, kol priprato.Su krutim pradziai ir buvo bedu, bet misinuko nepuoliau tuoj griebtis😀

23. Oct 2010, 21:49

Man irgi kazkaip su buteliuku problemos nebuvo 😀

23. Oct 2010, 19:37

tai va ka as ir sakau kad mano maziuke tai uz tai greit priprato o jau veliau tai sunku kai kuriems buna.. arba tada jau kruties nebevalgo dar nes sunkiau traukt./

23. Oct 2010, 19:29

na kai mazi jie lengviau, bet jau kai buna pusmetukai tai tuomet jau sunku buna...

1 2