Ar elgiuosi teisingai?

04. Apr, 03:47 pamliv pamliv

Sveiki, mano sutuoktinis pries 4 menesius isejo gyvent pas kita moteri.Vaikams (sunui 7m., dukrai 4m.) tai buvo didelis smugis. Sunus visiskai nesimoke, blogai miegojo naktimis. Mergaite taip pat pasidare labai dirgli. Keleta kartu leidau jam veztis vaikus pas save, kad pabendrautu, bet grize mano vaikai buvo nesukalbami ir dar piktesni. Taigi, pasakiau, kol ivyks teismas del vaiku globos ir islaikymo, as vaiku be lydincio asmens pas ji neleidziu. Kuri laika gyvenome ramiai. Vaikai nurimo, sunus vel pradeda mokytis.Taciau vakar prasidejo grasinimai teismais ir reikalavimai isleisti vaikus i susitikima vienus. Norejau paklausti, kaip man elgtis sioje situacijoje ir kaip apsaugoti vaikus, kad jie nebutu toliau traumuojami?

pamliv pamliv 06. Apr 2011, 18:23

Dokumentai skyryboms yra ruosiami

pamliv pamliv 06. Apr 2011, 18:21

Labai aciu uz informacija 😀 Rytoj nueisiu i vaiku teises pasikonsultuot. Musu tetis nelabai prisidejo auklejant vaikus. Jis visad buvo labai uzsiemes, mieliau laika leisdavo su draugais. Vaikai nori su juo vaziuoti, nes ten yra tenkinamos visos ju uzgaidos. O kaip kitaip palenkt vaikus savo pusen...? Gyvendamas su mumis jis ir necenzurinius zodzius vaiku adresu naudojo ne karta. Ir tiesa sakant, bijau, kas bus, jei jis pratruks koki karta, o manes nebus salia... Kas tuos vaikus tada apgins?Naujoji drauge? Nemanau... Dabar tik girdziu, kad pazeidziu jo kaip tevo teises, taciau apie vaiku teises niekas neuzsimena ☹

06. Apr 2011, 11:40

Sveiki Pamliv? Tai nesupratau, skyrybų procesas dar neprasidejo? Mano patarimas būtų toks: kol nesate išsiskyrę, tuo labiau, kad jis paliko šeimą dar ne taip seniai, ne Jūsų kaltė, kad nemato vaikų ir pan., tegul ateina į namus, kad tas pereinamasis laikotarpis vyksta ramiai, be streso vaikams, nes jau faktiškai šeima yra iširusi ir negyvens kartu, tegul lankosi namuose, jiems įprastoje aplinkoje, nežinau kokios jo pareigos buvo auklėjant vaikus, bet tarkim pasaka prieš miegą, namų darbai, po pamokų kokie žaidimai ar pasivaikščiojimas. Žinau, kad dabar labai sudėtingas laikotarpis psichologiškai, bet jei įmanoma, nors kiek padoriai pasikalbėti su juo, paaiškinkit visa tai, kad dėl vaikų stengiatės, kad neturi nukentėti mokslai ir sveikata. Taip pat, nuveskite vaikus pas atitinkamus gydytojus, tegul konstatuoja pažymose, pas psichologą, kad tėvui išėjus pasidarė tokia situacija, kad vaikų elgesys tampa neadekvatus grįžus iš tėvo. Nueikit į savo miesto ar rajono Vaikų teisių apsaugos tarnybą pasitarti. Vaikų labui patariu, jei jis bus nors kiek protingas, tegul užgniaužia savo ambicijas, nes vaikams jau vien tas, kad tėvai ne kartu, kad atsirado dar kažkokia tėvelio draugė, kiti namai, kad jie kažkur turi būti kurį laiką, keičiasi įprastas ritmas, tvarka. Susitarkit, kad pats vaikų paklaustų ar jie nori pas jį važiuoti.

pamliv pamliv 04. Apr 2011, 15:47

Sveiki, mano sutuoktinis pries 4 menesius isejo gyvent pas kita moteri.Vaikams (sunui 7m., dukrai 4m.) tai buvo didelis smugis. Sunus visiskai nesimoke, blogai miegojo naktimis. Mergaite taip pat pasidare labai dirgli. Keleta kartu leidau jam veztis vaikus pas save, kad pabendrautu, bet grize mano vaikai buvo nesukalbami ir dar piktesni. Taigi, pasakiau, kol ivyks teismas del vaiku globos ir islaikymo, as vaiku be lydincio asmens pas ji neleidziu. Kuri laika gyvenome ramiai. Vaikai nurimo, sunus vel pradeda mokytis.Taciau vakar prasidejo grasinimai teismais ir reikalavimai isleisti vaikus i susitikima vienus. Norejau paklausti, kaip man elgtis sioje situacijoje ir kaip apsaugoti vaikus, kad jie nebutu toliau traumuojami?