Ar galiu dirbti užsienyje, LT būdama vaiko priežiūros atostogose?

09. Jun, 02:09

Sveiki. Noreciau suzinoti,ar galiu dirbti kitoje salyje,jei Lietuvoje siuo metu esu vaiko prieziuros atostogose? Is anksto aciu uz atsakyma.

15. Jun 2011, 13:13

Sveikos,visos. Na,as manau dirtb,jei tik atsiras koks darbas. O tiesa,Jurgita, jei tie abu teveliai dirba,kur jie vaikiuka padeda? Nes man ta pati problema.

15. Jun 2011, 12:30

Kazkaip ingute321 nesitiki, kad kazka gero priimtu mamu naudai. koks gerumas,jei teks rinktis metus su 100proc. ar du su 70 ir 40proc. but su vaikuciu. kur po metu ta vaikuti padet,koks darzelis ar darbdavys nores priimti i darba, kai namie tokio amziaus vaikas? kai nueini i Sodra, klausi, kaip volunge, tai duoda suprast, kad tu dirbk tam uzsienyje ir naudokis proga jug gali gauti pasalpa is Lt ir dar papildomai uzsidirbti. bet jei koks auditas patikrintu ir issiaiskintu sia situacija, tad nemanau, kad ta pati darbuotoja paliudytu savo zodzius, nes Sodroj nemazai darbuotoju priimta per pazystamus, todel tik sugeba dirbti pavesta darba, bet daugiau paaiskinti nieko nesugeba. kaip ir pries tai rasiau, jei zmona studente, tad vyras ima tevystes atostogas ir kartu vaziuoja i uzsieni, kur uzsidirba dar papildomai pinigeliu. jau antri metai abu puikiausiai nelegaliai dirba ir niekam tai nerupi.

14. Jun 2011, 21:27

Labai aciu,Odeta. Na, tikekimes priims istatyma mamu naudai😀

14. Jun 2011, 20:45

as buvau Sodroj. Mano vaikiukui 8 men. eisiu dirbti i kita darba. Tai sake, jog tokiu atveju jei alga butu mazesne, nei motinystes ismoka, moketu tik ta skirtuma tarp atlyginimo ir pasalpos. Jei alga didesne, motinystes pasalpos nebegauciau. Pagal istatyma, kuris isigalios nuos s.m. liepos 1 d. bus suteikta galimybe papildomai uzsidirbti, kaip tai bus traktuojama, Sodros darbuotojai paaiskinti negalejo, sake vaziuos 22-2 d. i seminara, kur bus viskas isaiskinta, o dabar yra nurodymas is auksciau nekomentuoti sios situacijos.

14. Jun 2011, 20:39

Na bet koks reikalas Lietuvai? Juk mokesciu ar dar kazko is ju nenukoseju? Ir antros pasalpos uz vaika kitoj saly neprasau. Tai va,kad teisininkas kazkur prazuves cia,tai ir atsakymo nerasta😀

14. Jun 2011, 15:21

Zinau tiek, kad uz ta pati vaika negali gauti tos pacios pasalpos is abieju valstybiu. Jeigu child benefit nori gauti UK, turi negauti jos LT. Manau, labai logiska ir zmoniska.

14. Jun 2011, 15:12

oi aktuali temele ir as turiu sioki toki klausima jeigu uk dirba mana vyrius as auginu du vaikucius kolkas dar cia sėdžiu lietuvoje uz dicki gaunu tuos 52 lt is savivaldybes o už mazike iš sodros , tarkim jei nuvyksme as dar neplanuoji dirbt nes mazikei dar tik 10 mė o ten sakykite ar ant vyro vardo galima tuos child benefit susitvarkyti uz vaikus kur po 20sv i savaite mokami aisku cia uz dicki tuos 52 atsisakyciau ??? gal kam teko susidurti ?ir vyrius jau dirba 4 menesiai ar jau gali jjis ten uzpildyti tuos dokumentus ir su gimimo liudijimais nusiusti?

14. Jun 2011, 15:04

db kai krize Lt gal labiau ziuri ....na bet as nerizikuociau,teismai jai prasidetu pinigu grazinimai,oj kam to reik,teisingai Ausra geriau maziau negu po to problemos del keliu LT

14. Jun 2011, 15:00

Ka as zinau, nei saunuole, nei ka 😀 Jeigu dirbi, taigi tu pinigu ir nereikia - koks skirtumas, ar Lietuvoje ar kitoje salyje. Tik kad jiems patiems, pasirodo, tos teisybes visai nereikia...

14. Jun 2011, 14:56

o Monika saunuole,jog viska nori daryti teisingu budu😀

14. Jun 2011, 14:55

na manau jog teisiskai tai negalima....bet jei niekas nesuzino,tai kita medalio puse.as tai taip nerizikuociau.kd paskui teismu duris varstyt.galima tokiu budu daugiau prarasti,nei islosti...geriau maziau tu pinigeliu,bet teisingu budu...

14. Jun 2011, 14:51

Labas, as sita klausima buvau uzdavusi Sodroje, nes irgi LT esu vaiko prieziuros atostogose ir gyvenu uzsienyje. Paklausiau, kur man pranesti, jeigu nepraejus 2 metams isidarbinsiu. Darbuotojos atsakymas mane siek tiek sokiravo!!! Ji aiskino, kad pradejus dirbti Lietuvoje Sodra tai matytu ir ismokas nutrauktu. Pradejus dirbti uzsienyje, Sodra to nematytu, nezinotu ir leido suprasti, kad jiems net nelabai ir idomu. As jai aiskinu, kad galeciau atsisakyti tos pasalpos, tik paaiskinkit, kur ir pas ka kreiptis, ar butina grizti i Lietuva ir t.t. O ji man vis tiek porina, kad nieko tu nepranesinek... As supratau taip, kad jie nezinotu, ka daryti su manim 😃 Gal tiesiog darbuotoja pasitaike "vista" (nors pareigos solidzios - skyriaus vadove). Zodziu, likau "durniaus" vietoje ir tiek... Dabar tos atostogos man prasites, nes turiu antra vaikuti. Bet jeigu isidarbinciau, vis tiek meginciau pranesti Sodrai apie tai. Gal per vargus kaip nors pavyktu 😃

14. Jun 2011, 14:16

nemanau kad tu gali dirbti tokioja situacijoje kaip tavo,taip nelegaliai niekas niekur nesuzinos LT kur tu dirbi,bet kartais buna taip jog uzsienio salis ar LT tikrina ka tu veiki dirbi ar ne,ir pan,turetum dideliu problemu jai atsektu sodra....jie gali tave ir i teisma paduot,ir liept grazint pinigelius ...siaip jai tu tarkim uzsieni gautum pasalpa tu jos lietuvoje privalai atsisakyti 😀

13. Jun 2011, 14:22

Labutis. cia mano nuomone.manau, kad legaliai isidarbinus turi prasinesti Sodrai,kad dirbi,kad paskui nereiketu po teismus duotis, bet nelegaliai tik reikia dziaugtis, kad turi darbo ir papildomu pajamu. ne viena zinau, kur net yra isejusiu vyru tevystes atostogu, nes zmonos buvo studentes, ir isvyko dirbti i uzsieni. kaip kas gali taip gyvena!

09. Jun 2011, 14:09

Sveiki. Noreciau suzinoti,ar galiu dirbti kitoje salyje,jei Lietuvoje siuo metu esu vaiko prieziuros atostogose? Is anksto aciu uz atsakyma.