Ar galima duoti mažyliui medaus?

04. Sep, 10:31

sveikutės aš savo mažylei duodu truputi medaus ir ji valgo noriai ir skaniai;-)ar nepakenks jos sveikatėlei?

17. Nov 2010, 14:51

Sutinku,kad medus gali alergizuoti ir labai smarkiai,nes kaip ir minėjo mamos,kad alegizuoja būtent žiedadulkės,todėl reikia atsargiai bandyt mažais kiekiais,jei viskas ok,tai valio! Skanaus ir sveikatos!😀

16. Nov 2010, 19:53

ačiukas;-)o mes viska jau valgom;-))

16. Nov 2010, 19:00

kokia grazuma mergyte ... maniskis tai dar negavo medaus 😀 jam gruodi bus metukai 😀

16. Nov 2010, 18:48

esam sveikos.ir greitos;-)

16. Nov 2010, 18:47

ir yra sveika valgyt medu

16. Nov 2010, 18:44

mano mergyte neelergiska medui mudvi daznokai valgom abi medų.nors jau mus metukai yra;-)

16. Nov 2010, 14:06

jei vaikas alergiskas ziedadulkems, tai nepriklauso nuo bitininko saziningumo.vadinasi nagalima medaus.

15. Nov 2010, 19:58

Nesigincysiu, nes as ne alergologe. Bet taip nemanau. Tarkim, braske yra prie alergenu, kokia ekologiska ji bebutu. Tiesiog vaiko iki metuku ar pusantru neserciau medum, braskem, juodu sokoladu ir pan., o jeigu kazkas nori duoti ir praso patarimo, tai patarciau labai atsargiai pradeti tokius produktus duoti. Neprisert drasiai is karto, kad nereiktu po to istinusio vaiko i reanimacija vezt. Kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Mano vaikas linkes i alergijas, neeksperimentuoju ir kitiems nepatariu. 😉

15. Nov 2010, 19:27

volunge,ne medus alergenas,o priemaisos,kurias deda i medu nesaziningi bitininkai.jei medus tikras,jis nealergizuoja.taip kaip ir bet kuris kitas produktas,be sintetiniu priedu.jei medus iskart is korio,be priedu,jis nealergizuoja.

15. Nov 2010, 19:27

volunge,ne medus alergenas,o priemaisos,kurias deda i medu nesaziningi bitininkai.jei medus tikras,jis nealergizuoja.taip kaip ir bet kuris kitas produktas,be sintetiniu priedu.jei medus iskart is korio,be priedu,jis nealergizuoja.

15. Nov 2010, 15:09

😃

15. Nov 2010, 15:09

Saviskei buvau nupirkusi kelioneje, tai nei tyreles, nei kosiu nevalge. Viska ismetem. Jaucia vaikas, kur tikras maistas, o kur neaiskus konservai 😃

15. Nov 2010, 15:05

jau stengiuosi nepirkti tokiu dalykų .varskytiese pilna e o sureliuose po 12 e .jus ysiveskit sveikas vaikas lt.ir jums prodys kiek maisto produktuose yra rasta e

15. Nov 2010, 15:02

iš vis negali nieko pirkti parduotuvėse ypač vaisiu nes ir ten privaryta trašu begalybe

15. Nov 2010, 15:02

aš neverdu jokiu vaisiu tyreliu duodu obuoliuka y rankyte suvalgo kuo puokiausiai.;-)

15. Nov 2010, 14:54

tai va as ir kazkur maciau apie tyrelias ...ten buvo grynai surasyta kurios ir kiek kenkia...
o tai pati verdi vaisiu tyrelias kad valgytu?

15. Nov 2010, 14:50

o mano mažytė nevalgo jokių tyreli net iš tolo ju nenori matyt bet tose tyrelėse vieni nuodai skaičiau jų sudeti mirtinos nuodu dozikės kudikiams

15. Nov 2010, 14:48

sveikutės kaip auga jusu mažiukai?

15. Nov 2010, 12:13

su tom tyrelem irgi baisu...kazkur esu macius net kurios isvis kenksmyngos pavadinimai gamintojai viskas isviesinta....
bet kai nera galimybes manau galima duot jau pagaminta kosele pvz keliones metu ir panasiai ,o kas liecia ju pastovu vartojima tai tikrai ne....juk galima paciam isvirti

15. Nov 2010, 11:05

Laurike, su medum geriau atsargiau maziems vaikams del to, kad jis alergenas, o ne del to, kad naturalus. O kad siaip tai yra puikus produktas, ypac, jeigu is patikimu bitininku, turbut niekam abejoniu nekyla.
O del nezinia kur pagamintu tyreliu ir koseliu - yra, kas jas duoda, yra, kas neduoda.

15. Nov 2010, 05:46

mano pusbrolis:"negaliu valgydi medaus ir zuvies-as alergiskas.liezuvis istinsta,nebegaliu kvepuoti."mociute iskepe medaus torta-valge saukstais ir ka?nieko!kai pasake ka valge pats stebejosi,kodel jam neblogai.medus medui nelygu.todel ir sakau geras medus kirviu kapojamas,skaidrus ir lb kvepia.

15. Nov 2010, 05:40

o uznuodytas ir nezinia kaip pagamintas vaikiskas tyreles vaikams duodat...kaip bebutu tai chemija.paziurekit kiek atsirado nauju ligu ir jos tik nuo visu sintetiniu priedu.nematydami iseities vistiek valgom,o va to kas naturalu-bijom.

14. Nov 2010, 23:00

Ziurint kokio amziaus tas mazylis, maniskei dabar beveik 1,2 m., neturejau net minties tokios. Nebent sirgtu labai, tada gal ir pasidomeciau. Taciau bet kuriuo atveju, jeigu pasirodytu, kad vaikui alergizuoja, gali baigtis ir nelabai linksmai.

14. Nov 2010, 21:37

kai matai gaminama medu augancias naturaliai darzoves....visia kitas reikalas o tai parduotuviai ka nupirksi is vis neaisku ypac db....sako kad eksperimentuoja su zmonemis lietuvoja maisto bei kosmetikos atzvilgiu reiks ziuret ta laida,baisu klausyt bet ir idomu

14. Nov 2010, 18:09

mums 1,5m,tai po arbatini sauksteli kiekviena d valgom.o medu perkam is zinomu zmoniu

14. Nov 2010, 16:23

zinot mamukai,man tos protingos knygos ne rodiklis.jos tik disertacijos ir tiek.ir visada teorija nuo praktikos lb skiriasi.augau matydama bites ir visa medaus atsiradimo procesa.ne knygas skaityti reikia, klausytis organizmo.

13. Nov 2010, 13:21

as labai pavydziu toms kurios gauna naturalius maisto produktus darzoves medu ir panasiai....nes koks maistas parduodamas lietuvoje yra baisu net klausyt

13. Nov 2010, 13:20

Robert Needlam sake jog iki vieneriu metu amziaus kudikiui nereiketu duoti medaus ar kukuruzu sirupo .Ir viename ir kitame gali buti botulizmo BAKTERIJU sporu,kurios nekenkia vyresnio amzio vaikams 2-ieju 3-iju...metu ,bet gali stipriai susargdinti kudiki....

13. Nov 2010, 12:57

deja nekl;aidinga info apie eduoni pasiskaitykit sveikatos puslapiuose

13. Nov 2010, 09:55

jei vaikas nealergiskas tai viskas ok, galima rizikuoti, mano ir medus is patikimu draugu 😀 As kaip vos nenugydziau i kita puse, tai dabar tikrai neduodu 😀
as pvz alergiska krevetem, net nuo vienos pasidaro labai labai blogai, bet as jas dievinu, tai vis kas pusmeti pakartoju paragavima, galvoju praejo, bet deja deja 😀 po paskutinio karto sakiau daugiau nebezaisiu 😀

1 2