Ar kelti naktį?

07. Dec, 01:26

Sveiki,maziuka savo maitinu savo pienu nakti miegam kartu,zinau kad taip nelabai gerai,bet klausymas tame,nakti mes pavalgom ir uzmiegam iskart,ar butina mazyli kelti atsirugti? ar jei miega tegul miega?

08. Dec 2012, 09:24

aš tai nekeliu atsirugimau ,o kam?o ant šoniuko .pagldau šiaip jis man kai valgo ant šoniuko atsigules yra.

07. Dec 2012, 18:17

Ant šoniuko tai būtinai, nes maniškė kartą taip atpylė ir gerai, kad pradėjo kosėt, tai staiga šokau prie lovytės, bet kartą buvo, kad tik akys išvirto, tai, dėkui Dievui, irgi buvau šalia, bet čia dieną taip. Aišku, visa tai buvo, kai ji buvo dar iki mėnesiuko. Dabar taip nebūna, nes galvą sukinėja jau seniausiai į visas puses, jei kas.

07. Dec 2012, 14:54

nebutina bet geriau ant soniuko guldyk

07. Dec 2012, 14:41

Sveika, taip, pritariu, man ir gyd. sakė, kad nuo mamos pieno nebūtinas atsirūgimas netgi, o ir maniškė ne visada atsirūgsta.

07. Dec 2012, 13:58

Sveika, as taip pat maitinu savo pienuku. Nakti, kai maitinu tai nekeliu dukrytes atsirugti. Paguldau i lovyte ir ji toliau miega. O diena palaikau, kad atsirugtu, nes besiduodama, besispardydama buna, kad atpila.

07. Dec 2012, 13:26

Sveiki,maziuka savo maitinu savo pienu nakti miegam kartu,zinau kad taip nelabai gerai,bet klausymas tame,nakti mes pavalgom ir uzmiegam iskart,ar butina mazyli kelti atsirugti? ar jei miega tegul miega?