ar labai judrus jusu mazylis pilvuke?

07. Aug, 03:06

man tik 22-a nestumo savaite , taciau mano mazylis yra begalo aktyvus, keista kai ispiria ne karta ir ne du o judesiai labai dazni, net susidarau ispudi kad mazylis pilve visai nemiega:) kartais nuo smugiu net pilvukas toje vietoje sokineja:)ar tai normalu kad tokiame laike vaikas toks judrus?laukiuosi pirmagymio todel nedaug ka ismanau apie tai :)

vikabavt vikabavt 28. Jan 2020, 10:39

Aš pirmus judesiukus pajutau 15 sav. Dabar 17 sav ir šokinėja visas pilvas. Pirmas nėštumas. Vyras irgi ne karta matė kaip šokinėja pilvelis.

laurora laurora 13. Feb 2010, 21:36

mane tai spardukas naktimis isgasdina savo spyriais (21. sav.). arba kartais spardo pusle, tai net baisu pagalvot, kokie spyriai bus po kokiu 2 men. gal su pampersu reiks vaiksciot, kad i kelnes nepridirbciau :/

13. Feb 2010, 18:02

man vakare pradeda breika sokti pilve, ir butent tada kai atsigulu miegoti.. tai kokia valanda reikia palaukti, nes kitaip uzmigti neina, labai jau malasi 😀

12. Feb 2010, 18:39

mano lelius pilvelyje taip pat lb daug juda,bet man lb patinka taip smagu vis ziuriu kai pilvas banguoja,kaip iskyla koks guzelis 😀 juokinga man lb manau gerai kad juda sakau linksminas jis ten 😀 buna dienu kai kazkaip atrodo visai mazai juda tai kazkaip net neramu pasidaro pakrutinu pilva kad pajudetu 😀 o judesius pradejau jausti nuo kazkur 18 savaites tik neiskart supratau kad ten mano lelius man atrode kaip kad zarnyne kazkas darytusi bet pasirodo tai lelius 😀

08. Feb 2010, 12:27

sveikos,man 25 savaites ir jau senokai jauciu judesius,tik vat kuo toliau ,tuo jie stipresni,kartais kai spiria,tai net pasoku,viska labai jauciu😀

08. Feb 2010, 12:12

Na o del striju tai jau neturiu kaip skusit kad nera,nes ju jau per akys ir sonose prie pilvuko ir ant krutines ☹

08. Feb 2010, 12:09

Nium muj jau tuoj 29sav. ir spardosi tai kaip rejkalas 😀 ir ko toliau tuo stipriau 😉 tai vadinam busimas fudbolistas nes ir pilvukas pasokineja 😃...bet vat koki ilga laika vis tetukas neuztaikidavo kad pajaust leliuko judesius ar bent jau pamatyt tai nuliudes lb buvo ☹...Bet dbr nesenej pajaute tei toks laimingas buvo 😀 kad net galvojau pradies sokinet is to dziaugsmo 😃... o uzvakar pamate kaip pilvukas juda tai nuejo pranest visai savo seimai ir kad je pasiziuretu 😃 😀...dabar lb dziaugesi...
na o ir man ramiau kai jis spardosi 😀 pasidarau labai laiminga 😉

05. Feb 2010, 13:32

mum 17 sav. labai noriu greiciau pajaust savo leliuka, istiesu nezinau bet gal jau jutau, nes buvo tokie kaip viduj sprogtu daug burbuliuku, laukiu nekantraudama judesiuku 😃 😃

laurora laurora 04. Feb 2010, 23:43

mums 20 savaiciu, bet pilvas gerokai pasikilnoja 😃

22. Aug 2009, 01:43

o kaip su pilvuku,,ar daug striju jums?

22. Aug 2009, 01:43

smagu kaip sprdosi,buvom pramine futbolistu,,o jei nesispardo iskart man neramu budavo,,

20. Aug 2009, 17:22

Musu mazylis 18sav pradejo spardytis 😀)) as irgi labai laukiau, kiekviena diena kalbindavau, kad tik ispirtu mamai 😃DD o dabar kiekviena diena vis dazniau ir stipriau spardosi.... tik teciui nesirodo 😃DD spardosi tuomet kai jo nera salia arba kai tetis jau miega 😃DD

20. Aug 2009, 16:46

pirmus leliaus judesius pajauciau 15sav. leliukas labai judrus dabar 27sav bet spardosi labai daznai, atrodo kad pilvo soki soku 😀 o kai isiremia kurnors kojyte ir taip stumia atrodo kad islysti verziasi. praeita savaite pas daktara buvom ehoskopo daryt tai apsparde daktara. didziausia palaima pajaust kaip tavo viduje mazylis juda 😀 bent mam maloniau nieko nera

20. Aug 2009, 13:25

as pajutau 21sav.nesmarkius judesiukus,o kuo toliau tuo jie vis labiau juntami buna.

20. Aug 2009, 12:19

Na mums dabar 17sav, as laukiu ir laukiu kada gi pajausiu judesiukus, bet...kartais atrodo lyg sukutena, lyg ir jauciu kad kairiau pilve vaikiukas gali buti, bet cia gal man tik taip atrodo, ir glostau ir kalbinu, bet nepajauciu. Kai per echo parodo kaip jis juda ten, net keista, kad as nejauciu... Gal del to, kad iki nestumo pilvo presiuka treniruodavau ir pilvo sienos storesnes todel ir nejauciu(na ir to pilvelio dar nera), o gal tiesiog dar anksti... Pasidalinkite mamytes, kada pirma karta pajutote savo maziuka😀

19. Aug 2009, 19:14

sveikos meginos.. na man jau 23 savaite prasidejo.. o leliukas juda labai neaktyviai ..o gal as tik nejauciu (tiksliau du leliukai , nes laukiuosi dvieju,ir tikriausiai abu berniukai bus) gal taip nejauciu ,kad mano pirmas nestumas ir kad esu bisky meskute.. net nezinau... kazka jauciu bet nezinau ar tai judesiai.. tai vis nekantriai laukiu kiekvienpo apsilankymo pas daktara, kaip isgirstu sirdele4s tai man ramiau pasidaro 😀

17. Aug 2009, 13:56

taip tikriausiai kad jie jaucia kad na mama juos glosto. Maniskis maziukas irgi is pradziu nesirode tetuykui. kai as lieciu budavo duodasi spardosi kaip koks futbolistas, o tik tetis prisiliecia ir vsio ramus pasidaro. O dabar jau man atrodo priprato ir prie tecio ranku, nes jau spurda ir kai tetis glosto pilvuka. Labai patinka kai maziukas sportuoja pilvelyje. Man tada ramu buna kad jam viskas gerai.

14. Aug 2009, 20:26

Niu musu maziuke ir, kai tetis prideda ranka,-nurimsta.... Lyg jaucia, kieno ranka uzdeta 😃

13. Aug 2009, 11:05

judesiukus pajutau nuo 16 sav. O dabar tik pilvas šokinėja, šokinėja, atrodo, kad mažulis niekada nemiega 😃

11. Aug 2009, 22:13

dabar mano leliukas tik spardosi 😀 tai kojyte ireme smarkei,net guzas ant pilviuko matosi 😀 o kai dainele padainuoju tai tada toks laimingas buna ,duodasi ir su rankytem ir kojytem(soka tikriausei) 😀 😀 😀

10. Aug 2009, 21:49

musu judesiukai su kiekviena dienele eme stiprite tai dabar tik juokiuosi kai pilvas sokineti pradeda 😃 matyt labai jau verziasi i laisve 😃

10. Aug 2009, 12:53

nu tai sako geriausi anekdotai tikri faktai😀 ir dabar ji toliau mama spardo ir net gnaibo,kol pamaitinu visu sonai melini palieka😀

09. Aug 2009, 22:59

o mūsiškis būdavo tinginiukas pirmą karta pajutau tokį krpeždenima, tokius virpuliukus irgi 18savaitėlę, na ir šiaip as labai norėdavau kad būtų judresnis, ir kutendavau ir kalbindavau, bet maniškis buvo tinginiukas.

09. Aug 2009, 21:22

boni-nu ir prajuokinai 😃 maniskis irgi duodavos nesvarbu rytas,diena ar vakaras tik va kai dakare nusprende ziureti ir uzrasyti vaiko judesiukus jis nusprende pamiegoti😃 tai gulejau puse h ant tos lovos ir ne karto nenuspaudziau to mygtuko 😃 nu nezinau kaip tas aparatas vadinasi, kas laukesi tas supras 😃

09. Aug 2009, 11:53

😃 nuo ryto iki vakaro,net darbe negaledavau ramiai nusedeti,visi sonkauliai mamytes buvo suskaiciuoti,o jau kai eidavau miegot tai ten diskoteka kogero prasidedavo😀,teveliui irgi nugara istiesindavo😃 smagu prisiminti,net daktare stebejosi,sake islips pries laika,bet nieko panasaus,ir taip davesi iki kol pas mane ant ranku atsidure ,pamenu net gimdymo metu niekaip negalejo nustatyti saremiu daznumo,nes spardesi is pasiutimo😃😃

08. Aug 2009, 19:11

vadinasi tik mama pripazysta 😃

08. Aug 2009, 18:47

man tajp pat patinka kai spardosi ar vartosi😀 bet kai vyra pasaukiu kad paklausytu lyg tycia nustoja kruteti taj jis sako kad as meluoju kad spardosi😀 nenori bendraut su teciu😃

08. Aug 2009, 16:04

as visada laukiu kada sujudes, man irgi smagu, pasiglostom. Kartais buna net laukiu kol prasibus, prades raitytis😀 dazniausiai sprdosi kai guledama verciuosi ant kito sono, tarsi kartu verciasi 😀 smagu

08. Aug 2009, 13:22

pas mania tai visada kazkaip kai juda labai ryskiai matosi 😀 kartais miegu pilvuku prisiglaudusi i vyro nugara, o tas atsikelia ir sako. 😀 na ir spardosi 😀 o as vis manau kad jis nejaucia 😀 man patika tas jausmas 😀

07. Aug 2009, 23:24

ot padukes 😃 faina 😃

1 2