Apie pientraukius

28. Feb, 12:19

mamytes gal galit savo nuomone pasakyti kuris pietraukis geresnis su pompike ar su rankena??rankeninis kaskas tai tokio

15. Jan 2013, 10:37

Didelis pientraukių pasirinkimas assorti.lt - http://www.assorti.lt/vaikams/aksesuarai/pientraukiai. Šiandien dar ir akcija vyksta - perkant internetu 20 % nuo visų prekių vertės grįžta į lojalumo kortelę ir kitiems pirkiniams gali panaudoti 😀

16. Mar 2010, 09:59

As naudojau AVNET rankini neblogas variantas, man tiko 😀

04. Mar 2010, 17:56

visaip buna mano mama mane ir viena broli maitino tik 3 sav o jaunelis kai gime tai net ir drauges mergaitei nesdavo daug turejo pieno as irgi nemazai jo nutraukdavau kai mazius mazesnis buvo tai irgi sakiau kad du galiu maitinti😀

04. Mar 2010, 17:28

dove patikek mano mama nei laso pieno neturejo, as as kaip karvyte kokia 😃 vaiksciojantis fabrikas 😃 per karta 350-400 ml nusitraugdavau 😀 o traugdavau ne retai 😀 mazdaug kas 3-4-5 val 😃

04. Mar 2010, 17:25

bet as galvoju gal cia paveldejimas jau toks del pienelio nes pvz: mano mama mane ir trumpai maitino nes pienelio mazai teturejo neprivalgydavau ir budavau nerami,tai gal taip db todel ir man ira vargstu su pieneliu ir privalgymu mazyles,mes ligoninei kai gulejomjau dakare atnesdavo naktim misinelio nes verkdavo ne savo baldu budavo nerami.as netikiu tais prietarais kad valgyk ta ta pieno atsiras kam skirta jo tureti tas ir turi nelemta ir neturiu tiek kiek reikia mano mazylei☹ o da pas mane speneliu nera tai nepaima be atspenio krutines

04. Mar 2010, 16:53

kad uzimdavo daug laiko ir kantrybes bet juk mazyliui reikalingas musu pienelis😀

04. Mar 2010, 16:46

saunu kad dar vis maitini 😀

04. Mar 2010, 16:41

sveika maniskis jau ligonineje is manes netrauke pienelio tai pati nutraukdavau ir duodavo.daktare mane iskart nuteike kad ilgai as nutraukinedama neturesiu pieno tai pradzioj saldzioj iki kokiu triju beveik menesiu pilna kamera pieno buvo😀turiu tris pientraukius ir ka galiu pasakyti geriausiais bent jau man avent rankinis aisku sunkoka o ka darysi turiu medelos elekrini tai pora kartu traukiausi bet jis neistraukdavo tai gumbai tik susidarydavo ir baisus skausmas kol paskui issimasazuoji maitinu savo pienu lyg siol o mums jau 7men su trupuciu

04. Mar 2010, 16:05

joa zinok buvo nugrauzes, gal baisiai skambes, bet spenelis per puse nukastas beveik buvo ☹ oj kaip pamenu kad kai tik tekdavo maitinti, zinai maitinau ir verkiau .. maniskis tai visa nakti ismiegodavo eidavo miegoti 24 val ir pabuzdavo 8.30 tai to pieno prisigamindavo siaubingai 😀 nakti ideklus keizdavau gal 4-5 kartus, ir tai vis ryte slapia budavau..

04. Mar 2010, 15:51

O tai taip skaudėjo maitinat ar kaip? Man tai pradžioj irgi kelias savaites buvo nesaldu su tuo maitinimu, vos ne iki ašarų davesdavo... Bet paskui praėjo ir viskas buvo gerai, išmaitinau iki 6 mėn. ir dar galėjau maitinti... Tik kad pabodo, nes labai jau pririša tai. O kai buvo vaikučiui kokios 2 sav. tai biški leidau savo lialiukui ilgiau pamiegot, pienuko prisigamino daug, nesureguliavau jo ir tada prasidėjo uždegimas - 39 temperatūra, krūties skausmas nežmoniškas.... Tai iškart vyrą nusiunčiau pientraukio, nes tik masažai ir pientraukis galėjo padėt ištraukti ir krūties visą tą pienuką, kuris užsilaikė , užsikimšo ten kažkoks latakas☹ Vat nuo tada aš visoms patariu turėt pientraukį 😀

04. Mar 2010, 15:33

joa as taipat is pat pradziu kentejau, 3 savaites glaudziau prie saves..o galiausiai naudoti pietrauki pradejau 😀

04. Mar 2010, 15:28

Prieš pientraukį ir aš nenusiteikus - kai pasigavau krūties uždegimą (tą vadinamą mastitą), tai be jo nebūčiau niekaip išsivertusi. Bet po to visgi maitinau pati, pientraukį naudojau tik kai reikdavo kur išvažiuot ir palikti lialių trumpam, kai norėjau biški užsišaldyti pienuko (maža kas atsitiktų, pvz, jei susirgčiau ir tektų antibiotikus vartot ir t.t.) ir kai jau norėjau baiginėti maitinti. O pienuko gamybą skatina tik pats lialius (pientraukis neatkartoja to ką duoda mažiukas, to skatinimo), vat dėl to ir nepatartina pradžioj jo naudoti... O vėliau tai tikrai geras daiktas 😉

04. Mar 2010, 15:22

as nusitraukynedavau pienuka ir ilgai tai darydavau, istiesu tikrai neesu nusiteikusi pries pientraukius, tik jis isgelbejo mane nuo skausmu.. as 3 savaites istisai maitindavau, is kruties... po to pradejau pientaruki naudoti, nes nebegalejau kitaip.. istiesu kiek zmoniu tiek nuomoniu... manau kad pienuka gali tik leliukas padeti 😀

04. Mar 2010, 15:19

Labukas Dove. Vis paskaitinėju kuom tu čia skundies. Nežinau, aš tai pvz. prieš bet kokį alų ir pan. Netikiu ir tom kmynų arbatom, chalvom ir t.t. Man gyd. patarė, kad reikia gerti kuo daugiau skysčių, ilsėtis, ir kiek galima dažniau maitinti, kad greičiau gamintųsi pienukas. Ir nusitraukinėk tik retkarčiais, nes tas nėra gerai... Tik retkarčiais kad įsitikintum kiek to pienuko yra. Ir sek savo vaikutį - ar neramus, verkia...

04. Mar 2010, 15:17

dove zinok pienelio nepagamins niekas, nei chalva, nei kmynu arbatyte, stenkis lad leliukas pazystu tao kruti, bent kiek nors laiko. nes tik leliukai skatina pieno gaminima. siaip nuo mieliu gali vaikiukas alergizuoti. kiekvienos moters organizkas vis kitos 😀 neisizeisk tad taip pasakiau 😀 .. tiki patarti noreciau 😀

04. Mar 2010, 15:02

labas sandra niu zinok siandien turejau sveciu ir patvirtino tavo zodzius sako isgerk alaus po kokia stiklines padauges pienelio o leliukui nieko nepakenks,nes jug ne pries maitinima reikia ji isgerti😃 niu tai nz ka daryt a pameginti a ne,nes as pieneli pati nusitraukineju kas 6valandas mazdaug ir tik po 100ml pritraukiu,o taip tai duodu misunuka

04. Mar 2010, 14:50

o man padejo todel ir rasau,nevisom gal ir padeda

04. Mar 2010, 13:48

nu jau tikrai alus nepades, o ir kmynai nemanau. musu mamos ir kmynus gerdavo ir chalva valgydavo, bet dabar kiti laikai.as isitikinau, kad daug kas priklauso nuo pacios nusiteikimo, o dabar ir informacijos pilna kai tasyklingai zindyt.pirma vaika maitinau tik 3 sav, nei kmynai nepadejo:-)tai buvo pries 11 metu...dabar dukryte maitinu jau 2 men.kiek tik prase nuo pirmu dienu tiek ir duodavau, taip ir prisigamino pieno. taip pat gime 4180.net ne karto nebuvau nusitraukus pieno, net ir nezinau kiek ji suvalgo.dabar jau valgo panasiai kas 1,5-2 val

04. Mar 2010, 12:14

gerk kmynu arbata su pienu as gerdavau ir padedavo nors pieno nemegstu ir niekada negerdavau😀o del alaus tai irgi nieko neatsitiks jei isgersi stikline per diena istikruju atsiranda daugiau pieno ir nieko as cia blogo ar kenksmingo nematau,nesako gi niekas prigert alaus iki zemes graibstymo😃

03. Mar 2010, 17:22

niu ne tikrai jokioalaus nevartosiu tik del to kad tipo atsiras pienelio😀

03. Mar 2010, 14:01

Taip pritariu, jog svarbiausia ramybe ir atsipalaidavimas. Kai as nervinuos man kaip ycia pienas nebega, tad stengiuos buti kuo ramenesne jokiu nervu 😀
Tie visi ale skatinantys laktacija - manau kad ismislas visu farmacininku ir tt, kad tik pirktu, duog geti paprasta arbata ir sakyk kd skatina laktacija, jei mama tikes tai ir skatins - veikia kaip placebo 😃

03. Mar 2010, 13:59

divka del alaus - jokiu budu negali vartoti alkoholio bet kokiam apvidale, kai maitini - atrodo kas ten tik siek tiek isgersiu, nereikai taip galvoti, nekenkim savo vaikams

03. Mar 2010, 12:37

tikekimes kad pades jau nuo siandien viska ismeginsiu kas imanoma aciu uz patarimus

03. Mar 2010, 11:28

žinai ,dove12,ką aš tau pasakysiu.Reik tikėti, tai ir padės😀nors manau, čia išmislas...Taip pat manau ,kad viduriai gali tikrai užkietėti...o jeigu maitini, tai kaip tu jautiesi,taip jausis ir vaikas.gali pabandyti.dar sako, alus padeda.nori tikėk nori ne.man tai niekas nepadėjo.dar gali pabandyti laktaciją skatinančiu arbatėlių.yra tokia lactus gintarinese vaistinėse kazkur uz šešis lt.hipp arbatos, bet jos apie dvylika lt.Pabandyk viską.juk blogiau tikrai nebus.Manau, kad geriausias stimulas-poilsis, gera nuotaika, ramybė.tik va, tai labai sunku pasiekti.Suprantu tave, laikykis ir bandyk.sakau tavo vaikiukas dar mažutis, dar viskas susitvarkys. o dėl spenelių, pabandyk prieš žindyma su pientraukiu juos pastimuliuoti, vienu žodžiu "prišaukti pieną" papumpuok, o kada jau pradės bėgti pienukas, duol vaikiukui.jai bus lengviau,

03. Mar 2010, 10:08

jo normalei slapinasi ir tustinasi niu ne pilvuko tikrai jai neskauda nieko panasaus,divka gal zinai ar kmynai plikiti pienu padeda pieneliui gamintis?kaska girdejau bet dar nesu 100%isitikinus bijau gerti ka leliukui viduriuku neuzkietintu

03. Mar 2010, 09:52

tikrai ,nenuleisk rankų.nes tas gerai, kad dar tavo dukrytė visai mažutė, reik viską išmokti.o pienelio tai tu ,palyginus, tikrai turi.gali buti kad ji ne is alkio verkia, o gal koki pilvuka skauda ar pucia, diegliukai.tokio amžiaus vaikiukams tai budinga.o ir taip gali verkti, nes nori mamytes artumo, silumos,juk neseniai dar tik atskyre jus.supuok dazniau ir dek dazniau prie krutines.😀ziurek ar ji normaliai slapinasi, tustinasi.

03. Mar 2010, 08:45

aciu sun0716 uz nuomone supratima ir patarima visas isvadas darau ka tik butu geriau lelytei

01. Mar 2010, 17:05

Tirkai daug valgo kai tik 8 d, O kiek dabar sveria, paskaiciuosiu kiek turi suvalgyti. Bet dar nedaug laiko praejo, tu kai ir maziuke turit prisitaikyti viena prie kitos ir pienukas dar turi susireguliuoti tau pagal vakelio poreikius.
Man taip pat buvo problemos su maitinimu, bet ranku nenuleidau, dar po CP - jo man truko, ligoninej misinukais primaitindavo, labai kankinaus kad tik maitinti, dejau ir dejau prie kruties. Dar maniskis neisnesiotas gime, nezinojo kad reikia traukti kruti, be to ir jegu neturejo tiek, speneliai taip nugrauzti buvo, kad maitinau ir verkiau kartu is skausmo. Man po 2 sav kazkur viskas susitvarke, pienelio atsirado daug ir iki siolei (tfu tfu tfu) uztenka.
Nenuleisk ranku, viskas turi susitvarkyti, kad ir kaip atrodytu sunku, mazyte dar tik mokosi taip pat kaip ir tu 😀

01. Mar 2010, 16:32

maniskei tik 8dieneles,sakau pritaukiau cia per viena karta 140ml ir suvalge,matai mano mazyle gime 4kg didcke ira gal todel ir neprivalgo,vienu zodziu asaros nori riedeti nebezinau ka daryti su tuo maitinimu☹

01. Mar 2010, 16:18

Dove12 kiek tavo mergytei laiko, kad neuztenka to 160ml? Ar cia tiek pritrauki vienam kartui ar per visa diena?As vienam kartu palieku 140 ml, ir vyriskis pavalgo, siaip tai pastoviai is kruties (is cia kiek suvalgo tai nezinau). Taciau net persivalgo kai is kruties, kartias net jau pro sonus bega, arba po to stena, kad jau per daug prisitrauke 😃 .Maniskiui 4 men

1 2