Ar gali atskaičiuoti mamos skolą iš vaiko alimentų ir pašalpos

31. May, 09:58

Noriu jusu paklausti,siuo metu nedyrbu turejau eismo yviki ir nesusimokejau baudos,anstoliai uzdejo aresta ir atskaiciuoja mergaites alimentus 125lt.ir pasalpa 50lt.Ar gali atskaiciuoti vaiko pinigelius uz mamos klaidas?aciu.

21. Sep 2011, 16:26

Laba diena,norejau Jusu paklausti...mano vyras 2009m,buvo atsidares imone,ir nemokejo valstybei mokesciu,as su juo esame vede nuo siu metu sausio men,iki to laiko vienas kito nepazinojome jokiu reikalu neturejome.Dabar atejo man laiskas,kad mano saskaita arestuota,o i ta saskaita eina is vaiku fondo pinigeliai uz sunu 130lt,mano sunus turi tevo pavarde is pirmos santuokos,ar jie galejo mano saskaita arestuoti?Prasau padeti man issiaiskinti....aciu...

14. Jul 2011, 18:06

Antstoliai tikrai grazina net ir pries 6 men nurasytas sumas. Vaiko alimentai, bedarbio pasalpa, nedarbingumo ismoka, vaiko prieziuros atostogu pinigeliai ar gimus vaikui skirta ismoka- nera nurasoma, o jei nurasoma- grazinama atgal i saskaita. Dirbau anstoliu kontoroje, del to zinau 😀
Tiesiog reikia moket pasakyti, kad prasau grazinti i mano saskaita neteisetai nurasyta suma. O jei mato, kad zmogus nenusimano tuose reikaluose- jiems patogiau kuo greiciau uzbaigt byla ir padet i sona 😀
Sekmes 😉

03. Jun 2011, 11:47

Nesuprantu kodel,bet pasiliko tik-18lt,o seip jau galiu naudotis.

02. Jun 2011, 15:48

o aresta visai nueme?gali kortele naudotis?

02. Jun 2011, 15:42

Manau daugiau nervu kainuos po teismus bilinetis,o be to ir pinigeliu reikia.Manau del 170lt.neprabagotesim.Yra kaip yra svarbu,kad daugiau nebenuskaiciuos.

02. Jun 2011, 14:37

maniskio buvo sask blokuota, gavo ismoka pirmaja, tai negalejo issiimti banke be anstoliaus kazkokio lapo.Paskui po keliu dienu pasieme.Tai cia kaip suprantu nespejo paskirstyti?tai gal tik senesniu negali grazinti, o to menesio kiek zinau grazina, jei greit sureaguji

02. Jun 2011, 08:18

Labas rytas,sake,kad pinigai jau paskyrstiti,ju grazynti jau nebegali.Tai tik aresta nuime.Ka darysi.

01. Jun 2011, 22:41

o tai negrazina?tai is ko gyventi, jei tai pragyvenimo saltinis?kiek domejausi turetu grazinti

01. Jun 2011, 16:52

Siandien buvau banke issiemiau pazima pristaciau ja anstoliui,aresta nuime,bet kuriuos pinigelius jau atskaiciavo ju nebegrazins.Bet svarbu,kad panaikintas arestas.Aciu Jums labai uz naudinga patarima.Dekinga labai,labai.

31. May 2011, 16:41

Aciu labai visiems uz informacija.Labai dziaugiuosi suradus si puslapi.Daug patarymu nuosirdzios mamytes.

31. May 2011, 14:46

dar reiks nueiti i ta skyriu is kurio lt gauni pazymos man rodos, tada is banko ir pas anstolius, grazins po kokiu 2 savaiciu

31. May 2011, 13:39

As skambinau anstoliui sake,kad eit i banka issimt pazima is kur ateinos pajamos.ir nunest jiems.O jie patis to nedaro neduoda bankam uzklausymu,nes siuo metu neturiu tu 10litu pazimai,

31. May 2011, 09:58

Noriu jusu paklausti,siuo metu nedyrbu turejau eismo yviki ir nesusimokejau baudos,anstoliai uzdejo aresta ir atskaiciuoja mergaites alimentus 125lt.ir pasalpa 50lt.Ar gali atskaiciuoti vaiko pinigelius uz mamos klaidas?aciu.