Aptrupėję dantukai

02. Feb, 02:22

sveikos, kazkaip neatkreipdavau demesio, o sendien ziuriu leliui dantukai taip idomiai aptrupe neaptrupe, ne patus galiukai o pavirsius, kaip kad butu atsisluoksniave. kas tai galetu but, gal kuri su tuo susiduret?:S

09. Feb 2010, 17:59

rimeli-Floradix Kindervital vaikams vitaminai sirupo pavidalu

09. Feb 2010, 15:07

paziurek gal kartais ir del to, pries valgi kokiu kamistadu patepk, gal skauda jam.

09. Feb 2010, 10:27

aciu

08. Feb 2010, 15:12

pavadinimo nepamenu, pas vyra tas lapukas, mes dar nenusipirkom jo, vakare parasysiu

08. Feb 2010, 13:22

o kokiu mes gerem osteocare, bet bijau padaugint nes jau kiekis kacio kraujyje pakankmas

08. Feb 2010, 13:05

tai mums tas pats, kaukt norejos, nu bet nieko nepakeisi, guodziames tuom kad cia tik pieniniai...mums vitaminu daktare israse, kad stipresni dantukai butu

08. Feb 2010, 12:56

Na va prisiskaiciau paniurele, verkt norsi kudikiui dar tik 1,2m. o jau tokie dantukai, reiks eit i darzeli ir siaip mergaite taigi ji, o su vaikais pacios zinot kaip buna tuoj uzgaulioja, nebezinau, kad ir kur kreipsis visur kaip i siena kaip ir rase tokiem nieko niekas nedaro.skauda sirdele, ir gaila vaikucio, bijau kad gal kas yra kad isvis musu tie dantukai prastai dygsta gal kas yra

08. Feb 2010, 12:31

cia rimele pasiskaityk mamyciu patirtis

04. Feb 2010, 10:36

na va gryzau is aktares, ir pasakae lygiai ta pati ka ir pandukui,😕 niek nebepakeisi, reik gyvent toliau, valyt dantukus.gert vitaminus, maziau arbatu, geriau paprasto vandenuko

03. Feb 2010, 17:11

namuose galime saugotis ir saugoti vaikus, bet uz namu duru, o ypac darzeliuose nenusaugosi, ka ir kada suvalgys. namuose neduodam varskyciu ar jogurtu su uogienemis, o ten duoda. o E juk ir duoda visa skanuma, o ypac vaikams skanu. o kad pirmieji dantukai taip nutrupa, skaudu, bet daznas reiskinys. mano dviem pusseserem taip buvom. aciu Dievui, nuolatiniai isgydo sveiki ir grazus. turbut daug lemia ir genai. ir sunku, kai vaikas ne viska gali valgyti, atkasti, jis vargsta, kol vel isdygsta dantukai

03. Feb 2010, 15:28

nu jo,paniurele,deja ☹ vakar ziurejau ta laida paskutine instancija,man buvo viskas zinoma beveik is puslapio sveikasvaikas.lt
tik va del tu grudu pakraupau...
musu namuos prieskoniai jau senai tabu,tik druska pipiras svogunai ir t.t. ir jokiu jogurtu nerduodu vaikui pirktiniu,pati su uogiene sumaisau naturalu. tas pats ir maisto gaminime.
tai nuo tu E tikiu,kad trupa ir dantys ir viskas kas organizme..
o e pilna ir vaikiskuose jogurtukuose,varskytese ir t.t...
bet saugomes ir is vis nevalgydami saldumynu,jokiu sausainiu ir t.t.

03. Feb 2010, 11:30

bet anksciau gi nebudavo jokiu tu ligu kaip dabar, o dabar tos ligos kad net liezuvis neapsivercia istart....visokiu chemiju aplink pilna, susergi net pats nezinai nuo ko😕

02. Feb 2010, 23:55

sveikos,mamytes,kaip baisu,kad taip buna ☹ bet vistik daugeis odontologu pasisako,kad vistik nuo genu daug priklauso dantuku tvirtumas... o jau paskui prieziura,maistas.
ir pacos pagalvokit,juk buna vaikiukas ir saldumynus valgo ir dantuku nepriversi valyt ir sultis geria,o dantukai kaip perliukai...
as irgi pergyvenau,kai manajam labai anksti beveik visi dantukau sudygo,dabar jam 1 ir 2 men,turi 16 dantuku,ju iki siol,deja,dorai nevalome,nes jam dar iki dabar yra baimes zona jo burnyte,nes labai skausmigai dygo dantukai, o ir tyreliu pavalgo ir misinelio labai nemazai geria,o jin saldus... ir ciulptuka ciulpia,bet tvarkoj visi dantukai.
o ir pas mane ir pas teveli vaiko ir pas mano tevu,giminiu tvirti dantys...
as pati nepernesu dantu pastos ☹ tai dazniausiai valau dantis be jos,arba su vaisiu pasta kokia,o dantys tikrai geri,pora kart taisyti.
tad nesigrauzkit,jei atrodo viska daret,priziurejot ir t.t. o vistiek taip...
isdygs kiti ir bus viskas ok 😉

02. Feb 2010, 15:17

Butinai😕 taip dabar neramu ant sirdies kad ne tas zodis😕

02. Feb 2010, 15:15

Žinok aš irgi taip vis pagalvoju - niu augam lyg sveiki, didelių problemėlių neturėjom ir še tau kad nori... ☹ Vistiek kažkas išlindo... Turbūt nė vienas vaikas neužauga neturėdamas jokių bėdelių. Jei ne tas - tai tas...Niu tai pasitarkit su gyd., jei ką naujo pasakys - parašyk 😉 Mums irgi labai aktualus šis klausimėlis 😀

02. Feb 2010, 15:09

reiks kazka daryt kol neisisenejo😕 kazkaip atrodo kol neserga, sveikas tai gerai, net nepagalvoji kad kas tavo vaikui gali atsitikt, o dabar, se tau kad nori...😕 nenoriu prisikarkset, galutinis zodis tas kad kuo greiciau pas daktare

02. Feb 2010, 15:06

Bet pabandyk viską ką rašiau panaudot. Pasitark su savo daktaryte, gal ką pasakys. Kur anksčiau diskutavom su mamom, padarėm išvadas kad ir mūsų maistas dabar kažkiek kaltas, labai daug tų E visokių...

02. Feb 2010, 15:03

Nepanikuok, paniurele, nieko čia labai nepakeisi ☹ Aš pradžioj irgi labai išgyvenau, bet paskui nusiraminau. Jei nori įlįsk į mano "blogus", ten yra vaikučio nuotraukytė neseniai daryta (pati paskutinė), tai matysi kaip mano viendančiukas atrodo 😀 Gaila labai vaikučio, bet kad niekuo negaliu padėt. ☹ Jau kiek galiu, tiek darau, bet... O gal ir genai čia kažkiek kalti... Silpni dantukai ir tiek.

02. Feb 2010, 14:59

man jau panika zinok😕😥

02. Feb 2010, 14:55

Vajei vajei.... Mums tas nuo 1,5 m. prasidėjo ☹ Buvau čia panikoj juodai, kai pradėjo trupėt. Apskambinau Klaiopėdos, Vilniaus vaikų odontologams, konsultavausi. Ir gavau vieną atsakymą - jei pradėjo trupėt, tai ir nutrupės ☹ Priekinių dantukų netaiso, taiso tik visus kitus. Tai mums dabar 2 metukai ir jau nebeturim 3 dantukų ir matau kad viename dantuke (toliau) atsirado ir maža skylutė ☹ Tai jau dabar nebežinau ką daryti, kaip nuvesti tokį pyplį pas dantistę ☹( O kas bebus toliau.... Bijau ir pagalvoti...

02. Feb 2010, 14:51

metukai ir 3 menesiai. o jums?

02. Feb 2010, 14:48

O kiek jums metukų dabar?

02. Feb 2010, 14:42

vajetau😕 ketvirtadieni mums pas daktare, butinai pasirodysim. na saldumynu mazai valgom, bet arbata tai pliurinam. jauciu gerai drauge ir sake kad gali but ir nuo per didelio arbatos vartojimo sitai vyksta😕

02. Feb 2010, 14:33

Labukas. Mes susidūrėm ir vis dar susiduriam su šita problemėle ☹ Kažkuriam straipsnelyje mes jau diskutavom ta tema, bet galim ir dar kartą padiskutuoti 😀 Mūsų dantukai irgi trupa ir jau nebeturim 3 priekinių viršutinių dantukų. ☹ Pradžioj ir mums va taip buvo, lyg kažkokie sluoksniai atsirado, lyg pakeitė spalvytę, o po to pradėjo trupėti... Stomatologai tai vadina buteliuko kariesu. Mes sustabdyt jau niekaip to nesustabdėm-nieko nepadarysi. ☹ Dabar geriam kalcio vitaminus, jau seniai nebeturim buteliuko, čiulptuko, pagrinde geriam tik vandenuką (o ne kokias sultis, arbatas ir pan.), valomės dantukus, mažai tevalgom saldumynų. Mums čia išvis yra problemų problema ir jau nebežinom kaip ją spręsti ☹ Nes matau kad dantukai yra labai silpni, teks dažnai lankytis pas stomatologus ☹ Bet pasiguodžiu tik tiek, kad čia pieniniai, o ne nuolatiniai dantukai 😀

02. Feb 2010, 14:22

sveikos, kazkaip neatkreipdavau demesio, o sendien ziuriu leliui dantukai taip idomiai aptrupe neaptrupe, ne patus galiukai o pavirsius, kaip kad butu atsisluoksniave. kas tai galetu but, gal kuri su tuo susiduret?😕